Vakantiehuis Villa Les Pins voor 6 Personen

Callas, Var, Provence

Buiten hoogseizoen verhuur vanaf 5 nachten ook mogelijk.

6
3
2
Beschrijving

Villa Les Pins is een leuk vakantiehuis voor 6 personen met privézwembad omgeven door de bosrijke natuur. Gelegen op 4 km van Callas (Provence - Alpes - Cote d' Azur).

De vakantiewoning in de Provence bevindt zich aan de rand van de bosrijke natuur in een residentiële wijk. Door de grote tuin en het natuurgebied ben je in de volle natuur zonder afgezonderd te zijn . Vanop de terrassen heeft men zicht op het hoger gelegen verwarmd privézwembad (8,4x4m, 1,5 diep, verwarming van 01/05 - 30/09 aan 26°C) met romeinse treden en liggedeelte. Grenzend aan het privé zwembad is een overdekt terras met poolhouse (douche, wc, pizzaoven, lavabo, ijskast met diepvries).  Er is zelfs een pizzaoven aanwezig in de buitenkeuken. Ideaal voor een super gezellige Pizza-avond met de familie en vrienden.

Dit vakantiehuis met zwembad werd compleet ingericht met de nadruk op comfort. Grote schuiframen voorzien voldoende lichtinval zodat de ruimtes groot, licht en open zijn. Enkele slaapkamers geven meteen uit op de terrassen die uitkijken op het zwembad. Dit vakantiehuis is bijzonder aangenaam vereist zelfs in de zomer geen airconditioning.

Callas is een leuk dorpje in de Provence met vele wandelpaden en typische pittoreske straatjes. Tijdens het hoogseizoen zijn er ook feesten waar u geniet van een lekker drankje op een terrasje of in één van de restaurants. Daarnaast is Callas omgeven door vele wijngaarden met prachtige zichten. Callas is gemakkelijk te bereiken met de auto via tolwegen, met de TGV en het vliegtuig. Op een klein uur rijden van Callas vindt u de Gorges du Verdon, de mondaine kust van de Côte d'Azur en in de winter de skigebieden.

E​r is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

Prijs vanaf
€ 1.024,00
per week
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Klantenreviews: 9.2
regio kaart

Kamerindeling

  • living met TV en openhaard
  • vestiaire
  • eetplaats
  • open keuken
  • slaapkamer met bed 160cm, TV en Ingebouwde kast
  • slaapkamer met bed 140cm en TV
  • slaapkamer met bed 140cm, douchekamer en lavabo
  • WC
  • douchekamer met WC, lavabo (x2) en handdoekverwarmer

Buiten

  • overdekt terras
  • tuin
  • tuinmeubilair
  • tuinsalon
  • tuinverlichting
  • poolhouse
  • douchekamer
  • WC
  • barbecue
  • pizzaoven
  • ijskast met vriesvak
  • lavabo
  • carport
  • parking prive (x3)
  • zwembad met afdekzeil op rol
  • petanque

Algemeen

  • broodrooster
  • ijskast met vriesvak
  • vaatwasser
  • microgolf
  • oven
  • wasmachine
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • koffiezet
  • TV
  • cd
  • radio
  • dvd
  • hifi
  • muggenramen
  • kinderbed
  • kinderstoel

Faciliteiten

  • omheinde tuin
  • internet Wifi
  • prive omheind verwarmd zwembad

Buiten hoogseizoen verhuur vanaf 5 nachten ook mogelijk.

Prijzen:

21 jun. - 29 aug. 2025
€ 1.820,00
30 aug. - 24 okt. 2025
€ 1.024,00
28 mrt. - 19 jun. 2026
€ 1.024,00
20 jun. - 28 aug. 2026
€ 1.820,00
29 aug. - 23 okt. 2026
€ 1.024,00

Begrepen in de prijs

  • Eindschoonmaak
  • Verbruik

Betalen vóór aankomst

  • Optioneel Lakens/handdoeken (
    € 25,00
    per persoon)
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Zelf mee te nemen:

