Vakantiehuis La Bergerie des champs voor 15 Personen

Saint-Agrève, Tournon-sur-Rhône, Ardeche

Gezellig vakantiehuis voor groepen in zomer, lente en herfst dankzij het verwarmd privézwembad.
Geniet van de wintersfeer met skipistes reeds op 15 km.

Flexibiliteit in keuze datums. Ook buiten hoogseizoen, verhuur vanaf 2 nachten mogelijk. Contacteer ons!

15
6
3
Beschrijving

La Bergerie des Champs is een prachtig vakantiehuis voor groepen van 15 personen in een uitzonderlijke omgeving van Saint-Agrève (Auvergne-Rhône-Alpes, Ardèche). Het prachtige landschap met zijn talrijke heuvels en valleien dompelen je onder in de unieke sfeer van de Ardèche.

H​et vakantiehuis voor 15 personen in de Ardeche is enorm ruim en mooi ingericht. Er zijn maar liefst 3 salons en 2 volledig uitgeruste keukens. Op de eerste verdieping werd alles zeer mooi gerenoveerd met nieuwe open keuken. Er is een hoofdsalon met prachtige lederen zetels en stijlvolle open haard. Naast het salon bevindt zich een leuke ontspanningsruimte met biljard en de ruime eetplaats. Alle kamers zijn met zorg ingericht met de nadruk op comfort en gezelligheid. Er zijn meerdere leuke plekjes in het huis om je even af te zonderen of allemaal samen te vertoeven.

Het vakantiehuis met privézwembad ligt op een gigantisch domein midden in de natuur, tussen dennenbossen en weiden. Midden in het domein bevindt zich het grote verwarmd privézwembad (5 m x 10 m, diepte 1,40 m) geopend van juni tot september. Daarnaast ligt een grote petanquebaan om wedstrijden te spelen met eventueel een glaasje pastis. Er zijn verschillende elektrische fietsen ter beschikking, deze kunnen ter plaatse gehuurd worden, ideaal om de omliggende schoonheid van dit natuurdomein te ontdekken. er is ook een elektrisch laadstation voor elektrische auto's.

De temperaturen tijdens de, soms warme, zomermaanden zijn zeer gematigd. In deze regio, omgeven door een bergachtige omgeving, zijn de temperaturen zeer aangenaam. Overdag kan het een lekker warme 28 graden zijn, terwijl het 's nachts voldoende afkoelt om zeer goed te kunnen slapen. Hierdoor is airco niet echt nodig. Er zijn wel ventilatoren beschikbaar. In de winterperiode is het er ook zalig om te verblijven. Op slechts 15 kilometer is reeds een skipiste Lalouvesc. Andere skipistes liggen allemaal binnen de 25km van het vakantiehuis. Rond de ruime open haard kan men gezellig samen wegzakken met een warme tas thee of glhüwein.

Geniet van vele activiteiten en bezienswaardigheden in de buurt: er zijn verschillende wandelroutes langs het bos die men kan aanvatten vanaf het vakantiehuis, ontdek het prachtig natuurgebied rond de Mont Gerbier, ga zwemmen, windsurfen en zeilen aan het meer van Devesser, of ga mountainbiken op de 'Dolce Via' (mogelijkheid tot verhuur en levering rechtstreeks aan de chalet op aanvraag). Op 20minuten rijden is er een 18-holes golfbaan. Een ideaal vakantiehuis met zwembad in de Ardeche om te genieten van goede tijden samen met familie en/of vrienden.

Prijs vanaf
€ 2.185,50
per week
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
regio kaart

Kamerindeling

gelijkvloers

  • inkomhal
  • aparte keuken met flatscreen TV
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed
  • douchekamer
  • WC

Eerste verdieping

  • living met openhaard en flatscreen TV
  • eetplaats
  • ontspanningsruimte
  • living met TV
  • slaapkamer met bed 1Persoon (x4)
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed en bed 1Persoon
  • douchekamer
  • WC

Tweede verdieping

  • living met TV
  • slaapkamer met 80 (x2)
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed
  • badkamer met bad met douche en lavabo
  • WC

Buiten

  • open terras (x2)
  • speeltuin
  • petanque
  • barbecue
  • badminton
  • omheinde tuin
  • tuinsalon
  • garage

Algemeen

  • koelkast
  • diepvriezer
  • vaatwasser
  • microgolf
  • wasmachine
  • droogkast
  • sauna
  • tafelvoetbal
  • biljart

Faciliteiten

  • prive verwarmd zwembad
  • internet Wifi
  • omheinde tuin
  • panoramisch uitzicht
  • op wandelafstand naar stadje

Gezellig vakantiehuis voor groepen in zomer, lente en herfst dankzij het verwarmd privézwembad.
Geniet van de wintersfeer met skipistes reeds op 15 km.

Flexibiliteit in keuze datums. Ook buiten hoogseizoen, verhuur vanaf 2 nachten mogelijk. Contacteer ons!

Prijzen:

5 jul. - 22 aug. 2025
€ 6.578,46
23 aug. - 26 sep. 2025
€ 3.283,74
27 sep. - 31 okt. 2025
€ 2.734,62
1 nov. - 12 dec. 2025
€ 2.185,50
13 dec. - 30 dec. 2025
€ 3.832,86
3 jan. - 30 jan. 2026
€ 2.185,50
31 jan. - 27 feb. 2026
€ 2.734,62
28 feb. - 3 apr. 2026
€ 2.185,50
4 apr. - 22 mei 2026
€ 2.734,62
23 mei - 19 jun. 2026
€ 3.283,74
20 jun. - 3 jul. 2026
€ 4.381,98
4 jul. - 21 aug. 2026
€ 6.578,46
22 aug. - 25 sep. 2026
€ 3.283,74
26 sep. - 30 okt. 2026
€ 2.734,62
31 okt. - 11 dec. 2026
€ 2.185,50
12 dec. - 30 dec. 2026
€ 3.832,86

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Verwarming
  • Wifi/week
  • Keukenlinnen

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 190,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
October 2025
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Saint-Agrève: 2 kmLac de Devesset: 10 kmSaint-Bonnet-le-Froid: 20 km
Watersporten: 10 kmGolf 18 holes: 10 kmRestaurants: 2 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis La Belle Vie en Ardeche

Vals-les-Bains, Ardeche

La Belle Vie en Ardèche is een weelderig vakantiehuis met privé zwembad voor 12 personen, gelegen in Vals-les-Bains, Ardèche. Genesteld in een vredig gehucht op slechts 5 minuten van de beroemde spa van Vals-les-Bains, biedt deze vakantievilla een idyllische omgeving voor een geweldige vakantie. Hier krijg je een mix van een Provençaals klimaat, het Corsicaanse platteland en de smaken van de mediterrane keuken.

Deze villa in de Ardèche heeft een ideale ligging en baadt in het zonlicht. Het grote terras biedt een uitgesproken zuidelijke sfeer, met een grote, gezellige teakhouten tafel en bijpassende stoelen. Een privézwembad (9x4m, diepte : 1,50m) en ligbedden nodigen uit om te ontspannen. In de tuin vind je een petanqueterrein en een badmintonveld. Het poolhouse, met bar en lounge, is perfect voor een gezellig samenzijn, terwijl ligstoelen en een barbecue het comfort compleet maken.

Dit vakantiehuis met privé zwembad in de Ardèche biedt 280m2 ruimte, ontworpen met comfort en elegantie in het achterhoofd. De 6 slaapkamers, gelegen op de eerste verdieping, worden vergezeld door 2 doucheruimtes en 2 toiletten. Een extra doucheruimte en 3° toilet zijn beschikbaar op de begane grond.

De eetkamer, met zijn grote ramen die voor veel natuurlijk licht zorgen, geeft uit op een ruime, functionele keuken. Met zijn 4 meter lange eiland en warme, industriële stijl is deze keuken perfect voor familiemaaltijden. De terrassen van 400 m2 breiden het interieur naar buiten uit en bieden een uniek gevoel van luxe en vrijheid.

Er is privéparkeergelegenheid voor 2 auto's en een beveiligde garage voor kinderwagens, fietsen of kajaks.

De Ardèche biedt een veelheid aan activiteiten voor elk wat wils:
- Voor de sportievelingen : Mountainbiken, klimmen, kajakken, zwemmen, tennissen of quad rijden.
- Voor degenen die op zoek zijn naar ontspanning: wandelingen in een uitzonderlijke natuurlijke omgeving, ontspanning in de spa en proeven van unieke lokale producten.

De hoogtepunten van La Belle Vie en Ardèche:
- Een rustige omgeving, omgeven door groen en toch op minder dan een kilometer van een moderne supermarkt.
- Een interieur dat moderniteit en authenticiteit combineert, met bijzondere aandacht voor detail.
- Een zeer centrale ligging om deze prachtige streek te verkennen.

Wat vind je ervan? Wacht niet en boek dit prachtige vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad in de Ardèche!

07331 000 231 5S

12
6
3

Vakantiehuis La Bâtisse de Rêve

Saint Martin d'Ardèche, Ardeche

Ontdek La Bâtisse de Rêve, een prachtige authentieke vakantiewoning in natuursteen voor 8 personen, gelegen aan de oevers van de Ardèche-rivier in het hart van het dorp Saint-Martin-d'Ardèche in Frankrijk.
Slechts 5 minuten lopen van het dorpsplein en op slechts 10 meter van de rivier, met een strand en zwemgelegenheid tijdens de zomerperiode.

Het dorp Saint-Martin-d'Ardèche is een belangrijke toeristische bestemming in het zuiden van de Ardèche. Ontdek dit levendige dorp in de zomer of geniet van de rust en de charmante straatjes in het laagseizoen. Vanuit deze vakantiewoning in de Ardèche kunt u tal van activiteiten ondernemen: wandelen in het natuurreservaat, zwemmen in de rivier, klimmen, kajakken, fietsen, of culturele en gastronomische uitstapjes plannen. Alles is binnen handbereik voor een geslaagde vakantie.

Deze prachtige vakantiewoning is volledig ingericht door de eigenares, een gerenommeerde kunstenares, met zorgvuldig geselecteerde decoratie en haar eigen kunstwerken. De sfeer is het hele jaar door warm en uitnodigend, niet alleen dankzij de architectuur van het huis, maar ook door het adembenemende uitzicht op de rivier en de spa-ruimte met een privéjacuzzi voor de gasten. De 4 tweepersoonskamers zijn eveneens zeer luxueus en comfortabel, elk met een eigen badkamer en toilet.

Daarnaast biedt een terras van 130m² met een panoramisch uitzicht van 180° over de rivier een unieke plek om te ontspannen met vrienden of familie. Of u nu geniet van het uitzicht vanaf het terras in de zomer of bij de open haard in de winter, het landschap blijft even betoverend. Elk seizoen heeft zijn eigen charme en kleuren!

Alle voorzieningen zijn te voet bereikbaar: restaurants, supermarkten, bakkerijen, het strand en de rivier om te zwemmen. Binnen een straal van 50 km wachten talloze sportieve en culturele activiteiten op u: ontdek prachtige grotten, bezoek de mooiste dorpen van Frankrijk, wandel door de indrukwekkende kloven, verken fietsroutes, maak een kajaktocht door de Gorges de l'Ardèche of ga klimmen. Er is voor ieder wat wils en de gastvrouw helpt u graag met aanbevelingen over activiteiten in de regio.

Wacht niet langer en boek deze prachtige woning voor 8 personen in de Ardèche! Of het nu voor een week is of een lang weekend, alles is mogelijk!

8
4
4

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden