Maak van uw vakantie de mooiste periode van het jaar !
Zoeken op type & streek

Zoek een vakantiehuis op naam

Groepsvakanties
Nieuwsbrief
Tik hier uw emailadres om op de hoogte te blijven
Villa Saint Martin 7 kamers - max. 14 pers.

Villa Saint Martin is een prachtige villa gelegen aan de rand van het bekende stadje Les Arcs sur Argens. Er is een mooie, gezellige, afgesloten tuin van 2000m2 met mooi privé Romeins, verwarmd zwembad (6x11m).

Villa Saint Martin is een prestigieuze villa met een aparte uitstraling. Ze werd met veel zorg en zin voor detail ingericht. De decoratie is verfijnd en zeer aangenaam. Ze straalt een zekere rust uit en men kan genieten van een prachtig zicht op de omliggende Provençaalse natuur. Het dorpje Les Arcs is op amper 4 minuutjes wandelen. Het is een authentiek, historisch stadje met een pleintje, winkeltjes en een paar leuke restaurantjes. Men voelt zich hier werkelijk in het hartje van de Provence.

De villa bestaat uit verschillende delen. Het hoofdgedeelte omvat een mooi salon met prachtig zicht op de natuur. Er is een goed ingerichte keuken en eetplaats die uitgeeft op een gezellig terras met tuinmeubilair en barbecue. Op de eerste verdieping bevindt zich een grote slaapkamer (180cm) met privé terras, dressing en privé ingerichte badkamer met ligbad et lavabo. Apart toilet. De tweede verdieping omvat een ruime slaapkamer (180cm) en een kleinere slaapkamer (2x80cm). Er is ook nog een ingerichte badkamer met ligbad, lavabo en apart toilet.

Een klein huisje in de tuin biedt op het gelijkvloers een slaapkamer (2x90cm) en ingerichte badkamer + toilet. De verdieping omvat een mooie grote slaapkamer (2x90cm) + 1 slaapkamer (2x80cm) en een ingerichte douchekamer eveneens met lavabo en toilet. Er is ook nog een kleine 'cabanon' met een slaapkamer en ingerichte badkamer met ligbad en aparte douche + toilet. Er zijn 4 slaapkamers met vast tapijt. De bedden zijn van uitstekende kwaliteit. Er zijn luiken aan elk raam. Dit is zeer praktisch om overdag de warmte buiten te houden.

Het mooie privé zwembad is omgeven door een gezellige tuin met 8 ligstoelen. Poolhouse met frigo en toilet. Villa Saint Martin biedt een aparte sfeer. Men voelt er zich geborgen in een zeer mooi kader en op wandelafstand van het typische stadje Les Arcs.

De villa is ook uiterst comfortabel en zeer goed ingericht met 2 wasmachines, droogkast, vaatwas, microgolf, 5 gasbekkens in de keuken, oven, grote frigo met 3 ijsbakken. Internet. Parking 2 auto's. U zal reeds gemerkt hebben dat Villa Saint Martin ook ideaal is voor twee gezinnen die hun eigen privacy ook belangrijk vinden. De uiterst centrale ligging is ook ideaal om deze prachtige streek te verkennen. Geen huisdieren toegelaten.

HEEL BELANGRIJK : FLEXIBILITEIT WAT BETREFT HUURDATA !!

Foto's
Beschikbaarheden
 
Mei 2012
 
Juni 2012
 
 
Juli 2012
 
 
Augustus 2012
 
 
 
September 2012
 
 
 
Oktober 2012
 
November 2012
 
December 2012
 
 
Vrij  Optie  Niet beschikbaar
De beschikbare periodes moeten steeds bevestigd worden bij reservatie.
Afstanden
  • Les Gorges de Verdon : 40 min
  • Cannes : 45 min
  • Sainte Maxime : 22 km
  • Aix en Provence : 45 min
  • Shops : 0 km
  • Restaurants : 0 km
  • Zee : 20 min
Prijzen per week
14/7/2012-31/8/2012 : 3 630,00€
Extras
  • eindschoonmaak : 125,00 € te betalen voor vertrek
  • lakens + handdoeken : zelf mee te nemen
  • lakens+handdoeken pp : 15,00 € te betalen voor vertrek