  • Strandlakens
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Fréjus: 32 kmSaint Raphael: 35 kmDraguignan: 10 kmSainte Maxime: 39 kmMonaco: 122 kmAirport Nice: 80 kmGorges du Verdon: 60 km
Zee: 30 kmRivier: 7 kmStrand: 30 kmRestaurants: 4 kmLuchthaven: 80 kmSupermarkt: 15 km
vangeelBelgië
8.5/10
Verblijfsdatum11/07/2020-18/07/2020
Super!
LecuyerFrankrijk
10/10
Verblijfsdatum03/07/2021-17/07/2021
Geweldige service en een zeer ruim aanbod van mooie vakantiehuizen. We hadden een geweldige vakantie bij CAP! Alles was geweldig, zowel de verhuur als de service. We komen terug en aarzel niet om te boeken
Chantal van AkenBelgië
9/10
Verblijfsdatum04/09/2021-25/09/2021
Een zalig huis waar je lekker kan genieten van je vakantie. Alles is er aanwezig met uitzondering van een waterkoker. Deze hebben we wel gemist. Gelukkig was het kookfornuis van goede kwaliteit en ging het opwarmen van water supersnel. Een kleine attentie bij aankomst in de vorm van een flesje wijn had een perfecte score gegeven!
Hofmans MartheBelgië
8.5/10
Verblijfsdatum25/06/2022-09/07/2022
Villa Les Pins is een heel leuke vakantiewoning! In het echt is het huis groeter dan op de foto's. Wij waren met 6 volwassenen en er was meer dan genoeg ruimte. De buitenkeuken is een echte meerwaarde. De steentjes aan het zwembad op de foto's zijn ondertussen vervangen door een houten terras. Wij zijn alvast van plan terug te komen. De verhouding prijs/kwaliteit is uitstekend!
Van de SchootBelgië
9/10
Verblijfsdatum09/07/2022-23/07/2022
Mooi vakantiehuis, perfect onderhouden. Mooi zwembad en grote surplus het overdekt terras, buitenkeuken en douche naast het zwembad. Vriendelijke en behulpzame man die het zwembad wekelijks komt onderhouden. De woning is kraaknet, mooi met een leuke tuin en een heerlijk zwembad. CAP regelde alles tot in de puntjes!
JulieDuitsland
10/10
Verblijfsdatum03/09/2022-17/09/2022
We hebben een geweldige tijd doorgebracht in dit vakantiehuis. Het huis en het terrein waren erg groot en het zwembad was perfect. We hebben echt genoten van onze tijd daar en zouden graag nog een keer terugkomen. We hebben niets gemist en alles was voldoende aanwezig.
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Villa Daco

Céreste-en-Luberon, Provence

6
2
2

La Maison du Grand Chêne

Forcalquier, Provence

6
3
3

Au Pied des Tours

Chateaurenard, Provence

6
3
1

Villa Sincera

Villars, Provence

6
4
2

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Villa des Oliviers

Chateaurenard, Provence

Villa des oliviers is een aangename vakantiewoning gelegen in een rustige buurt op wandelafstand van het leuke dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Het logement bevindt zicht op het eerste niveau en is makkelijk bereikbaar met een buitentrap (met kinderslot) maar ook via een lift die meteen uitkomt in de living. Wat deze woning perfect maakt voor mensen die mobiel beperkt zijn. De inrichting is comfortabel en typisch provencaals met alle nodige voorzieningen. Een mooie blikvanger is de mooie houten constructie van het zadeldak. Er is airconditioning is de volledige woning.

Het zwembad (10x5m) is volledig omringd door terrassen en ligt op hoogte dus geniet van een leuk zicht over les Beaux de provence, Arles en zelfs tot Avignon. Hier kan je op het open terras of overdekt terras genieten van een lekkere barbecue of een glaasje. Het zwembad kan op aanvraag en mits een supplement verwarmd worden. Naast zwemmen kan je er nog andere leuke activiteiten doen, zo is er op het terrein tafelvoetbal, biljardtafel, tuintje en petanquebaan aanwezig.

De eigenaar woont op het domein, maar volledige privacy is verzekerd.

La Villa des Oliviers is uiterst aangenaam voor een rustig verlof. De centrale ligging is ook ideaal voor tal van uitstappen.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

4
2
1

Vakantiehuis Les Amandiers

L'Isle-sur-la-Sorgue, Provence

Les Amandiers, het zalige vakantiehuis met privé zwembad in de Provence is een oude  “imkerij” gelegen in een beschermd natuurgebied midden de wijngaarden en amandelbomen aan de rand van het idyllische stadje Isle-sur-la-Sorgue (Provence/Alpes-Côte d'Azur), ook wel het Venetië van de Provence genoemd. Het centrum van Isle-sur-la-Sorgue ligt op slechts 3 km lopen door het natuurgebied, of 9 km met de auto. Anders is Pernes les Fontaines op amper 4 km, ideaal om de boodschappen doen.

