Vakantiehuis Maison du Barret voor 6 Personen

Chateaurenard, Bouches-du-Rhône, Provence

Een ideaal vakantiehuis in Chateaurenard, in het hartje van de Provence!

6
3
2
Beschrijving

In het typische dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur) ligt de charmante vakantiewoning met prive zwembad, Maison du Barret, gelegen op slechts 15 min. van het prachtige Saint Remy de Provence met zijn authentieke straatjes, boetiekjes, bars, gallerijen, ...

Deze vakantiewoning werd ingericht met aandacht voor de typische Provençaalse stijl en gecombineerd met een moderne toets. Maximaal comfort zoals airco en een volledig uitgeruste keuken zijn een grote troef. Hier kan men heerlijk ontspannen en uitrusten.

De omliggende tuin is goed onderhouden en vanop de terrassen geniet men in de schaduw van een zicht op de tuin en het centraal gelegen prive zwembad (8x4m - 1,5m diep).

Chateaurenard ligt in het hart van de Provence en in de zomermaanden zijn er vaak leuke zomerfestiviteiten en wekelijkse marktjes. Op slechts twee minuutjes sta je in het centrum van het dorpje. Ontdek Saint Remy de Provence tijdens jullie verblijf of ga op daguitstap in Avignon. Er valt heel wat te beleven in de Provence. Lees over de gezelligste dorpen in onze blogs.

Een leuk vakantiehuis voor een rustgevende vakantie.

Prijs vanaf
€ 1.894,40
per week
July 2026
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Klantenreviews: 9.1
regio kaart

Kamerindeling

gelijkvloers

  • living met airco
  • open keuken
  • berging
  • slaapkamer met bed 140cm, douchekamer, lavabo, WC en airco
  • WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 140cm en airco
  • slaapkamer met bed 140cm en airco
  • badkamer met lavabo
  • WC

Buiten

  • plancha
  • tuinmeubilair
  • tuin
  • tuinverlichting
  • terras
  • elektrische inrijpoort
  • carport
  • parking prive
  • tuinsalon
  • overdekt terras

Algemeen

  • wasmachine
  • vaatwasser
  • oven
  • ijskast met vriesvak
  • broodrooster
  • koffiezet
  • TV (x2)
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • stofzuiger
  • babysit op aanvraag
  • muggenramen (x2)

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • omheinde tuin
  • op wandelafstand naar stadje
  • airco
  • prive zwembad
  • Laadpaal op <1km

Een ideaal vakantiehuis in Chateaurenard, in het hartje van de Provence!

Prijzen:

11 jul. - 14 aug. 2026
€ 1.894,40

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 150,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)
  • Verbruik (
    € 50,00
    per week)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
October 2025
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

TGV: 10 min per autoAvignon: 15 min per autoSaint-Remy de Provence: 15 min per autoMont Ventoux: 60 kmSainte Marie de la Mer: 60 km
Shops: 0.6 kmTGV: 10 min per autoGolf 18 holes: 15 kmStrand: 50 kmLaadpaal: 5 min te voet
Le ClercFrankrijk
10/10
Verblijfsdatum27/07/2019-10/08/2019
Ideale locatie om de Luberon, Avignon, Sevens en de Provence te bezoeken. Beter dan de foto's. Ideaal voor gezinsvakanties.
Hammou LalouxBelgië
8/10
Verblijfsdatum07/08/2021-21/08/2021
Zeer aangenaam huis, dicht bij winkels met een mooie tuin en een mooi zwembad. De persoon die we verwachtten kon ons niet ontvangen, dus kwam haar nichtje, stopt op tijd maar eenvoudige uitleg. Wat comfort betreft, het huis is zeer comfortabel, misschien misten we enkele basisproducten (zout, peper, schoonmaakmiddelen). het beddengoed is ook zeer comfortabel, misschien een paar lichte dekens aanbieden (airco) maar niet essentieel.
Bruggeman Kim België
9/10
Verblijfsdatum24/07/2021-31/07/2021
Aanrader!
Deronne GaetanBelgië
10/10
Verblijfsdatum16/07/2022-23/07/2022
Geen enkele opmerking. Alles is zoals op de foto's.
Familie TorrekensBelgië
9.5/10
Verblijfsdatum30/07/2022-13/08/2022
Mooie, ruime en comfortabele woning voor een rustgevende vakantie. Op wandelafstand van het centrum van Châteaurenard en met de auto ben je zo in Avignon of andere leuke plekjes om te bezoeken.
De SmetBelgië
9.5/10
Verblijfsdatum05/08/2023-12/08/2023
Top. Goede ligging, snel bij verschillende toeristische bezienswaardigheden. Heel proper. Mooi tuin en zwembad.
Els V.België
9.5/10
Verblijfsdatum20/07/2024-27/07/2024
Hele ruime woning, mooie ligging met nodige comfort.
Noor C.België
9/10
Verblijfsdatum27/07/2024-03/08/2024
Een ideale woning voor een vakantie met onze kinderen. Het was lekker afkoelen in het zwembad en ook de airco in huis en op de slaapkamers is ideaal bij het warme weer.
Nathalie V.België
7/10
Verblijfsdatum12/07/2025-19/07/2025
Fijn huisje, goede ligging en mooi zwembad.
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Anouk

