Een prachtige oude bastide uit de 19° eeuw, landelijk gelegen in het hartje van Les Maures, Le Luc-en-Provence.
Ontdek La Bastide de Chapelone – een prachtige vakantiewoning met privézwembad voor 10 personen in de Provence – uw ideale Provençaalse uitvalsbasis! Deze schitterende Provençaalse bastide verwelkomt u met alle authentieke charme met zijn typische bruine steen uit de "Plaine des Maures".
Interieur: Elegant en lichtrijk
Laat u betoveren door de tijdloze charme van deze vakantiewoning, een prachtig 19e-eeuws landhuis in het hart van de Provence. Ruime en lichtrijke ruimtes dompelen u onder in een warme sfeer: een grote woonkamer met elegant meubilair, een keuken met oude balken, en 5 comfortabele slaapkamers, allen uitgerust met omkeerbare airconditioning. De master suite heeft een luxueuze badkamer met inloopdouche. Op het gelijkvloers biedt een slaapkamer met kitchenette en eigen badkamer een aparte ruimte – ideaal om familie of vrienden te ontvangen.
Buiten: Tussen wijngaarden en de blauwe hemel, een uitnodiging tot ontspanning
Gelegen op een terrein van 10.000 m² omgeven door wijngaarden, garandeert de bastide rust en privacy. Geniet van een verzorgde tuin, een grote overdekte terras in typische Provençaalse stijl en een prachtig privézwembad (10×5 m) – ideaal om elk moment van de zuiderse zon te beleven. De woning, zonder inkijk, nodigt uit tot een vakantie in alle rust: ontspanning, natuur en authenticiteit.
Omgeving: Oneindige Provençaalse landschappen
Gelegen in Luc-en-Provence biedt de bastide een uitzonderlijk panoramisch uitzicht op het Massif des Maures en de top van Notre-Dame des Anges. Op slechts 10 km van de snelweg en 35 km van Saint-Tropez bent u dicht bij de mooiste plekken van de Côte d’Azur, en geniet u toch van absolute rust in de Provence. Op enkele minuten afstand ontdekt u het "Village des Tortues" of verkent u de vele wandelpaden en typische dorpjes in de regio.
Beleef de Provence zoals u ervan droomt: authentiek, sereen en zonovergoten.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 29 | 30 | 31 | 1 | |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 29 | |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Een prachtige oude bastide uit de 19° eeuw, landelijk gelegen in het hartje van Les Maures, Le Luc-en-Provence.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 29 | 30 | 31 | 1 | |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 29 | |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).
Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.
Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.
Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.
Verken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.
's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!
Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.
Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.
Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.
Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!
Anouk is een mooi en kindvriendelijk vakantiehuis met privé zwembad voor 6 personen in Zuid-Frankrijk (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur). Dit vakantiehuis is op wandelafstand van het dorpje Rognonas en is gelegen in een rustige wijk.
Het vakantiehuis met privé zwembad heeft een mooi aangelegde en afgesloten tuin. Er is een mooi omheind zwembad (8x4m, romeinse treden, 150cm diep) en een gezellige poolhouse met toilet, douche en barbecue. Het vakantiehuis en het zwembad zijn omgeven door leuke terrassen, zowel open als overdekt!
Dit vakantiehuis in Rognonas voor 6 personen (Bouche-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur) heeft een bloemrijke tuin met verschillende olijfbomen en genoeg plaats voor de kinderen om te ravotten.
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Recentelijk werd het vakantiehuis opnieuw ingericht, waardoor het een hedendaagse feel heeft. Er werd ook airco geïnstalleerd! Het vakantiehuis Anouk heeft een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Een vakantiehuisje huren in Zuid-Frankrijk? Dan is Anouk een zeer gezellige en aangename keuze!
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
La Maison Tivollier is een luxueus vakantiehuis met privé zwembad gelegen op wandelafstand van Maillane (Bouche-du-Rhone/Provence-Alpes-Côte d'Azur) in het hartje van de Provence.
Dit vakantiehuis met omheinde tuin in de Provence is een prachtige nieuwbouw van 2022 met vloerkoeling en vloerverwarming in heel de woning. De omheinde tuin is een klein paradijsje met voldoende tuinmeubilair en tuinsalon. Een overdekt terras met grote tafel geeft uit op de tuin en zwembad en is bijzonder aangenaam. In het midden van de tuin heb je het mooi privézwembad (9x4m, 1m50 diepte) omgeven door groen.
Het vakantiehuis met privé zwembad in Maillane werd met veel zorg gerenoveerd. De inrichting is hedendaags en bijzonder mooi en gezellig. De kamers zijn voldoende ruim en de badkamers zeer modieus ingericht.
Het vakantiehuis met omheinde tuin is op wandelafstand van Maillane. 's Morgens kan je te voet naar de bakker. De streek is ook interessant voor verschillende bezienswaardigheden. De mooiste Provençaalse stadjes van Zuid-Frankrijk zoals Saint Remy de Provence, Les Baux de Provence, Avignon,... moet je gezien hebben. Tijdens de zomermaanden worden er ook heel veel typische feesten georganiseerd in de dorpjes. Ook Maillane heeft zijn eigen typisch feest in augustus: La fête de la St. Eloi.
Anderzijds zijn er ook de Camargue, de Lubéron, de Gard, enz. Allemaal prachtige streken in de nabijheid. Mooie uitstappen zijn er in overvloed.
La Villa du Relais, voor een heerlijke vakantie in het typisch provençaalse dorpje Maillane
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611