Dit vakantiehuis in de Vaucluse, met uitstekende prijs kwaliteitsverhouding, werd met zorg gerenoveerd. De Provençaalse keuken geven het vakantiehuis een authentiek karakter. Duurzame materialen geven een moderne toets en grote raampartijen zorgen voor veel licht in de vakantiewoning. De 4° slaapkamer is een aparte studio met badkamer in de tuin.

Er is een gigantische tuin met mooi privé zwembad (9x4,5m 1,6m diep met trappen in zwembad, open van 1 mei tot 30 sept, met verlicht terras) omgeven door olijfbomen en wijngaarden. Het vakantiehuis voor 10 personen in Frankrijk ligt op de flank van een heuvel met een vergezicht op Châteauneuf de Gadagne op 20 km.  Van de drie terrassen kan je genieten van de zon op verschillende momenten, zoals een zalig ontbijt aan het zwembad, 's middags ontspannen aan het zwembad of in de schaduw van het natuurlijk overdekt terras en om te eindigen 's avonds op het terras van de studio met zicht op de wijngaarden waar je de mooie zonsondergang kan bewonderen.

De petanquebaan met een bankje, waar u 's avonds kunt genieten van een aperitief en een leuk spel zorgt voor een zalige provençaalse sfeer.

In Les Amandiers geniet men van totale rust in een prachtige natuur met panoramisch zicht en toch is men zo dichtbij het stadje en tal van andere mogelijkheden.
De omgeving is een paradijs voor fietsers. Buiten het seizoen is het gebied ook een paradijs voor wandelaars.

Dankzij de goede locatie van deze vakantiewoning in zuid-Frankrijk kan men tal van uitstappen plannen: L'Isle-sur-la-Sorgue is het Venetië van de Provence omwille van de Sorgue die door dit pittoreske stadje stroomt met de mooie oude waterraderen. Wereldbekend voor zijn prachtige antiquairs en brocanteurs.

Voor reizigers met een elektrische auto: snellaadstation op de Intermarché-parking op 6 km afstand (of nog een mogelijkheid om op te laden via een standaard stopcontact voor € 30/week).

10
4
3

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Le Petit Paradis

L'Isle-sur-la-Sorgue, Provence

Le Petit Paradis is een zeer gezellig vakantiehuis voor 6 personen in Isle sur la Sorgue, ook wel het Venetië van de Provence genoemd. Dit vakantiehuis met privé zwembad in de Vaucluse is op wandelafstand van dit alomgekende en prachtige stadje (Provence/Alpes-Côte d'Azur).

In dit vakantiehuis met omheinde tuin waan je je in een klein paradijsje met prachtig aangelegde tuin en mooi centraal privezwembad (open van 01/04 - 15/10 - 7,5x5m en 1,60m diep). De tuin van het vakantiehuis in Isle sur la Sorgue is zuiders gericht met uiterst aangenaam open en gedeeltelijk overdekt terras.

Het vakantiehuis met tuin voor 6 personen is zeer mooie en smaakvolle inrichting met airco en ruime kamers. De slaapkamer op de verdieping is zowel bereikbaar via een binnentrap als een buitentrap. De douchekamer gelegen op de gelijkvloers is toegankelijk via een kleine buitenpatio.

Dit vakantiehuis in Frankrijk op wandelafstand van Isle-sur-la-Sorgue is een klein paradijsje. Heerlijk genieten van de rust en toch op wandelafstand van het prachtige stadje Isle-sur-la-Sorgue, een echte trekpleister. De vele bezienswaardigheden en de wekelijkse wereldberoemde brocante markt op zondag zorgen voor een zeer gezellige Provencaalse sfeer. Ook in de vele restaurantjes en bars wordt u hartelijk ontvangen ! Deze streek is ook heerlijk voor fietsers en vissers. Amper 25 km van Avignon. Het echte vakantiegevoel!

6
3
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden