Vakantiehuis Le Mas de Jackie voor 9 Personen

Châteaurenard, Bouches-du-Rhône, Provence

De perfecte familievakantie in de Provence.
Promo: €600 korting bij verblijf van 2 weken

9
4
3
Beschrijving

Le Mas de Jackie is een sfeervol Provençaals vakantiehuis voor 9 personen in Châteaurenard, Provence. Deze charmante woning biedt de perfecte combinatie van rust, comfort en een authentieke Zuid-France sfeer. Châteaurenard ligt op slechts 2 km afstand en heeft een lokale markt op zaterdag- en zondagochtend. De markt van Saint-Rémy-de-Provence is ook zeker een bezoek waard, op woensdagochtend en zaterdagochtend.

Interieur: Warm, elegant en comfortabel
Deze voormalige 19e-eeuwse Provençaalse boerderij is met zorg gerenoveerd en behoudt zijn authentieke charme. Geniet van voldoende comfort met ruime living, volledig ingerichte keuken en 4 slaapkamers waarvan 2 met een en-suite badkamer.

Exterieur: Pure ontspanning in een idyllische omgeving
Boek nu deze vakantiewoning met omheind privé zwembad (10x6m, diepte : 1.80m), ideaal om in alle rust te genieten van de zon. Buiten biedt deze Provençaalse vakantiewoning volop ruimte om te ontspannen. Op het 2 hectare grote domein vind je een poolhouse en de ruime terraszone met een elektrische barbecue. De omheinde tuin is perfect voor gezinnen met kinderen, die zich ook kunnen uitleven met de beschikbare scooter en fietsen.

Omgeving: Ontdek de provence
Op slechts 9 km ligt het historische Avignon, bekend om het pauselijk paleis en de Pont d’Avignon. In Saint-Rémy-de-Provence (11 km) geniet je van sfeervolle straatjes en een levendige markt. Les Baux-de-Provence (20 km) biedt een prachtig middeleeuws decor en adembenemende uitzichten. Voor golfliefhebbers ligt er een golfbaan op 18 km afstand. Restaurants en winkels bevinden zich op 5 km, terwijl de luchthaven van Marignane (50 km) en het TGV-station van Avignon (15 km) zorgen voor een vlotte bereikbaarheid.

Nieuw
Prijs vanaf
€ 3.900,00
per week
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
[a$regionMap]

Kamerindeling

gelijkvloers

  • inkomhal met vestiaire
  • living met openhaard en TV
  • open keuken
  • eetplaats
  • berging
  • WC met lavabo

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 160cm, rolluiken, muggenramen, douchekamer, lavabo, bidet en WC
  • slaapkamer met bed 90cm (x2), rolluiken, muggenramen, douchekamer, lavabo (x2), bidet en WC
  • slaapkamer met bed 90cm (x3), muggenramen en rolluiken
  • slaapkamer met bed 180cm, Ingebouwde kast, muggenramen en rolluiken
  • badkamer met bad met douche, inloopdouche, lavabo (x2), bidet en WC

Buiten

  • prive omheind zwembad
  • omheinde tuin
  • tuinverlichting
  • fietsen (x2)
  • open terras
  • elektrische barbecue
  • tuinmeubilair
  • parasol
  • ligzetels
  • schommel
  • parking prive (x4)
  • poolhouse

Algemeen

  • kinderbed
  • kinderstoel
  • vaatwasser
  • wasmachine
  • droogkast
  • microgolf
  • oven
  • broodrooster
  • waterkoker
  • diepvriezer
  • ijskast met vriesvak
  • kookvuur op gas
  • koffiezet
  • Nespresso
  • Senseo
  • stofzuiger
  • keukenhanddoeken
  • mixer
  • sinaasappelpers
  • donsdekens
  • haardroger
  • strijkplank
  • strijkijzer

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • prive omheind zwembad
  • omheinde tuin

De perfecte familievakantie in de Provence.
Promo: €600 korting bij verblijf van 2 weken

Prijzen:

27 jul. - 30 aug. 2025
€ 3.900,00
1 aug. - 30 aug. 2026
€ 3.900,00

Begrepen in de prijs

  • Eindschoonmaak
  • Lakens/handdoeken/strandlakens

Betalen vóór aankomst

  • Verbruik
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Luchthaven: 50 kmStation: 15 kmSaint-Rémy-de-Provence: 11 kmAvignon: 9 kmLes Beaux de Provence: 20 km
Zee: 45 kmRestaurants: 5 kmSupermarkt: 5 kmBakker: 3 kmGolf: 18 kmLuchthaven: 50 kmStation: 15 km

Maaltijden kunnen op bestelling worden bereid of ter plaatse worden gekookt, afhankelijk van beschikbaarheid.

Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Mas des Cigales

Pernes-les-Fontaines , Provence

10
5
3

Villa Vue Luberon

Gordes, Provence

10
5
3

Le Jardin du Luberon

Maubec, Provence

10
5
3

Mas Calandal

Maillane, Provence

10
5
5

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Petit Coin de Paradis

Maussane, Provence

Ontdek Le petit Coin de Paradis: dit vakantiehuis voor 4 tot 5 personen met privézwembad en op wandelafstand van het pittoreske Maussane-Les-Alpilles is perfect voor een onvergetelijk verblijf. Met een perfecte mix van modern comfort en Provençaalse charme biedt het vakantiehuis een oase van rust.

