Maak van uw vakantie de mooiste periode van het jaar !
Zoeken op type & streek

Zoeken op naam van de woning

Groepsvakanties
Nieuwsbrief
Tik hier uw emailadres om op de hoogte te blijven
Le Grillon de Saba 3 kamers - max. 6 pers.

“Le Grillon de Saba” is zeer rustig gelegen op een smal doodlopend kiezelbaantje („Chemin du Tuilé‟) waar geen doorgaand verkeer is. Het huis ligt temidden van de uitgestrekte wijnvelden en heeft een prachtig uitzicht op het Lubéron-gebergte en het dorpje Roussillon. Je bevindt je vlak buiten het gehucht La Tuilière op een 6-tal km van het dorp Saint-Saturnin-lès-Apt. De dichtstbijzijnde grote stad is Apt, op een 10-tal km.

In de tuin voor het huis ligt het zwembad. Het zwembad van 4x8m heeft vooraan een langzaam dalende trap in het ondiepe gedeelte. Rondom het zwembad kan je heerlijk liggen zonnen. Ligzetels, parasols en tuinmeubilair staan ter uwer beschikking. Wie wil kan de schaduw opzoeken onder het overdekte terras links van het huis. Hier vind je ook een grote tuintafel met 6 stoelen. Ideaal voor heerlijke Provençaalse maaltijden… De tuin is enkele jaren geleden volledig nieuw aangelegd en heeft een grote variëteit van jonge heesters en planten (lavendel, tijm, rozemarijn,…). Via enkele treden, kom je op het onoverdekte terras. Vanop het terras heb je een schitterend uitzicht op de omgeving. Het terras is ideaal om ‟s ochtends in de zon te ontbijten en ‟s avonds kan je hier genieten van prachtige zonsondergangen… Dit terras biedt rechtstreeks toegang tot het huis.

Alles bevindt zich gelijkvloers. De inrichting is volledig afgestemd op 6 personen. De inkom geeft rechtstreeks uit in de leefruimte met open keuken, eetruimte, zithoek en tv. De open keuken is uitgerust met 1 elektrische kookplaat en 3 gaskookplaten, oven, microgolf, ijskast met vriesruimte, koffiemachine en vaatwas. Er is voldoende kastruimte, servies en kookgerief aanwezig. In het voor- na- en winterseizoen kan jij bij het ontbijt al genieten van de eerste Provençaalse zonnestralen in de eetruimte. De eetruimte heeft een tafel voor 6-8 personen. In de zithoek is er een TV met satellietontvangst waarmee je o.a. alle Belgische zenders via de TV Vlaanderen Digitaal decoder ontvangt. Hier is ook een informatiekoffer aanwezig met een hele waaier informatie over wat de regio allemaal te bieden heeft. De porte-fenêtre in de zithoek geeft rechtstreeks uit op het onoverdekte terras.

De leefruimte leidt naar een gang met 3 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Er zijn twee slaapkamers met een tweepersoonsbed (160x200) en één slaapkamer met twee éénpersoonsbedden (90x200). In de slaapkamers zijn alle ramen voorzien van muggengaas. Badkamer met combinatie van douche/ligbad, lavabo en toilet en een grote inbouwkast voor voldoende opbergruimte. Naast de badkamer is er nog een apart toilet. In de garage staan de wasmachine en de droogkast en hier is er ook voldoende opbergruimte voor vb. fietsen. Verder staan er een strijkplank en strijkijzer.

Rechts van het huis is er nog voldoende (schaduwrijke) ruimte om de wagen te parkeren. Huisdieren zijn niet toegelaten.

Mooie locatie temidden van de uitgestrekte wijnvelden met prachtig uitzicht ! PROMOTIE : 15% korting - periode 18/09 tot 25/09/2010

Foto's
zicht zicht zicht zicht terras terras zicht badkamer slaapkamer logement salon gevel keuken oprit slaapkamer divers slaapkamer
Beschikbaarheden
 
September 2010
 
 
 
 
Oktober 2010
 
 
November 2010
 
December 2010
 
Januari 2011
 
Februari 2011
 
Maart 2011
 
April 2011
 
Mei 2011
 
Juni 2011
 
 
 
Juli 2011
 
 
Augustus 2011
 
 
September 2011
 
Oktober 2011
 
November 2011
 
December 2011
 
 
Vrij  Optie  Niet beschikbaar
De beschikbare periodes moeten steeds bevestigd worden bij reservatie.
Afstanden
  • Apt : 10
  • Gordes : 11
Prijzen
1/1/2010-28/5/2010 : 725,00€
29/5/2010-25/6/2010 : 794,00€
26/6/2010-27/8/2010 : 1 650,00€
28/8/2010-1/10/2010 : 794,00€
2/10/2010-31/12/2010 : 725,00€
Extras
  • lasten E-G-W : begrepen in de prijs
  • Lasten (behalve juni tem sept)/wk : 30,00 € te betalen voor vertrek
  • eindschoonmaak : 70,00 € te betalen voor vertrek
  • Bed-bad- & keukenlinnen/verblijf : 70,00 € te betalen voor vertrek
  • lakens/handdoeken : zelf mee te nemen