Rognonas, Provence

6
3
2

Villa Les Piboules

Maillane, Provence

6
2
2

Villa Tica

Malaucène, Provence

6
3
1

Villa Katia

Tarascon, Provence

6
3
1

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Petite Camargue

Plan d'Orgon, Provence

Petite Camargue is een heel typische gerestaureerde mas gelegen in het leuke, typisch Provenaals dorpje Plan d'Orgon (Provence-Alpes-Côte d'Azur - Bouches du Rhône). De vakantiewoning voor 5 personen ligt helemaal op het platteland, omringd door boomgaarden en weiden, maar toch op amper 2 km van het centrum met winkels, restaurantjes, ... Plan d'orgon is een ideale uitvalsbasis om de Provence te ontdekken. Zowel grote steden (Avignon, Arles en Aix-en-Provence) als de typische provencaalse kleinere dorpjes met marktjes, winkeltjes, snuisterijen, ..) liggen binnen bereik.

Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

De vakantiewoning met privézwembad beschikt over een grote tuin (2.500m2), waar je 's avonds af een toe een konijntje kan spotten. Er is een mooi privé zwembad (9x4,5m - 160 cm diep) met kinderbad (90 cm diep). Tevens is er een plekje voor pétanque, een terreintje voor balspelen en een pingpong ter beschikking. Veel details maken de sfeer aan het zwembad bijzonder aangenaam en gezellig. De terrassen en het zwembad zijn Zuid-West gericht, dus men geniet hier de hele dag van de zon. Het grote overdekte terras zorgt echter voor voldoende schutting tijdens de heetste momenten van de dag. Er is voldoende, heel mooi tuinmeubilair voorzien. Hier maak je op de kwaliteitsvolle Weber gasbarbecue of op de plancha de beste maaltijden.

Het interieur werd modern ingericht met een nieuwe keuken en living met een enorme smart-tv van 1m40 breed. De benedenverdieping krijgt veel lichtinval dankrij grote opendraaiende deuren die uitkijken op het terras en zwembad.

De gastvrije eigenaar woont op hetzelfde domein maar discretie en privacy zijn verzekerd.

5
2
1

Vakantiehuis La petite Olive

Lauris, Provence

La petite Olive een prachtig vakantiehuis voor 8p in Lauris, Vauclause, Provence. De woning heeft een eigen terrein van 5.000 m², gelegen aan het einde van een weg zonder doorgaand verkeer. Het is de oude Chemin de Bonnieux die vandaag als een wandelpad door de Luberon verder loopt naar Bonnieux. Het huis rust tegen de eerste flanken van de Luberon met zicht op de vallei van de Durance en heeft geen onmiddellijke buren. Door haar unieke ligging tegen de flank geniet je er van een natuurlijke bescherming tegen de Mistral. Een private oprijlaan van 200 meter garandeert je 100% privacy en absolute rust. Rondom de woning vind je dan ook enkel natuur, wijngaarden en olijfbomen.

Op de gelijkvloerse verdieping van je vakantiewoning in Lauris bevinden zich een volledig uitgeruste keuken, leefruimte en open keuken waar het gezellig vertoeven is aan de bar. Er zijn eveneens 4 slaapkamers en 2 praktische badkamers. In de garage/berging ligt een ruime voorraad kinderspeelgoed en fietsen.

Het verlicht en verwarmd privézwembad (10x4m en diepte 1.2m tot 1.5m) nodigt uit voor een verfrissende duik. Het zwembad is omheind wat het extra veilig maakt voor de kids. Vanop je ligzetel heb je een prachtig zicht op de omliggende heuvels. Er is parking voor meerdere wagens waarvan een tweetal met beschutting tegen de zon.

Rondom La Petite Olive zijn er terrassen waar het heerlijk genieten is van een lekkere lunch of barbecue. De kinderen zijn de koning te rijk in dit fantastische vakantiedomein. Er is een overvloed aan speelgoed, een zandbak en fietsen. Kinderbedjes en -stoelen zijn aanwezig.

Het vakantiehuis met verwarmd privézwembad voor 8p is de perfecte uitvalsbasis voor heel wat leuke steden en bezienswaardigheden. Het dorpje Lauris ligt op ca. 2.5 km afstand. Het plaatsje ligt op een rots in het prachtige regionale natuurpark Luberon en je kan er genieten van een mooi uitzicht over de omgeving. Tennissen of paardrijden behoort ook tot de mogelijkheden. Plan beslist een bezoekje aan Bonnieux, Cavaillon en Avignon. Degusteer lokale specialiteiten zoals gekonfijte vruchten en truffels op de wekelijks markt van Lourmarin of Apt.