Het interieur is bijzonder goed en zeer kwaliteitsvol ingericht. Het biedt een warme en gastvrije sfeer. De glazen deuren van de lichte en luchtige leefruimte openen naar een betoverend terras, waar je kunt genieten van Fresco diners en de Provençaalse zonsondergang. De leefruimtes zijn airconditioned en de slaapkamers zijn uitgerust met ventilatoren om uw verblijf aangenaam te maken, zelfs tijdens de warme zomerdagen.

Buiten is het stukje paradijs compleet met een privé zwembad (10x5m, open van juni tot october 1,7m diepte) en een zeer groot terras volledig ingericht met tuinsalon, eetplaats en ligzetels. Hier is het echt zalig genieten. De tuin is volledig omheind wat zorgt voor voldoende privacy.

De ligging van dit vakantiehuis is perfect voor liefhebbers van natuur en cultuur. Op korte afstand van Maussane-les-Alpilles vind je ook de prachtige Côte d'Azur met zijn zonnige stranden en levendige badplaatsen.

Dit vakantiehuis belichaamt de essentie van een ontspannen Provençaalse vakantie, waarbij gezelligheid, comfort en een schitterende omgeving samenkomen. Een thuis weg van huis, waar jij en je gezin volledig tot rust kunnen komen. Een Topper!

5
3
1

Vakantiehuis Villa Mont Ventoux

Malaucène, Provence

Villa Mont Ventoux is een prachtige villa met privé zwembad voor 6p aan de voet van de Mont Ventoux in de Provence. De villa ligt op wandelafstand van het middeleeuwse dorpje Malaucène.

Op het gelijkvloers bevinden de volledig uitgeruste open keuken, de ruime en lichtrijke living met TV en een grote eettafel. De grote schuiframen verbinden binnen en buiten perfect met elkaar.
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers waarvan 1 met ensuite douchekamer en 1 badkamer. Alle ruimtes zijn praktisch en smaakvol ingericht.

Het verwarmde privé zwembad ( 8x3m, 1,5m diep verwarmd van april tem oktober met elektrisch rolluik, trappen, ligruimte en verlichting) ligt centraal in de tuin en het is heerlijk genieten vanop de ligbedden rondom het zwembad van het zicht op de heuvels en de abrikozenvelden. Het overdekte terras is uitgerust met een buitenkeuken en gemetste BBQ. Hier tover je in geen tijd een heerlijke maaltijd op tafel. Aan de woning zijn er ook 2 parkeerplaatsen ter beschikking, één met laadpaal en één overdekte parkeerplaats.

In de nabije omgeving kan je paardrijden, kanovaren en vissen. Ga de uitdaging aan beklim de Mont Ventoux te voet of met de fiets.

Typische restaurantjes en cafeetjes zijn op wandelafstand te vinden in het Provençaalse Malaucène. Het dorpje geldt als een van de drie officiële startpunten voor de beklimming van de Mont Ventoux per fiets. Elke woensdag is er de lokale markt met een ruim aanbod aan streekproducten zoals asperges, abrikozen en kersen. Plan beslist een bezoek aan de Pausenstad Avignon of het prachtige dorpje Grignan met zijn talrijke lavendelvelden. Verken les Dentelles de Montmirail, ongebruikelijk gevormde bergtoppen dicht bij Vaison-la-Romaine.

Ervaar het pracht van de Provence en geniet van een onvergetelijke vakantie in Villa Mont Ventoux!

6
3
2

Vakantiehuis Mas des Cigales

Pernes-les-Fontaines , Provence

Mas des Cigales is een prachtige vakantiewoning met privé zwembad in Pernes les Fontaines. Het is een prachtige authentieke mas volledig gerestaureerd met mooie materialen. De vakantiewoning is heel rustig gelegen (doodlopend straatje) in volle natuur op 2 km van het centrum van Pernes les Fontaines (Carpentras, Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft leuke ligzetels rond het zwembad, een prachtige tuin (2800m2) met verschillende aangename schaduwplekjes en zeer ruime en gezellige terrassen, voorzien van kwalitatief tuinmeubilair. De inrichting en de decoratie is met heel veel zorg en smaak gebeurd. Het prachtige, omheinde privé zwembad (14x4,5m-romeinse treden-omheind) met ligzetels is heel goed gesitueerd in de tuin. Je begeeft je met deze vakantiewoning tussen de wijngaarden, olijfbomen en lavendelvelden, ervaar hier het echte provencaalse gevoel.

Het vakantiehuis voor 10 personen in Zuid-Frankrijk is zeer kindvriendelijk en heeft een typische Provençaalse sfeer. Hier verblijf je met veel charme in de Vaucluse genietend van een zeer mooi kader. Dankzij de dikke muren van de oude mas blijft het altijd fris in het vakantiehuis.

De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

2 fietsen en 1 kinderfiets ter beschikking. Er is ook nog een extra bed beschikbaar voor 1 persoon.

10
5
3

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden