Vakantiehuis Lou Mas di Margot voor 6 Personen

Chateaurenard, Bouches-du-Rhône, Provence

Een prachtige vakantiewoning, landelijk en heel rustig gelegen in Chateaurenard (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

6
4
2
Beschrijving

Lou Mas di Margot is een prachtige vakantiewoning, landelijk en heel rustig gelegen in Chateaurenard (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

In deze vakantiewoning geniet je volop van een tuin met prachtige bomen en vele bloemen. Er is een privé omheind zwembad (5x10m - 0,8m tot 2,5 m diep) met terrassen en de nodige schaduw. Het poolhouse werd tot in de puntjes ingericht met alles voor een perfect verblijf (frigo/freezer, gasvuur, koffiezet, oven) met douchekamer en lavabo. s'Avonds voel je de feeërieke sfeer dankzij de mooie tuinverlichting.

In de hall komt men via een trap in een ruime, zeer mooi en lichtrijk ingerichte living die uitgeeft op een terras met zicht op de tuin en het zwembad. Ook de slaapkamers zijn aangenaam aangekleed met veel lichtinval. Deze vakantiewoning biedt een zeer mooi, verzorgd en gezellig interieur.

Lou Mas di Margot is heel typisch en een ideale gelegenheid om tot rust te komen in een mooi kader en ver van alle drukte en lawaai. Gewoon een zeer mooi en typisch Provençaals verblijf !

U kan ook reserveren voor 7 pers. mits een supplement van 100 euro/week.

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
TIP : zeer goed restaurant op 2 km (Auberge de Noves, Noves).

Prijs vanaf
€ 1.250,00
per week
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Klantenreviews: 8.8
regio kaart

Hoofdgebouw

  • inkomhal met WC
  • open keuken
  • living met TV en openhaard
  • berging
  • slaapkamer met bed 180cm
  • slaapkamer met bed 160cm
  • slaapkamer met bed 160cm
  • slaapkamer met bed 1Persoon
  • douchekamer met lavabo (x2) en WC

poolhouse

  • open keuken met ijskast met vriesvak, kookvuur elektrisch, oven, douchekamer en lavabo

Buiten

  • poolhouse
  • overdekt terras
  • open terras
  • tuinmeubilair
  • gemetste barbecue
  • petanque
  • pingpong
  • parking prive
  • garage
  • buitendouche

Algemeen

  • wasmachine
  • droogkast
  • vaatwasser
  • microgolf
  • ijskast met vriesvak
  • broodrooster
  • dvd
  • oven
  • ventilator
  • hifi
  • kinderbed op aanvraag
  • kinderstoel op aanvraag
  • TV

Faciliteiten

  • omheinde tuin
  • prive omheind zwembad
  • internet Wifi

Een prachtige vakantiewoning, landelijk en heel rustig gelegen in Chateaurenard (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Prijzen:

21 jun. - 29 aug. 2025
€ 2.260,00
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 1.250,00

Begrepen in de prijs

  • Verbruik

Betalen vóór aankomst

  • Schoonmaak (
    € 175,00
    )
  • Optioneel Lakens/handdoeken (
    € 18,00
    per persoon)
  • Optioneel Baby kit (bedje, lakentjes, kinderstoel) (
    € 30,00
    )
  • Optioneel Supplement 1 persoon (
    € 100,00
    per week)
  • Optioneel Huisdier (
    € 40,00
    per week)
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
August 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Avignon: 10 kmSt. Remy de Provence: 14 kmArles: 35 kmChateaurenard: 2 kmSainte Marie de la Mer: 75 kmLa Durance (rivier): 2 kmLuchthaven Avignon: 10 kmLuchthaven Nimes: 54 kmluchthaven Marseille: 74 kmTGV Avignon: 10 kmGolf Avignon 18 holes: 12 kmGolf Domaine de Manvile 18 holes: 22 kmLes Baux de Provence: 22 km
Shops: 1 kmRestaurants: 1 kmGolf 18 holes: 10 kmGolf 9 holes: 5 kmTGV: 10 kmStrand: 70 km

De streek van Chateaurenard is werkelijk zeer interessant voor tal van excursies. Men is er omringd met de bekendste Provençaalse stadjes van Frankrijk zoals Saint Remy de Provence, Les Baux de Provence, Avignon,... Het is ook een paradijs voor fietsers. Er is zijn tal van bezienswaardigheden in de onmiddellijke buurt, lokale markten, heerlijke restaurantjes, enz.



Tijdens de zomermaanden worden er ook heel veel typische feesten georganiseerd in de dorpjes. Ook Chateaurenard heeft zijn eigen typisch feest in augustus: La fête de la Madeleine.
Anderzijds zijn er ook de Camargue, de Lubéron, de Gard, enz. Allemaal prachtige streken in de nabijheid. Toeristische uitstappen zijn er in overvloed.


Markt op zondag.




Tip : zeer goed en verfijnd restaurant op 2 km (Auberge de Noves, Noves).


HaegemanBelgië
8.5/10
Verblijfsdatum28/07/2018-04/08/2018
Zeer mooie woning en zeer grote tuin met terras envan zwembad. Pluspunt buitenkeuken
SpilliaertBelgië
9/10
Verblijfsdatum20/07/2019-27/07/2019
Prachtige woning met alle nodige comfort! Zeer mooi groot zwembad met een volledig uitgeruste buitenkeuken! Leuke tuin. Puur genieten, een hele week lang!
SpilliaertBelgië
8/10
Verblijfsdatum25/07/2020-01/08/2020
Deze woning is echt de perfecte vakantiewoning. De Goed uitgeruste buitenkeuken maakt het mogelijk om een hele week buiten te leven, te genieten van het zwembad. Enkel de afwezigheid vd airco was voor ons een min-punt.
Connie DiepventsBelgië
9/10
Verblijfsdatum18/06/2022-25/06/2022
Paradijs waar we gerust nog wat langer hadden kunnen blijven...
Rudi R.België
8/10
Verblijfsdatum19/07/2025-02/08/2025
Leuke woning, niet te ver van centrum men kan al wandelend naar de bakker
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Le Peintre

Cadenet , Provence

6
3
3

Villa les Buisses

Piolenc, Provence

6
3
2

Carmen

Barbentane, Provence

6
2
2

Villa Mirabeau

Mirabeau, Provence

6
3
2

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis La Maison du Grand Chêne

Forcalquier, Provence

La maison du grand Chêne is een prachtig vakantiehuis met privé zwembad, rustig gelegen in het pittoreske dorpje Reillanne, in het hartje van de Provence  (Provence-Alpes- Côte d'Azur) omgeven door een grote, rustgevende tuin met heel wat schaduwrijke plekjes.

In de tuin bevindt zich het privé zwembad (10x5 m - met romeinse treden, zwembad open 01/06 - 30/09). Er is voldoende kwaliteitsvol tuinmeubilair voorzien, wat je zeker een heerlijk vakantiegevoel zal geven. Ook de kinderen zullen hier een prachtige kindvriendelijke vakantie doorbrengen want voor hen is er buitenspeelgoed en een schommel met glijbaan voorzien.

Dit vakantiehuis in de Provence biedt een luxueus interieur met zeer ruime plaatsen en is van uitstekende kwaliteit. De inrichting is uiterst comfortabel en zeer volledig. In dit vakantiehuis met zwembad vind je de totale rust in een heel mooie groene omgeving.  Het is een aanrader.  Deze vakantiewoning bevalt iedereen ! 

Deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen en de oneindig vele bezienswaardigheden in de Provence zullen u zeker doen terugkomen !

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

K​waliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.

6
3
3

Vakantiehuis Macs Reve

Collobrières, Provence

Macs Reve is een prachtige, luxueuse vakantiewoning voor 10 personen gelegen in het rustige en charmante stadje Collobrières (Var - Provence) op amper 1 uurtje rijden van de zandstranden.

Er is een grote, mooie en bloemrijke tuin met Romeins prive verwarmd zwembad (4x9m - diepte 1,5 m met extra instaptrap - op basis van zout en elektrolyse met automatische PH), leuke, verschillende open en overdekte terrassen met tuinsalon. Het zwembad kan s'avonds mooi verlicht worden. In combinatie met de terrassen, de verlichting rondom de vakantiewoning met zwembad en de tuinverlichting is dit echt wel feëeriek.

Aan het zwembad is er zon van 's morgens tot 's avonds en een zalig overdekt zomerterras met gezellige kleine buitenbar met barstoelen en mooi tuinmeubilair. Er zijn meer dan voldoende tuinmeubelen voorzien. Buitendouche. De streek rond Collobrières is een droom voor fietsers.

Deze vakantiewoning in Zuid-Frankrijk biedt een zeer comfortabel en gezellig interieur. Het meubilair werd heel zorgvuldig uitgekozen. Hier krijgt men het echte vakantiegevoel. De warme kleuren die gebruikt werden stralen echt rust uit. Zowel vanuit de keuken als de living komt men via deurvensters onmiddellijk op het terras.
Ook 2 slaapkamers op het gelijkvloers geven toegang tot het terras en het zwembad. Deze zijn enkel bereikbaar van buitenaf.

De omgeving van Collobrières is zeer rustig en biedt een ongerepte, prachtige natuur. De centrale ligging zorgt voor tal van uitstapmogelijkheden. Deze vakantiewoning is als een gezellig nestje voor een prachtige vakantie met vrienden en/of familie. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

Opm: er is een combi-oven aanwezig geen traditionele oven.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

10
5
4

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Le Rossignol d'Apt

Apt, Provence

Le Rossignol d'Apt is een luxueus vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en alle faciliteiten op een super locatie dichtbij het gezellige dorp Apt (Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Gelegen op een heuvel op de weg van Apt naar Lourmarin, perfect beschermd tegen de Mistral ligt dit ruim en zeer praktisch vakantiehuis uitnodigend te wachten voor uw volgende ontspannende vakantie.

De living geeft uitzicht en toegang tot het privé zwembad en ook een fraai panoramisch beeld op Provençaals landschap. Grenzend is er een afzonderlijke salonruimte met open haard en tv hoek en aan de andere zijde is er de open keuken voorzien van alle comfort, deze geeft tevens meteen uit op de prachtige terrassen en privé verwarmd zwembad.

In de hoofdwoning bevinden zich 2 ruime slaapkamers met privé badkamers op de eerste verdieping. De andere 4 slaapkamers bevinden aan het hoofdgebouw maar telkens met aparte ingang. Ideaal voor de nodige privacy. Elke slaapkamer biedt toegang tot mooie terrassen met panoramisch zicht op het zwembad. Alle slaapkamers hebben airco en zijn voorzien van kwaliteitsvolle springboxen en privé bad- of douchekamer. Alles wat nodig is om in topcomfort te genieten van de vakantie.

2 Kamers beschikken bovendien ook nog over een afzonderlijke mezzanine waar nog eens 2×2 kinderen kunnen slapen. Dus in totaal zijn er volwaardige plaatsen voor 12 volwassenen en 4 kinderen = 16 personen. Per gîte worden max 2 volwassenen toegelaten.

Geniet ten volle buiten van de zeer ruime terrassen (totaal 200m2) met volledig uitgeruste zomerkeuken met kookvuur en wasbak. Vanop de terrassen heb je een prachtig panoramisch uitzicht op het groen van de omliggende heuvels en het groot overloop privézwembad (5x10m, diepte van 1m20 – 1m80. Verwarming zwembad juni - september, paas verlof onder voorbehoud weersomstandigheden). De ingebouwde LED verlichting brengt s’avonds een feeërieke sfeer.

Op slechts 2,3km kom je bij het dorpje Apt in de Vaucluse, uitgeroepen tot 1 van “Les plus beaux villages de France”, waar je terecht kan voor 1 van de mooiste Provençaalse markten, gezellig winkelen en een ruime keuze aan zeer lekkere restaurantjes. Een ideale locatie voor een wandeling in deze prachtige Luberon-streek of waarom niet 1 van de talrijke fietsroutes uitproberen?

Dit luxe vakantiehuis in de Vaucluse biedt alle gewenste comfort, panoramisch uitzicht en groot verwarmd zwembad. Alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie in alle rust in de Vaucluse en toch dichtbij heel wat bezienswaardigheden in de buurt. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

In juli en augustus wordt alles in 1 geheel verhuurd, in het laag- en middenseizoen kan men ook de hoofdwoning en de zijdelingse verblijven afzonderlijk per kamer huren. Het is altijd aan één groep, dus nooit met onbekende huurders.

De kuiskost voor het huren van de hoofdwoning tijdens hoogseizoen is €350€ + 40€ per extra gite, in het laagseizoen varieert dit naargelang het aantal extra gehuurde kamers, contacteer ons voor meer info!

PRIJZEN - VERSCHILLENDE MOGELIJKHEDEN:

Hoogseizoen :

05/07 tot 23/08 : Enkel volledige woning te huur

Andere seizoenen :

Buiten hoogseizoen zijn er verschillende formules. Het is mogelijk enkel het hoofdhuis te huren of het hoofdhuis met extra gîtes.

Contacteer ons voor alle vragen of service die u mocht wensen.
Verbruik is ter plaatse te betalen aan 0,38€ per kwh

16
6
6

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden