Prachtig modern vakantiehuis voor 10 personen met privézwembad op wandelafstand van Malaucène en aan de voet van de Mont Ventoux.
Reservaties hoeven niet per week, vrije data keuze (behalve in juli en augustus)
Les soeurs du Mont Ventoux is een prachtig nieuwbouw vakantiehuis met airco en privé zwembad aan de Mont Ventoux. Dit vakantiehuis voor 10 personen is gelegen in Malaucène (Vaucluse, Provence) in een luxueuze en goed onderhouden residentie.
Dit vakantiehuis met privé-zwembad (8x3,5m - verwarmd) en op wandelafstand van het stadje Malaucène, geniet van een moderne en comfortabele inrichting. De open uitgeruste keuken loopt naadloos over in de lichtrijke eetkamer en comfortabele living. Deze geven allen uit op het open terras, de tuin en het privé zwembad. Eén slaapkamer en badkamer bevindt zich op de gelijkvloers en is toegankelijk voor personen met een verminderde mobiliteit. De overige slaapkamers bevinden zich op de bovenverdieping en hebben allemaal airco. De inrichting is bijzonder smaakvol met mooie, duurzame materialen.
De buitenkeuken met grote barbecue bevindt zich onder het mooie overdekte terras, waar u zalig kan aperitieven en gezellig dineren tijdens de zwoele zomeravonden. Men geniet van een mooi landschap en zicht op het zwembad. Door de tuinverlichting en de verlichting aan het zwembad is de sfeer 's avonds buitengewoon.
Het vakantiehuis in Zuid-Frankrijk voor 10 personen kijkt uit op een groot park dat met een hekje vanuit de tuin meteen toegankelijk is. Hier vind je meerdere sportterreinen (basket plein, tennisplein, looppiste, fitometer, skateramp, visvijver, ...) en veel ruimte om te spelen of te wandelen. De buren uit dezelfde residentie hebben ook directe toegang, dus het is een leuke hotspot om elkaar te leren kennen en het is helemaal niet druk. Een paradijs voor kinderen.
De ligging is ideaal en je kan er te voet naar het gezellige dorpje Malaucène in de Provence. Je vindt er talrijke leuke terrasjes en restaurants, tevens kan je er terecht voor al uw boodschappen. Een wagen is dus echt geen vereiste.
Ook buiten het hoogseizoen zal u graag vertoeven in dit vakantiehuis met privé zwembad aan de Mont Ventoux. Wandelaars en fietsers kunnen hier hun hartje meer dan ooit ophalen en kunnen hier terecht voor een ultieme fietsvakantie aan de voet van de Mont Ventoux in de Provence. Maar ook als je gewoon wil genieten van de Provençaalse natuur en rust is dit vakantiehuis ook gewoon perfect.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
10 | 11 | 12 | 13 | 15 | ||
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Prachtig modern vakantiehuis voor 10 personen met privézwembad op wandelafstand van Malaucène en aan de voet van de Mont Ventoux.
Reservaties hoeven niet per week, vrije data keuze (behalve in juli en augustus)
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
10 | 11 | 12 | 13 | 15 | ||
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 2 | 3 | 4 | 6 | ||
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 20 | |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
La maison du grand Chêne is een prachtig vakantiehuis met privé zwembad, rustig gelegen in het pittoreske dorpje Reillanne, in het hartje van de Provence (Provence-Alpes- Côte d'Azur) omgeven door een grote, rustgevende tuin met heel wat schaduwrijke plekjes.
In de tuin bevindt zich het privé zwembad (10x5 m - met romeinse treden, zwembad open 01/06 - 30/09). Er is voldoende kwaliteitsvol tuinmeubilair voorzien, wat je zeker een heerlijk vakantiegevoel zal geven. Ook de kinderen zullen hier een prachtige kindvriendelijke vakantie doorbrengen want voor hen is er buitenspeelgoed en een schommel met glijbaan voorzien.
Dit vakantiehuis in de Provence biedt een luxueus interieur met zeer ruime plaatsen en is van uitstekende kwaliteit. De inrichting is uiterst comfortabel en zeer volledig. In dit vakantiehuis met zwembad vind je de totale rust in een heel mooie groene omgeving. Het is een aanrader. Deze vakantiewoning bevalt iedereen !
Deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen en de oneindig vele bezienswaardigheden in de Provence zullen u zeker doen terugkomen !
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Kwaliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.
Le Peintre is een uniek vakantiehuis met zwembad in Cadenet (Vaucluse, Provence). Dit vakantiehuis heeft een super comfortabele inrichting en een heel charmante sfeer. Doorheen dit gezellige vakantiehuis kan u overal subtiele artistieke toetsen terugvinden. Ook de topligging van dit vakantiehuis met zwembad is een groot voordeel. Le Peintre ligt op wandelafstand van het sfeervolle dorpje Cadenet (Vaucluse, Provence). Zo kan u elke ochtend te voet naar de bakker en slager.
Elke slaapkamer heeft een privé badkamer en de 2 grootste slaapkamers bieden toegang tot een ruim dakterras met tuinmeubilair. Hier geniet je van een prachtig zicht op zowel de Mont Saint Victoire, waar Picasso begraven is, als Les Alpilles. Dat is toch wel een zeer uitzonderlijke troef.
Dit vakantiehuis met zwembad heeft ook rondom het privé zwembad een aantal leuke overdekte en open terrassen. Het privé zwembad is 30m2 (6m x 3,5 meter) heeft een beveiligingssysteem met een alarm en armbandjes voor kinderen. De tuin is weelderig groen en omringd door veel amandelbomen, die prachtige bloesem hebben in het voorjaar. Vooraan de woning is er ook een petanquebaan waar u gebruik van kunt maken.
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Le Peintre is een ideaal vakantiehuis met zwembad voor een gezellige vakantie in Cadenet (Vaucluse, Provence-Alpes Côte d'Azur).
Ter info; deze woning is niet aangepast voor kleine kinderen.
Ref: LDT714HT
Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).
Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.
Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.
Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.
Verken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.
's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!
Le Petit Paradis is een zeer gezellig vakantiehuis voor 6 personen in Isle sur la Sorgue, ook wel het Venetië van de Provence genoemd. Dit vakantiehuis met privé zwembad in de Vaucluse is op wandelafstand van dit alomgekende en prachtige stadje (Provence/Alpes-Côte d'Azur).
In dit vakantiehuis met omheinde tuin waan je je in een klein paradijsje met prachtig aangelegde tuin en mooi centraal privezwembad (open van 01/04 - 15/10 - 7,5x5m en 1,60m diep). De tuin van het vakantiehuis in Isle sur la Sorgue is zuiders gericht met uiterst aangenaam open en gedeeltelijk overdekt terras.
Het vakantiehuis met tuin voor 6 personen is zeer mooie en smaakvolle inrichting met airco en ruime kamers. De slaapkamer op de verdieping is zowel bereikbaar via een binnentrap als een buitentrap. De douchekamer gelegen op de gelijkvloers is toegankelijk via een kleine buitenpatio.
Dit vakantiehuis in Frankrijk op wandelafstand van Isle-sur-la-Sorgue is een klein paradijsje. Heerlijk genieten van de rust en toch op wandelafstand van het prachtige stadje Isle-sur-la-Sorgue, een echte trekpleister. De vele bezienswaardigheden en de wekelijkse wereldberoemde brocante markt op zondag zorgen voor een zeer gezellige Provencaalse sfeer. Ook in de vele restaurantjes en bars wordt u hartelijk ontvangen ! Deze streek is ook heerlijk voor fietsers en vissers. Amper 25 km van Avignon. Het echte vakantiegevoel!
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611