Vakantiehuis Villa des Oliviers voor 4 Personen

Chateaurenard, Bouches-du-Rhône, Provence

4
2
1
Beschrijving

Villa des oliviers is een aangename vakantiewoning gelegen in een rustige buurt op wandelafstand van het leuke dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Het logement bevindt zicht op het eerste niveau en is makkelijk bereikbaar met een buitentrap (met kinderslot) maar ook via een lift die meteen uitkomt in de living. Wat deze woning perfect maakt voor mensen die mobiel beperkt zijn. De inrichting is comfortabel en typisch provencaals met alle nodige voorzieningen. Een mooie blikvanger is de mooie houten constructie van het zadeldak. Er is airconditioning is de volledige woning.

Het zwembad (10x5m) is volledig omringd door terrassen en ligt op hoogte dus geniet van een leuk zicht over les Beaux de provence, Arles en zelfs tot Avignon. Hier kan je op het open terras of overdekt terras genieten van een lekkere barbecue of een glaasje. Het zwembad kan op aanvraag en mits een supplement verwarmd worden. Naast zwemmen kan je er nog andere leuke activiteiten doen, zo is er op het terrein tafelvoetbal, biljardtafel, tuintje en petanquebaan aanwezig.

De eigenaar woont op het domein, maar volledige privacy is verzekerd.

La Villa des Oliviers is uiterst aangenaam voor een rustig verlof. De centrale ligging is ook ideaal voor tal van uitstappen.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

Prijs vanaf
€ 1.356,25
per week
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
[a$regionMap]

Kamerindeling

  • living met divan 2P en TV
  • open keuken
  • slaapkamer met bed 140cm
  • slaapkamer met bed 140cm
  • WC
  • douchekamer met lavabo

Buiten

  • poolhouse
  • tuinmeubilair
  • petanque
  • tuin
  • gemetste barbecue
  • garage
  • tafelvoetbal
  • biljart
  • plancha
  • overdekt terras
  • open terras
  • buitendouche
  • zwembad met alarm

Algemeen

  • parking prive
  • droogkast
  • TV
  • lift
  • elektrisch rolluik
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • stofzuiger
  • wasmachine
  • waterkoker
  • broodrooster
  • ijskast met vriesvak
  • koffiezet
  • microgolf
  • vaatwasser
  • oven
  • kinderstoel
  • kinderbed
  • haardroger

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • airco
  • op wandelafstand naar stadje
  • omheinde tuin
  • prive verwarmd zwembad
  • Opladen aan stopcontact
  • Laadpaal op <1km

Prijzen:

24 mei - 27 jun. 2025
€ 1.575,00
28 jun. - 26 sep. 2025
€ 2.362,50
27 sep. - 24 okt. 2025
€ 1.356,25
25 mei - 28 jun. 2024
€ 1.575,00
29 jun. - 27 sep. 2024
€ 2.362,50
28 sep. - 25 okt. 2024
€ 1.356,25

Betalen ter plaatse

  • Verwarming zwembad (
    € 50,00
    per week)

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 80,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Verbruik
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

St. Remy de Provence: 10 kmAvignon: 7 km
Shops: 0.2 kmRestaurants: 0.2 kmStrand: 70 kmGolf: 15 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Gîte Charmant

Caumont-sur-Durance, Provence

4
2
2

Gîte La Provence

Velleron, Provence

4
2
1

Le Figuier

Salernes, Provence

4
2
2

Maison des Fleurs

Vedène, Provence

4
2
2

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Mas des Ecureuils

Meyrargues, Provence

Tussen Le Mont Sainte Victoire en Le Lubéron, op amper 10 minuten van Aix-en-Provence is le Mas des Ecureuils een prachtig, luxueus vakantiehuis gelegen in het typisch provencaalse dorpje Meyrargues (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Dit vakantiehuis voor 8 personen in Zuid-Frankrijk biedt een zeer mooie tuin met privé Romeins zwembad (10,5x4,5m - 1,40m diep, romeinse treden) en is zeer rustig gelegen in een natuurlijke, residentiële omgeving. Er zijn heerlijke overdekte en open terrassen met zonneluifel, tuinsalon, barbecue en zicht op de tuin en zwembad.

