Promoties:
-20% voor maximaal 2 personen
-5% voor 2 weken huur
Verhuur mogelijk vanaf 5 nachten, behalve in juli/augustus
Welkom in La Maison du Bonheur, een gezellige vakantiewoning voor 10 personen met privé zwembad gelegen in een het mooie dorpje Saint-Didier, Vaucluse en Provence.
Er is een mooi groot privézwembad (zout water, 10x5 m, uitgerust met een alarm). De glijbaan, schommel, reuzentrampoline en tafeltennistafel garanderen veel plezier voor jong en oud . De prachtige tuin, met zijn weelderig groene gazon en 200 m² heerlijke terrassen is heerlijk om te relaxen met ligstoelen en tuinmeubilair.
Dit prachtige familiehuis in de Provence is warm en gastvrij, zorgvuldig onderhouden met een stijlvol interieur. Op de begane grond vind je een woonkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, evenals vier slaapkamers, twee badkamers en twee toiletten. Boven biedt een vijfde slaapkamer met eigen kleine badkamer en toilet alle comfort die je je maar kunt wensen.
Dit vakantiehuis ligt in een rustige, vredige omgeving op slechts 20 minuten rijden van L'Isle-sur-la-Sorgue, 25 minuten van Avignon, 40 minuten van de Mont Ventoux en Saint-Rémy-de-Provence, 1 uur van Les Baux-des-Provence, 1 uur 10 van Marseille en 1 uur 30 van Montpellier. Je hebt gemakkelijk toegang tot cultuur, themaparken en prachtige wandelingen. Een uitstekende locatie om een uitzonderlijke regio te ontdekken.
Het dorpje Saint-Didier is op amper 2 km. Mis de markt van Saint-Didier niet, elke maandagochtend, waar je de lokale producten en dorpssfeer kunt proeven.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
3 | 4 | 5 | 6 | 8 | ||
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Promoties:
-20% voor maximaal 2 personen
-5% voor 2 weken huur
Verhuur mogelijk vanaf 5 nachten, behalve in juli/augustus
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
3 | 4 | 5 | 6 | 8 | ||
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 13 | |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 27 | |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
In het typische dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur) ligt de charmante vakantiewoning met prive zwembad, Maison du Barret, gelegen op slechts 15 min. van het prachtige Saint Remy de Provence met zijn authentieke straatjes, boetiekjes, bars, gallerijen, ...
Deze vakantiewoning werd ingericht met aandacht voor de typische Provençaalse stijl en gecombineerd met een moderne toets. Maximaal comfort zoals airco en een volledig uitgeruste keuken zijn een grote troef. Hier kan men heerlijk ontspannen en uitrusten.
De omliggende tuin is goed onderhouden en vanop de terrassen geniet men in de schaduw van een zicht op de tuin en het centraal gelegen prive zwembad (8x4m - 1,5m diep).
Chateaurenard ligt in het hart van de Provence en in de zomermaanden zijn er vaak leuke zomerfestiviteiten en wekelijkse marktjes. Op slechts twee minuutjes sta je in het centrum van het dorpje. Ontdek Saint Remy de Provence tijdens jullie verblijf of ga op daguitstap in Avignon. Er valt heel wat te beleven in de Provence. Lees over de gezelligste dorpen in onze blogs.
Een leuk vakantiehuis voor een rustgevende vakantie.
Macs Reve is een prachtige, luxueuse vakantiewoning voor 10 personen gelegen in het rustige en charmante stadje Collobrières (Var - Provence) op amper 1 uurtje rijden van de zandstranden.
Er is een grote, mooie en bloemrijke tuin met Romeins prive verwarmd zwembad (4x9m - diepte 1,5 m met extra instaptrap - op basis van zout en elektrolyse met automatische PH), leuke, verschillende open en overdekte terrassen met tuinsalon. Het zwembad kan s'avonds mooi verlicht worden. In combinatie met de terrassen, de verlichting rondom de vakantiewoning met zwembad en de tuinverlichting is dit echt wel feëeriek.
Aan het zwembad is er zon van 's morgens tot 's avonds en een zalig overdekt zomerterras met gezellige kleine buitenbar met barstoelen en mooi tuinmeubilair. Er zijn meer dan voldoende tuinmeubelen voorzien. Buitendouche. De streek rond Collobrières is een droom voor fietsers.
Deze vakantiewoning in Zuid-Frankrijk biedt een zeer comfortabel en gezellig interieur. Het meubilair werd heel zorgvuldig uitgekozen. Hier krijgt men het echte vakantiegevoel. De warme kleuren die gebruikt werden stralen echt rust uit. Zowel vanuit de keuken als de living komt men via deurvensters onmiddellijk op het terras.
Ook 2 slaapkamers op het gelijkvloers geven toegang tot het terras en het zwembad. Deze zijn enkel bereikbaar van buitenaf.
De omgeving van Collobrières is zeer rustig en biedt een ongerepte, prachtige natuur. De centrale ligging zorgt voor tal van uitstapmogelijkheden. Deze vakantiewoning is als een gezellig nestje voor een prachtige vakantie met vrienden en/of familie. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.
Opm: er is een combi-oven aanwezig geen traditionele oven.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).
Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.
Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.
Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.
Verken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.
's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!
Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.
Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.
Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.
Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611