Vakantiehuis Mas en Provence voor 10 Personen

Chateaurenard, Bouches-du-Rhône, Provence

Ontdek de Provence in Stijl!

10
4
3
Beschrijving

Mas en Provence is een authentiek gerenoveerde en prachtige vakantiewoning gelegen op wandelafstand van Châteaurenard in het hartje van de Provence.

Deze ruime luxe vakantievilla voor 10 personen beschikt over alle moderne comfort. De inrichting is bijzonder stijlvol en met veel zorg samengesteld. Op de gelijkvloerse verdieping bevinden zich de volledig uitgeruste open keuken met leefruimte, een berging met alle toebehoren, een speelruimte met divanbed voor 2 personen. Op de begane grond bevindt zich nog masterbedroom met bijhorende badkamer en toilet, dit maakt de toegang naar deze vakantiewoning makkelijker voor personen met een mindere mobiliteit. Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers met dubbel bed waarvan een tweede master slaapkamer met bijhorende douchekamer.

Jouw vakantiehuis in Zuid-Frankrijk ligt op een schitterend domein van niet minder dan 4000m2 met een petanquebaan, genoeg ruimte voor actieve spelletjes in de tuin en talrijke gezellige schaduwplekjes. Het prachtige privézwembad met alarm (10x5m en diepte 1.45m) nodigt uit voor een verfrissende duik op warme dagen. Het bijhorende poolhouse is ideaal voor een lekkere lunch of plancha met vrienden of familie. De terrassen, zowel open als overdekt, zijn heerlijk om te vertoeven.

Villa Provence huren? Doen! Er valt oneindig veel te beleven in deze prachtige streek. Van Avignon met zijn festivals tot de unieke natuur van Les Alpilles.
Hier kan men werkelijk genieten van een typische Provençaalse sfeer in een rustige omgeving ! E​r is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog.

Dit is de perfecte vakantiewoning voor wie 100% wil ontstressen met vrienden en familie en op verkenning wil gaan in deze schitterende regio.

Prijs vanaf
€ 2.800,00
per week
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
[a$regionMap]

Kamerindeling

gelijkvloers

  • living met TV en airco
  • eetplaats met airco
  • open keuken met TV
  • berging
  • speelruimte met bed 160cm, TV en airco
  • WC
  • badkamer met lavabo
  • WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 160cm en airco
  • slaapkamer met bed 140cm en airco
  • slaapkamer met bed 160cm en airco
  • slaapkamer met bed 160cm, TV, douchekamer, lavabo en airco
  • douchekamer met lavabo (x2)

Buiten

  • zwembad met alarm
  • petanque
  • pingpong
  • badminton
  • plancha
  • tuinsalon
  • ligzetels (x8)
  • parasol (x3)
  • open terras
  • overdekt terras
  • parking prive (x6)
  • tuintafel

Algemeen

  • koelkast (x2)
  • diepvriezer
  • vaatwasser
  • kookvuur elektrisch
  • microgolf
  • oven
  • mixer
  • broodrooster
  • Senseo
  • wasmachine
  • droogkast
  • strijkijzer
  • TV
  • muggenramen
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • dekens
  • stofzuiger
  • strijkplank

Faciliteiten

  • op wandelafstand naar stadje
  • omheinde tuin
  • prive zwembad
  • internet Wifi
  • airco
  • Opladen aan stopcontact

Ontdek de Provence in Stijl!

Prijzen:

29 mrt. - 30 mei 2025
€ 2.800,00
31 mei - 4 jul. 2025
€ 3.800,00
5 jul. - 22 aug. 2025
€ 4.615,00
23 aug. - 29 aug. 2025
€ 3.800,00
30 aug. - 28 nov. 2025
€ 2.800,00

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 300,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Strandlakens
  • Verbruik
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Châteaurenard: 0.5 kmSaint-Rémy-de-Provence: 11 kmAvignon: 14 kmIsle sur la Sorgue: 23 kmPont du Gard: 35 kmLuberon: 50 kmMarseille: 90 km
Supermarkt: 0.5 kmRestaurants: 0.5 kmVissen: 2 kmGolf 18 holes: 20 kmMeer: 29 kmLuchthaven: 70 kmStrand: 73 kmZee: 73 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Macs Reve

Collobrières, Provence

10
5
4

Mas Déline

Arles, Provence

10
4
3

Villa Cabasse

Cabasse, Provence

10
5
3

Mas des Mirabelles

Chateaurenard, Provence

10
6
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Le Figuier

Salernes, Provence

Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.

Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.

Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.

Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!

4
2
2

Vakantiehuis Anouk

Rognonas, Provence

Anouk is een mooi en kindvriendelijk vakantiehuis met privé zwembad voor 6 personen in Zuid-Frankrijk (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur). Dit vakantiehuis is op wandelafstand van het dorpje Rognonas en is gelegen in een rustige wijk. 

Het vakantiehuis met privé zwembad heeft een mooi aangelegde en afgesloten tuin. Er is een mooi omheind zwembad (8x4m, romeinse treden, 150cm diep) en een gezellige poolhouse met toilet, douche en barbecue. Het vakantiehuis en het zwembad zijn omgeven door leuke terrassen, zowel open als overdekt! 

Dit vakantiehuis in Rognonas voor 6 personen (Bouche-du-Rhône, Provence-Alpes-Cote d'Azur) heeft een bloemrijke tuin met verschillende olijfbomen en genoeg plaats voor de kinderen om te ravotten. 

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Recentelijk werd het vakantiehuis opnieuw ingericht, waardoor het een hedendaagse feel heeft. Er werd ook airco geïnstalleerd! Het vakantiehuis Anouk heeft een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. Een vakantiehuisje huren in Zuid-Frankrijk? Dan is Anouk een zeer gezellige en aangename keuze! 

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

6
3
2

Vakantiehuis Villa du Relais

Maillane, Provence

La Maison Tivollier is een luxueus vakantiehuis met privé zwembad gelegen op wandelafstand van Maillane (Bouche-du-Rhone/Provence-Alpes-Côte d'Azur) in het hartje van de Provence.

Dit vakantiehuis met omheinde tuin in de Provence is een prachtige nieuwbouw van 2022 met vloerkoeling en vloerverwarming in heel de woning. De omheinde tuin is een klein paradijsje met voldoende tuinmeubilair en tuinsalon. Een overdekt terras met grote tafel geeft uit op de tuin en zwembad en is bijzonder aangenaam. In het midden van de tuin heb je het mooi privézwembad (9x4m, 1m50 diepte) omgeven door groen.

Het vakantiehuis met privé zwembad in Maillane werd met veel zorg gerenoveerd. De inrichting is hedendaags en bijzonder mooi en gezellig. De kamers zijn voldoende ruim en de badkamers zeer modieus ingericht.

Het vakantiehuis met omheinde tuin is op wandelafstand van Maillane. 's Morgens kan je te voet naar de bakker. De streek is ook interessant voor verschillende bezienswaardigheden. De mooiste Provençaalse stadjes van Zuid-Frankrijk zoals Saint Remy de Provence, Les Baux de Provence, Avignon,... moet je gezien hebben. Tijdens de zomermaanden worden er ook heel veel typische feesten georganiseerd in de dorpjes. Ook Maillane heeft zijn eigen typisch feest in augustus: La fête de la St. Eloi.

Anderzijds zijn er ook de Camargue, de Lubéron, de Gard, enz. Allemaal prachtige streken in de nabijheid. Mooie uitstappen zijn er in overvloed.

La Villa du Relais, voor een heerlijke vakantie in het typisch provençaalse dorpje Maillane

10
4
3

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden