Vakantiehuis Villa Miramont voor 7 personen

Miramont de Guyenne, Marmande, Dordogne

Een prachtig vakantiehuis zeer rustig gelegen en toch op wandelafstand van de stad. Een TOPPER voor een heerlijke familievakantie!

7
3
4
Beschrijving

Miramont-De-Guyenne, is een gezellig typisch Frans stadje met een grote markt op maandagochtend en een zeer leuke selectie van cafés, bars en bakkerijtjes. Het vakantiehuis Villa Miramont met privé zwembad in Lot-et-Garonne is op 2 minuten wandelafstand van het dorp, maar geniet toch van een rustig en private omgeving!

Het vakantiehuis in Miramont-de-Guyenne voor 6 personen is bijzonder verzorgd en biedt een moderne en ruime inrichting, met 3 dubbele slaapkamers en telkens een en-suite douchekamer. De keuken en eetkamer zijn groot en zorgen voor een gezellige huiselijk sfeer.

Dit fantastisch vakantiehuis met privé zwembad in Lot-et-Garonne heeft een grote mooie tuin met een heerlijk privezwembad. Er zijn grasperken, bomen en en verschillende terrasjes en hoekjes om te ontspannen. Alles wat u nodig heeft voor een rustige, zonnige familievakantie. Het privé-zwembad is 8x5m met een diepte van 1 tot 2 meter. Het zwembad is verlicht en heeft romeinse treden.

In de natuurlijke omgeving van dit vakantiehuis in Zuid-West Frankrijk kan u met de fiets, of een paar minuten rijden, verschillende prachtige middeleeuwse dorpjes bezoeken. Zoals Lauzun en Allemans du Dropt. In Lauzun kan je prachtige tuinen terugvinden en een kasteel die zeker de moeite waard is. In Allemans du Dropt kan u een 10e eeuwse kerk bezoeken, en hier kan je ook kajaks huren voor een rustige en veilige tocht op de mooie rivier de Dropt.

Dichtbij dit vakantiehuis met privé zwembad zijn er nog tal van andere middeleeuwse stadjes die een bezoekje waard zijn, zoals Eymet, Duras en Issigeac. Hier kan je steeds toffe restaurantjes, avondmarkten, interessante architectuur en culturele evenementen terugvinden. Zoek je naar een toffe daguitstap? De grotere stad Bordeaux is op 90 minuten rijden, of ook een bezoekje naar de duinen van de Atlantische stranden of de beroemde wijngaarden van de Medoc, Saint-Emilion en de Sauternes zijn zeker de moeite waard.

Prijs vanaf
€ 1.100,00
per week
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
[object Object]

Hoofdgebouw

gelijkvloers

  • open keuken
  • living met openhaard en TV
  • eetplaats
  • slaapkamer met Ingebouwde kast, badkamer, bad, douche, WC, lavabo en bed 2 personen

Eerste verdieping

  • slaapkamer met Ingebouwde kast, douchekamer, WC, bidet, lavabo en bed 2 personen
  • slaapkamer met lavabo, Ingebouwde kast, douchekamer, WC, bed 2 personen en bed 1Persoon

poolhouse

  • douchekamer met WC

Buiten

  • ligzetel (x4)
  • parking prive (x4)
  • overdekt terras
  • open terras
  • tuinmeubilair
  • parasol
  • tuinsalon
  • prive verlicht zwembad
  • barbecue

Algemeen

  • ijskast met vriesvak
  • vaatwasser
  • microgolf
  • oven
  • wasmachine
  • droogkast
  • mixer
  • toaster
  • TV
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • haardroger
  • ventilator (x3)
  • koffiezet

Faciliteiten

  • omheinde tuin
  • op wandelafstand naar stadje
  • prive zwembad

Prijzen:

1 mei - 28 mei 2024
€ 1.100,00
29 mei - 2 jul. 2024
€ 1.400,00
3 jul. - 3 sep. 2024
€ 2.000,00
4 sep. - 1 okt. 2024
€ 1.400,00
2 okt. - 29 okt. 2024
€ 1.100,00

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Eindschoonmaak
  • Verbruik

Betalen vóór aankomst

  • Verblijftaksen vanaf 18 jaar
February 2024
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Bordeaux: 90 min per autoBergerac: 25 min per autoBergerac Airport: 25 min per autoBordeaux Airport: 90 min per auto
Rivier: 10 min per autoMeer: 10 min te voetPubliek zwembad: 5 min te voetVissen: 20 min per autoRestaurants: 5 min te voetGolf 9 holes: 15 min per autoGolf 18 holes: 25 min per autoSupermarkt: 5 min te voet
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Moulin de Lavit

Le Boulve, Dordogne

15
5
5

Villa Charmante au Périgord

Fouleix, Dordogne

10
5
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis La Bergerie du Village

Domme, Dordogne

6
3
2

Vakantiehuis La terrasse

Douzillac, Dordogne

6
3
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Henri Pirennelaan 61

9050 Gentbrugge

BE 0803 344 694

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more.