Vakantiehuis La Maison du Bonheur voor 10 Personen

Saint Didier, Vaucluse, Provence

Promoties:
-20% voor maximaal 2 personen
-5% voor 2 weken huur

Verhuur mogelijk vanaf 5 nachten, behalve in juli/augustus

10
5
3
Op aanvraag
Beschrijving

Welkom in La Maison du Bonheur, een gezellige vakantiewoning voor 10 personen met privé zwembad gelegen in een het mooie dorpje Saint-Didier, Vaucluse en Provence.

Er is een mooi groot privézwembad (zout water, 10x5 m, diepte van 1,40m tot 2m, uitgerust met een alarm). De glijbaan, schommel, reuzentrampoline en tafeltennistafel garanderen veel plezier voor jong en oud . De prachtige tuin, met zijn weelderig groene gazon en 200 m² heerlijke terrassen is heerlijk om te relaxen met ligstoelen en tuinmeubilair.

Dit prachtige familiehuis in de Provence is warm en gastvrij, zorgvuldig onderhouden met een stijlvol interieur. Op de begane grond vind je een woonkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, evenals vier slaapkamers, twee badkamers en twee toiletten. Boven biedt een vijfde slaapkamer met eigen kleine badkamer en toilet alle comfort die je je maar kunt wensen.

Dit vakantiehuis ligt in een rustige, vredige omgeving op slechts 20 minuten rijden van L'Isle-sur-la-Sorgue, 25 minuten van Avignon, 40 minuten van de Mont Ventoux en Saint-Rémy-de-Provence, 1 uur van Les Baux-des-Provence, 1 uur 10 van Marseille en 1 uur 30 van Montpellier. Je hebt gemakkelijk toegang tot cultuur, themaparken en prachtige wandelingen. Een uitstekende locatie om een uitzonderlijke regio te ontdekken.

Het dorpje Saint-Didier is op amper 2 km. Mis de markt van Saint-Didier niet, elke maandagochtend, waar je de lokale producten en dorpssfeer kunt proeven.

Promotie
Prijs vanaf
€ 2.560,00
per week
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
regio kaart

Kamerindeling

gelijkvloers

  • inkom
  • living met TV en airco
  • open keuken
  • eetplaats
  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast en airco
  • slaapkamer met bed 140cm, Ingebouwde kast en airco
  • slaapkamer met bed 140cm, Ingebouwde kast, terras en airco
  • slaapkamer met bed 140cm, Ingebouwde kast, terras en airco
  • badkamer met bad met douche en lavabo (x2)
  • badkamer met douche, lavabo en handdoekverwarmer
  • WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 180cm, Ingebouwde kast, douchekamer, lavabo, handdoekverwarmer, WC en airco
  • WC

Buiten

  • pingpong
  • schommel
  • trampoline
  • tuinverlichting
  • open terras
  • parasol (x3)
  • ligzetels (x8)
  • parking prive (x4)
  • zwembad met alarm
  • prive verlicht zwembad
  • omheinde tuin
  • barbecue

Algemeen

  • ijskast met vriesvak
  • koelkast
  • wasmachine
  • vaatwasser
  • droogkast
  • microgolf
  • oven
  • broodrooster
  • waterkoker
  • ijskast
  • Nespresso
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • keukenlinnen
  • mixer
  • donsdekens
  • dekens
  • fitnesstoestellen
  • sinaasappelpers

Faciliteiten

  • airco
  • internet Wifi
  • omheinde tuin
  • prive zwembad
  • prive verlicht zwembad

Promoties:
-20% voor maximaal 2 personen
-5% voor 2 weken huur

Verhuur mogelijk vanaf 5 nachten, behalve in juli/augustus

Prijzen:

16 aug. - 29 aug. 2025
€ 2.945,00
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 2.560,00
6 jun. - 27 jun. 2026
€ 2.560,00
28 jun. - 4 jul. 2026
€ 2.945,00
5 jul. - 15 aug. 2026
€ 3.455,00
16 aug. - 29 aug. 2026
€ 2.945,00
30 aug. - 26 sep. 2026
€ 2.560,00

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 150,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Strandlakens
  • Verbruik
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Abbaye de Sénanque: 12 kmGorge de la nesque: 15 kmLes-Baux-de-Provence: 15 kmLe mont ventoux: 17 kmDentelles de Montmirail: 20 kmVaison la romaine: 25 kmSault: 25 kmAvignon: 25 kmRoussillon: 20 min nullOrange: 28 kmLe Luberon: 29 kmSaint-Remy-de-Provence: 34 kmAix-en-Provence: 61 kmMarseille: 83 km
Restaurants: 2 kmSupermarkt: 2 kmBakker: 6 kmManège: 6 kmMeer: 15 kmVissen: 15 kmGolf 9 holes: 15 kmGolf 18 holes: 15 kmStation: 28 kmLuchthaven: 65 kmZee: 100 kmStrand: 100 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Louvadiou

Lorgues, Provence

10
5
3

Lou Pebre

Flayosc, Provence

10
5
3

Mas du Murier

Correns, Provence

10
4
2

Macs Reve

Collobrières, Provence

10
5
4

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis La Maison du Grand Chêne

Forcalquier, Provence

La maison du grand Chêne is een prachtig vakantiehuis met privé zwembad, rustig gelegen in het pittoreske dorpje Reillanne, in het hartje van de Provence  (Provence-Alpes- Côte d'Azur) omgeven door een grote, rustgevende tuin met heel wat schaduwrijke plekjes.

In de tuin bevindt zich het privé zwembad (10x5 m - met romeinse treden, zwembad open 01/06 - 30/09). Er is voldoende kwaliteitsvol tuinmeubilair voorzien, wat je zeker een heerlijk vakantiegevoel zal geven. Ook de kinderen zullen hier een prachtige kindvriendelijke vakantie doorbrengen want voor hen is er buitenspeelgoed en een schommel met glijbaan voorzien.

Dit vakantiehuis in de Provence biedt een luxueus interieur met zeer ruime plaatsen en is van uitstekende kwaliteit. De inrichting is uiterst comfortabel en zeer volledig. In dit vakantiehuis met zwembad vind je de totale rust in een heel mooie groene omgeving.  Het is een aanrader.  Deze vakantiewoning bevalt iedereen ! 

Deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen en de oneindig vele bezienswaardigheden in de Provence zullen u zeker doen terugkomen !

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

K​waliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.

6
3
3

Vakantiehuis Petite Camargue

Plan d'Orgon, Provence

Petite Camargue is een heel typische gerestaureerde mas gelegen in het leuke, typisch Provenaals dorpje Plan d'Orgon (Provence-Alpes-Côte d'Azur - Bouches du Rhône). De vakantiewoning voor 5 personen ligt helemaal op het platteland, omringd door boomgaarden en weiden, maar toch op amper 2 km van het centrum met winkels, restaurantjes, ... Plan d'orgon is een ideale uitvalsbasis om de Provence te ontdekken. Zowel grote steden (Avignon, Arles en Aix-en-Provence) als de typische provencaalse kleinere dorpjes met marktjes, winkeltjes, snuisterijen, ..) liggen binnen bereik.

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

De vakantiewoning met privézwembad beschikt over een grote tuin (2.500m2), waar je 's avonds af een toe een konijntje kan spotten. Er is een mooi privé zwembad (9x4,5m - 160 cm diep) met kinderbad (90 cm diep). Tevens is er een plekje voor pétanque, een terreintje voor balspelen en een pingpong ter beschikking. Veel details maken de sfeer aan het zwembad bijzonder aangenaam en gezellig. De terrassen en het zwembad zijn Zuid-West gericht, dus men geniet hier de hele dag van de zon. Het grote overdekte terras zorgt echter voor voldoende schutting tijdens de heetste momenten van de dag. Er is voldoende, heel mooi tuinmeubilair voorzien. Hier maak je op de kwaliteitsvolle Weber gasbarbecue of op de plancha de beste maaltijden.

Het interieur werd modern ingericht met een nieuwe keuken en living met een enorme smart-tv van 1m40 breed. De benedenverdieping krijgt veel lichtinval dankrij grote opendraaiende deuren die uitkijken op het terras en zwembad.

De gastvrije eigenaar woont op hetzelfde domein maar discretie en privacy zijn verzekerd.

5
2
1

Vakantiehuis Les Vignes Glycine

Villedieu, Provence

"Les Vignes Glycine” (4000 m2) is een rustig gelegen vakantiedomein in Frankrijk in het typische dorpje Villedieu in de regio van de alomgekende Mont Ventoux (Vaucluse niet ver van de rivier.

Er is een adembenemend mooi zicht op de wijngaarden en de omliggende natuur. In de grote afgesloten tuin met veel bomen, struiken en beplantingen is er een groot gemeenschappelijk zwembad (12x6m - 160 cm diep - verwarmd - open van 15/05 tot 30/09) en als heerlijke sportieve ontspanning : een petanquebaan.

Er is tevens een gesloten douchelokaal aan het zwembad, toegankelijk voor iedereen, met wc, lavabo en douche plus wasmachine. Buiten aan de rand van het zwembad is er nog een douche die werkt op zonne-energie : bedoeld om te douchen voor je in het zwembad gaat.

Het is een prachtige streek met ontelbare bezienswaardigeheden zoals : Avignon, Pont du Gard, Châteauneuf du Pape, Arles, Les Baux, de Camargue, de Lubéron, Marseille ...  Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Er zijn 3 zeer mooi gerenoveerde gites, waarvan 2 in het hoofdhuis en 1 in een aparte gite. Ze hebben allemaal dezelfde prijs omdat ze telkens hun eigen voordelen hebben :

- De gite Glycine heeft een eigen privé tuintje, 3 slaapkamers en twee terrassen.
- De gite Romarin heeft een ruim terras en bevindt zich op de verdieping en heeft 2 badkamers.
- De gite Lavande staat apart, heeft een terras en ligt het dichtst bij het zwembad.

De 3 vakantieverblijven in Frankrijk (Glycine, Romarin en Lavande) zijn comfortabel en functioneel ingericht.

Verhuur van zondag tot zondag.

8
3
1

Vakantiehuis Le Rossignol d'Apt

Apt, Provence

Le Rossignol d'Apt is een luxueus vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en alle faciliteiten op een super locatie dichtbij het gezellige dorp Apt (Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Gelegen op een heuvel op de weg van Apt naar Lourmarin, perfect beschermd tegen de Mistral ligt dit ruim en zeer praktisch vakantiehuis uitnodigend te wachten voor uw volgende ontspannende vakantie.

De living geeft uitzicht en toegang tot het privé zwembad en ook een fraai panoramisch beeld op Provençaals landschap. Grenzend is er een afzonderlijke salonruimte met open haard en tv hoek en aan de andere zijde is er de open keuken voorzien van alle comfort, deze geeft tevens meteen uit op de prachtige terrassen en privé verwarmd zwembad.

In de hoofdwoning bevinden zich 2 ruime slaapkamers met privé badkamers op de eerste verdieping. De andere 4 slaapkamers bevinden aan het hoofdgebouw maar telkens met aparte ingang. Ideaal voor de nodige privacy. Elke slaapkamer biedt toegang tot mooie terrassen met panoramisch zicht op het zwembad. Alle slaapkamers hebben airco en zijn voorzien van kwaliteitsvolle springboxen en privé bad- of douchekamer. Alles wat nodig is om in topcomfort te genieten van de vakantie.

2 Kamers beschikken bovendien ook nog over een afzonderlijke mezzanine waar nog eens 2×2 kinderen kunnen slapen. Dus in totaal zijn er volwaardige plaatsen voor 12 volwassenen en 4 kinderen = 16 personen. Per gîte worden max 2 volwassenen toegelaten.

Geniet ten volle buiten van de zeer ruime terrassen (totaal 200m2) met volledig uitgeruste zomerkeuken met kookvuur en wasbak. Vanop de terrassen heb je een prachtig panoramisch uitzicht op het groen van de omliggende heuvels en het groot overloop privézwembad (5x10m, diepte van 1m20 – 1m80. Verwarming zwembad juni - september, paas verlof onder voorbehoud weersomstandigheden). De ingebouwde LED verlichting brengt s’avonds een feeërieke sfeer.

Op slechts 2,3km kom je bij het dorpje Apt in de Vaucluse, uitgeroepen tot 1 van “Les plus beaux villages de France”, waar je terecht kan voor 1 van de mooiste Provençaalse markten, gezellig winkelen en een ruime keuze aan zeer lekkere restaurantjes. Een ideale locatie voor een wandeling in deze prachtige Luberon-streek of waarom niet 1 van de talrijke fietsroutes uitproberen?

Dit luxe vakantiehuis in de Vaucluse biedt alle gewenste comfort, panoramisch uitzicht en groot verwarmd zwembad. Alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie in alle rust in de Vaucluse en toch dichtbij heel wat bezienswaardigheden in de buurt. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

In juli en augustus wordt alles in 1 geheel verhuurd, in het laag- en middenseizoen kan men ook de hoofdwoning en de zijdelingse verblijven afzonderlijk per kamer huren. Het is altijd aan één groep, dus nooit met onbekende huurders.

De kuiskost voor het huren van de hoofdwoning tijdens hoogseizoen is €350€ + 40€ per extra gite, in het laagseizoen varieert dit naargelang het aantal extra gehuurde kamers, contacteer ons voor meer info!

PRIJZEN - VERSCHILLENDE MOGELIJKHEDEN:

Hoogseizoen :

05/07 tot 23/08 : Enkel volledige woning te huur

Andere seizoenen :

Buiten hoogseizoen zijn er verschillende formules. Het is mogelijk enkel het hoofdhuis te huren of het hoofdhuis met extra gîtes.

Contacteer ons voor alle vragen of service die u mocht wensen.
Verbruik is ter plaatse te betalen aan 0,38€ per kwh

16
6
6

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden