6 gasten
3 slaapkamers
2 badkamers
Huisdieren toegelaten op aanvraag
Zwembad aanwezig
Vakantiehuis
Enkel klein hondje toegelaten, steeds op aanvraag
Gelegen in een oase van groen!
Villa Les Pins is een leuk vakantiehuis voor 6 personen met privézwembad omgeven door de bosrijke natuur. Gelegen op 4 km van Callas (Provence - Alpes - Cote d' Azur).
De vakantiewoning in de Provence bevindt zich aan de rand van de bosrijke natuur in een residentiële wijk. Door de grote tuin en het natuurgebied ben je in de volle natuur zonder afgezonderd te zijn . Vanop de terrassen heeft men zicht op het hoger gelegen verwarmd privézwembad (8,4x4m, 1,5 diep, verwarming van 01/05 - 30/09 aan 26°C) met romeinse treden en liggedeelte. Grenzend aan het privé zwembad is een overdekt terras met poolhouse (douche, wc, pizzaoven, lavabo, ijskast met diepvries). Er is zelfs een pizzaoven aanwezig in de buitenkeuken. Ideaal voor een super gezellige Pizza-avond met de familie en vrienden.
Dit vakantiehuis met zwembad werd compleet ingericht met de nadruk op comfort. Grote schuiframen voorzien voldoende lichtinval zodat de ruimtes groot, licht en open zijn. Enkele slaapkamers geven meteen uit op de terrassen die uitkijken op het zwembad. Dit vakantiehuis is bijzonder aangenaam vereist zelfs in de zomer geen airconditioning.
Callas is een leuk dorpje in de Provence met vele wandelpaden en typische pittoreske straatjes. Tijdens het hoogseizoen zijn er ook feesten waar u geniet van een lekker drankje op een terrasje of in één van de restaurants. Daarnaast is Callas omgeven door vele wijngaarden met prachtige zichten. Callas is gemakkelijk te bereiken met de auto via tolwegen, met de TGV en het vliegtuig. Op een klein uur rijden van Callas vindt u de Gorges du Verdon, de mondaine kust van de Côte d'Azur en in de winter de skigebieden.
Er is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog. Voor golfspelers is er op 15km het bekende en prachtige golfdomein Saint Endréol.
Enkel klein hondje toegelaten, steeds op aanvraag.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Faciliteiten
Omheinde tuin
Internet WiFi
Privé omheind verwarmd zwembad
Huisdieren op vakantie
Gelijkvloers
Algemeen
broodrooster ,
ijskast met vriesvak ,
vaatwasser ,
microgolf ,
oven ,
wasmachine ,
strijkijzer ,
strijkplank ,
koffiezet ,
TV ,
cd ,
radio ,
dvd ,
hifi ,
muggenramen ,
kinderbed ,
kinderstoel
Buiten
overdekt terras ,
tuin ,
tuinmeubilair ,
tuinsalon ,
tuinverlichting ,
poolhouse ,
douchekamer ,
WC ,
barbecue ,
pizzaoven ,
ijskast met vriesvak ,
lavabo ,
carport ,
parking prive (3x) ,
zwembad met afdekzeil op rol ,
petanque
Beschikbaarheid
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Fotogalerij
Omgeving
Enkel klein hondje toegelaten, steeds op aanvraag
Prijsoverzicht
€ 146
Het huis is niet beschikbaar voor deze periode, gelieve andere data te kiezen.
Wat gasten zeggen over Villa Les Pins
Enkele praktische informatie over de vakantiewoning
Wat zijn de aankomst- en vertrektijden?
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Mag mijn hond mee naar het vakantiehuis?
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Wat als ik mijn reservatie moet annuleren?
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.





























































































