Voor de sportievelingen : vanuit je vakantiewoning (Lauris, Vaucluse, Provence) start je onmiddellijk één van de talrijke (GR)wandel- en fietsroutes door de heuvels van de Luberon of in de vallei van de Durance. Normaal gezien zijn er een 4-tal fietsen ter plaatse. Indien nodig, gelieve dit nog even te checken bij reservatie.

Een vakantie in La Petite Olive staat garant voor 100% genieten van de rust en de natuur samen met familie of vrienden. Geniet van mooie condities en boek vandaag nog jouw droomvakantie!

La Petite Olive kan je huren in het laagseizoen voor 8 personen en maakt deel uit van Mas Olive (te huur in het hoogseizoen voor 12 personen).

8
4
2

Vakantiehuis La Maison d'Agathe

Graveson, Provence

Ontdek La Maison d’Agathe in Graveson, Provence – een prachtig vakantiehuis voor 6 personen met een omheind privézwembad en een ruime tuin met veel bomen en bloemen. Gelegen midden in de natuur, geniet je hier van volledige privacy zonder inkijk.

Dit vakantiehuis in de Provence is volledig voorzien van airconditioning en beschikt over drie tweepersoonskamers, elk met een groot bed, airco en een tv, en twee badkamers. Eén van de kamers biedt optioneel een babybedje. Het interieur is warm en sfeervol, met veel lichtinval dankzij de grote ramen en een stijlvolle inrichting. De vakantiewoning heeft ook een moderne, volledig uitgeruste keuken, een airconditioned veranda, en een bioklimatische pergola met veel tuinmeubilair en een prachtig uitzicht op de tuin en het zwembad.

Geniet van de zon en neem een verfrissende duik in het grote, omheinde privézwembad (10x5m, diepte: 1,80m) tijdens de warme zomermaanden. Speel een potje tafeltennis, daag elkaar uit bij de pétanquebaan en laat de kinderen zich uitleven op de schommel en de glijbaan. Sluit de dag af met een gezellige avond rond de plancha, onder de Provençaalse sterrenhemel.

Dit vakantiehuis met zwembad in de Provence beschikt bovendien over een privéparking met carport voor 2 auto’s en een elektrische oplaadmogelijkheid. Gratis wifi en Netflix met een breed scala aan tv-zenders zijn beschikbaar.

Verken de charmante stadjes Saint-Rémy-de-Provence en Avignon, en bewonder het indrukwekkende Paleis van de Pausen. Maak een uitstapje naar het beroemde Pont du Gard-aquaduct of rijd binnen 45 minuten naar de zonnige kust van Saintes-Maries-de-la-Mer.

Wacht niet langer en boek nu jouw verblijf in deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen met privézwembad in Graveson, Provence!

6
3
2

Vakantiehuis Le Dali

Piolenc, Provence

Le Dali is een ruime vakantiewoning voor 8 personen met privézwembad in Piolenc, Vaucluse, Provence, Frankrijk. Vlakbij Orange en de wijngaarden van Gigondas ligt het Provençaalse dorpje Piolenc.  

Dit vakantiehuis is perfect uitgerust en voorzien van alle comfort zoals airco (bevindt zich op de bovenste verdieping die de volledige woning verkoelt). Op het gelijkvloers bevinden zich de open keuken, de lichtrijke leefruimte,  3 slaapkamers en 1 badkamer. Op de eerste verdieping bevindt zich de 4de slaapkamer.

Het mooie zwembad (6mx4m en 1.5m diepte) nodigt uit voor een frisse duik. Op een ligzetel rondom het zwembad kan je heerlijk zonnen of genieten van een goed boek. Een extra troef : het zwembad ligt op een afgesloten stuk in de tuin zodat het ook voor de allerkleinsten veilig is. Het overdekte terras van niet minder dan 170m2 beschikt over een leuke keuken (incl. Amerikaanse koelkast en vaatwas), BBQ, tuinsalon en een grote tuintafel. Ideaal om gezellig te tafelen, een spelletje darts of ping-pong te spelen of gewoon te chillen. Zin in petanque met pastis? Er is een piste aangelegd in de tuin voor de liefhebbers.

Plan vanuit je vakantieverblijf Le Dali zeker een paar uitstappen. De wekelijkse markt op maandvoormiddag in Piolenc (Provence, Zuid-Frankrijk) is beslist de moeite waard. Langs verschillende wandelpaden kan je de lokale flora en fauna ontdekken en het rijke architecturale erfgoed.

Maak een fietstocht naar Orange en bezoek het Romeins Theater en de Arc de Triomphe. Op de zondags vlooienmarkt van Jonquière heerst er altijd een gezellige drukte en in Pont-Saint-Esprit kan je gezellig kuieren door de Provençaalse straatjes en steegjes.

Le Dali staat garant voor een zorgeloze vakantie waar rust en genot centraal staan.

8
4
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden