Vakantiehuis Soleil de Provence voor 8 Personen

Uchaux, Vaucluse, Provence

Ideaal voor familievakanties!

-​ Geen groepen jongeren

8
4
2
Beschrijving

Soleil de Provence is een prachtig vakantiehuis met een omheind privézwembad voor maximaal 8 personen, gelegen in de buurt van het typisch Provençaalse dorp Piolenc. Er zijn 4 slaapkamers, waarvan 3 ruim en harmonieus ingericht zijn voor volwassenen. De vierde slaapkamer is speciaal ingericht voor kinderen, uitgerust met 2 stapelbedden (4 personen) en spelletjes.

Het huis is gezellig, met een bibliotheek, eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. Het is bijzonder geschikt voor kinderen met gezelschapspelletjes, een ping-pong,.. en een petanque ook voor de volwassenen gecombineerd met een heerlijk glaasje typische wijn van de streek.

Grote vensterramen geven direct uit op de tuin. Je al genieten van de rust en stilte van de omgeving, evenals van het prachtige uitzicht over het platteland en de Mont Ventoux.

De omheinde tuin heeft een mooi gazon en grote open en overdekte terrassen (100m2). Het grote omheinde zwembad (12x5m, diepte 1,40m, geopend van 01/06 tot 30/09) met een trap in het water is verlicht en zorgt voor een aangename sfeer tijdens de zachte Provençaalse avonden. De eigenaar woont ter plaatse in een volledig onafhankelijk huis, waardoor uw privacy wordt gegarandeerd.

Het huis is ideaal gelegen in het hart van de wijngaarden van de Côtes-du-Rhône, dicht bij Châteauneuf-du-Pape, Gigondas, Cairanne en de wijnen van het Massif d'Uchaux. U kunt uw tijd doorbrengen met wandelingen rond het huis, het ontdekken van de toeristische bezienswaardigheden van de Provence en ontspannen momenten aan de rand van het zwembad.

Spannende culturele bezoeken, zoals het antieke theater van Orange, het pauselijk paleis in Avignon, de Pont du Gard, Remoulin, zullen uw verblijf aangenaam aanvullen. Dit mooie huis met zwembad in de Provence is een uitstekende aanbeveling voor een onvergetelijke vakantie, met tal van mogelijkheden.

Aanpalend aan de woning is er een studio die door een vaste huurder bewoond wordt. Echter privacy is gegarandeerd.

Een extra studio van 17m2 bestaande uit een slaapkamer, kitchenette en doucheruimte met toilet kan op verzoek beschikbaar worden gesteld (toeslag €384/week).

Prijs vanaf
€ 2.304,00
per week
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Klantenreviews: 9.5
[a$regionMap]

Kamerindeling

gelijkvloers

  • living met TV, dvd, radio en airco
  • open keuken met airco
  • slaapkamer met bed 160cm, dressing, muggenramen, donsdekens, airco, douchekamer en lavabo (x2)
  • slaapkamer met stapelbed 2P (x2), Ingebouwde kast, muggenramen, donsdekens en airco
  • WC met lavabo

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 140cm, Ingebouwde kast, muggenramen, donsdekens en airco
  • slaapkamer met bed 140cm, Ingebouwde kast, muggenramen, donsdekens, airco en lavabo
  • badkamer met WC, lavabo (x2) en bad met douche

Buiten

  • plancha
  • petanque
  • pingpong
  • parking prive (x4)
  • barbecue op gas
  • elektrische barbecue
  • tuinmeubilair
  • tuinsalon
  • ijskast
  • parasol
  • poolhouse
  • ijskast met vriesvak
  • lavabo
  • overdekt terras
  • ligzetels (x6)

Algemeen

  • kookvuur elektrisch
  • microgolf
  • oven
  • wasmachine
  • vaatwasser
  • droogkast
  • mixer
  • toaster
  • koffiezet
  • Senseo
  • Nespresso
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • dvd
  • TV
  • muggenramen
  • ventilator
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • haardroger
  • waterkoker
  • broodrooster
  • ijskast
  • diepvriezer

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • panoramisch uitzicht
  • omheinde tuin
  • prive verlicht zwembad
  • airco slaapkamers
  • prive omheind zwembad
  • op wandelafstand naar stadje
  • Laadpaal bij huis
  • airco

Ideaal voor familievakanties!

-​ Geen groepen jongeren

Prijzen:

1 mei - 27 jun. 2025
€ 2.304,00
28 jun. - 29 aug. 2025
€ 2.598,40
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 2.304,00
1 mei - 26 jun. 2026
€ 2.304,00
27 jun. - 28 aug. 2026
€ 2.598,40
29 aug. - 25 sep. 2026
€ 2.304,00

Betalen ter plaatse

  • Eindschoonmaak (
    € 150,00
    )

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Verbruik

Betalen vóór aankomst

  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
  • Optioneel Elektrische wagen opladen (
    € 20,00
    per week)
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Airport: 30 kmOrange: 10 kmAvignon: 30 kmNîmes: 55 kmArles: 60 kmPont du Gard: 35 kmMont Ventoux: 40 kmVaison-la-Romaine: 30 kmChateauneuf- du-Pape: 20 kmIsle-sur-la-Sorgue: 45 kmLe Gorges de l'Ardeche: 50 kmMontpellier: 120 kmMarseille: 120 kmLyon: 200 km
Restaurants: 2 kmSupermarkt: 3 kmGolf 9 holes: 10 kmGolf 18 holes: 30 kmRivier: 50 kmVissen: 30 kmStrand: 100 kmZee: 100 km
Christine V.België
9.5/10
Verblijfsdatum27/07/2024-10/08/2024
Heel goed, alle comfort was aanwezig, alles was zoals op de foto's van Cap. Het kon niet beter zijn. Heel vriendelijke en behulpzame eigenaars. Heel vriendelijke ontvangst.
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Villa Petite Merveille

Flayosc, Provence

8
4
3

Monte Leon

Chateaurenard, Provence

8
4
2

Mas Carla

Noves, Provence

8
4
3

Les cerisiers du Mont Ventoux

Malaucène, Provence

8
4
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Maison du Barret

Chateaurenard, Provence

In het typische dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur) ligt de charmante vakantiewoning met prive zwembad, Maison du Barret, gelegen op slechts 15 min. van het prachtige Saint Remy de Provence met zijn authentieke straatjes, boetiekjes, bars, gallerijen, ...

Deze vakantiewoning werd ingericht met aandacht voor de typische Provençaalse stijl en gecombineerd met een moderne toets. Maximaal comfort zoals airco en een volledig uitgeruste keuken zijn een grote troef. Hier kan men heerlijk ontspannen en uitrusten.

De omliggende tuin is goed onderhouden en vanop de terrassen geniet men in de schaduw van een zicht op de tuin en het centraal gelegen prive zwembad (8x4m - 1,5m diep).

Chateaurenard ligt in het hart van de Provence en in de zomermaanden zijn er vaak leuke zomerfestiviteiten en wekelijkse marktjes. Op slechts twee minuutjes sta je in het centrum van het dorpje. Ontdek Saint Remy de Provence tijdens jullie verblijf of ga op daguitstap in Avignon. Er valt heel wat te beleven in de Provence. Lees over de gezelligste dorpen in onze blogs.

Een leuk vakantiehuis voor een rustgevende vakantie.

6
3
2

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Le Figuier

Salernes, Provence

Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.

Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.

Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.

Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!

4
2
2

Vakantiehuis Anouk

Rognonas, Provence

Anouk is een mooi en kindvriendelijk vakantiehuis met privé zwembad voor 6 personen in Zuid-Frankrijk (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur). Dit vakantiehuis is op wandelafstand van het dorpje Rognonas en is gelegen in een rustige wijk. 

Het vakantiehuis met privé zwembad heeft een mooi aangelegde en afgesloten tuin. Er is een mooi omheind zwembad (8x4m, romeinse treden, 150cm diep) en een gezellige poolhouse met toilet, douche en barbecue. Het vakantiehuis en het zwembad zijn omgeven door leuke terrassen, zowel open als overdekt! 

Dit vakantiehuis in Rognonas voor 6 personen (Bouche-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur) heeft een bloemrijke tuin met verschillende olijfbomen en genoeg plaats voor de kinderen om te ravotten. 

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Recentelijk werd het vakantiehuis opnieuw ingericht, waardoor het een hedendaagse feel heeft. Er werd ook airco geïnstalleerd! Het vakantiehuis Anouk heeft een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Een vakantiehuisje huren in Zuid-Frankrijk? Dan is Anouk een zeer gezellige en aangename keuze! 

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

6
3
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden