Maak van uw vakantie de mooiste periode van het jaar !
Zoeken op type & streek

Zoek een vakantiehuis op naam

Groepsvakanties
Nieuwsbrief
Tik hier uw emailadres om op de hoogte te blijven
Mas des Mirabelles 6 kamers - max. 12 pers.

Le Mas des Mirabelles is een adembenemende mooie mas met een weids uitzicht over de tuin en het landschap, gelegen in Chateaurenard.

De tuin is zeer groot en heeft tal van fruitbomen zoals abrikoos, pruim, appel, vijg, mirabel enz... Mas des Mirabelles beschikt over een zeer ruim en gezellig salon (TV, Hifi, Internet) met een prachtige antieke, authentieke open haard en een aparte eetkamer. De aparte keuken is typisch provencaals en heeft alles wat nodig is (amerikaanse frigo, oven, vaatwas, microgolf). In de aanpalende berging bevinden zich de wasmachine en droogkast.

Via een antieke stenen trap gaat men naar de verdieping. Op de verdieping zijn er 6 ruime slaapkamers (160cm, 160cm, 160cm, 2x1p., 2x1p., 2x1p.). Sommige kamers hebben parketvloeren, andere zijn bekleed met Sezanne. De slaapkamers zijn mooi aangekleed en met oog voor detail. Er is 1 badkamer en 2 douchekamers die ruim en komfortabel zijn.

Zowel vanuit het salon, de eetkamer als de keuken komt men via de terrasdeuren op de immense tuin met zwembad (6 x 12 m en ondiep gedeelte). Er zijn voldoende ligzetels en kussens beschikbaar. Naast het zwembad is er een omkleedruimte met douche, WC en zitbank.

Op het uiterst gezellig overdekte terras met barbecue is het echt genieten van de omgeving.

Dit landhuis is heel gezellig en werd met veel smaak ingericht. De concierge bewoont een volledig afzonderlijk toegankelijk appartement en is uiterst discreet.

Mas des Mirabelles, een echte parel die u altijd zal blijven koesteren !

Foto's
Beschikbaarheden
 
Mei 2012
 
Juni 2012
 
 
Juli 2012
 
 
 
 
Augustus 2012
 
September 2012
 
 
Oktober 2012
 
November 2012
 
December 2012
 
 
Vrij  Optie  Niet beschikbaar
De beschikbare periodes moeten steeds bevestigd worden bij reservatie.
Afstanden
  • Avignon : 10 km
Prijzen per week
30/6/2012-24/8/2012 : 3 388,00€
Extras
  • lasten E-G-W : begrepen in de prijs
  • lakens/handdoeken : zelf mee te nemen
  • eindschoonmaak : 150,00 € ter plaatse te betalen