De vakantiewoning in Frankrijk met zwembad werd gebouwd met mooie materialen en biedt een zeer verzorgd en mooi interieur. In de schaduw van oude eiken en pijnbomen in een prachtig groen kader zal u zich voelen als God in Frankrijk. Er zijn voldoende tuinmeubelen voorzien en een heerlijke hangmat, zalig om te relaxen.

Mas des Ecureuils biedt ook een zeer centrale ligging om het hartje van de Provence de ontdekken. Bezoek tijdens jullie verblijf enkele van de leukste dorpen van de Provence, maar vergeet ook zeker deze niet te missen bezienswaardigheden niet. Van de leukste markten tot fietsroutes, je leest het allemaal in onze blogs. Waterskilift beschikbaar op Lac de Peyrolles, op 6 km van het huis.

Meyrargues, bekend om zijn feodaal kasteel, bevindt zich op 2 km. U vindt er alle nodige winkels voor uw boodschappen.

8
4
3

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Le Figuier

Salernes, Provence

Le Figuier is een heel knus vakantiehuis voor 4 personen gelegen in het pittoreske en alombekende dorpje Salernes (Var - Provence - Alpes/Côte d'Azur). Rustige ligging met mooi panoramisch zicht op het omliggende landschap.

Dit vakantiehuis voor 4 personen biedt een mooi privé zwembad (8x4m - 150 cm diep - romeinse treden). Er is een prachtig overdekt terras met een knus en gezellig salon in rotan en een plancha. Heerlijk om te genieten in de schaduw, maar ook voor een aperitiefje of maaltijd. Het mooie Salernes en zijn omgeving bieden tal van uitstapmogelijkheden. Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.

Deze vakantiewoning in de Provence met zwembad heeft een gezellig interieur met veel lichtinval. Ook de open keuken is heel goed ingericht en er is airco in de woonkamer. Via deurvensters komt men vanuit de beide slaapkamers op het terras met het zwembad.

Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft heel wat troeven, zowel wat betreft de inrichting, het mooie zicht, de rustige ligging en het zalig terras.
Aanpalend aan de woning is er een studio die door de verantwoordelijke soms bewoond wordt, privacy is gegarandeerd.

Let op: hoewel huisdieren toegelaten zijn, is de tuin niet omheind!

4
2
2

Vakantiehuis Délice de la Lavande

Lorgues, Provence

Délice de la Lavande is een fantastisch en uitzonderlijk vakantiehuis met verwarmd privézwembad voor 21 personen gelegen te Lorgues (Var, Provence-Alpes-Côte d'Azur). Het prachtig gerenoveerde vakantiehuis in Frankrijk is rustig gelegen op een heuvel in een weelderige groene omgeving van 26.000 m² privé landgoed en op slechts 400m wandelen van het centrum van het idyllische dorp Lorgues.

D​it prachtig authentiek vakantiedomein met zwembad voor 21 personen werd verbouwd met traditionele en moderne materialen om de ideale combinatie van authenticiteit en comfort te waarborgen. De zeer ruime keuken met 2 vaatwassers heeft voldoende werkplekken. Daarnaast is er een grote berging met extra koelkast aanwezig. De eetruimte is voldoende ruim om met alle vakantiegangers samen te genieten van een etentje. Daarnaast is er nog een biljartkamer en bibliotheek ter entertainment. De kamers zijn zeer ruim genieten bijna allemaal van een privé badkamer en prachtig uitzicht over het omliggend landgoed. De kamers op de eerste verdieping kijken uit op het terras. De masterbedroom op de tweede verdieping heeft een adembenemend panoramisch uitzicht over de het Massif des Maures en de heuvels van Le Thoronet. Dankzij strategische plaatsingen van airco in de gangen kunnen alle kamers voldoende verkoeld worden tijdens de zomer.

Vanuit de ruime living en eetruimte komt men op een groot natuurlijk overdekt terras met enorme tafel voor 22 personen. Iets lager gelegen bevindt zich het gigantisch omheind en verwarmd privézwembad (7x15m). Deze locatie beschermt zwemmers tegen inkijk, terwijl de rust behouden blijft voor degenen die liever zonnebaden. Door de zwembadverwarming is het zwembad zelfs in februari te gebruiken.

E​r zijn verschillende leuke plekjes op het domein om zich af te zonderen. U kan onder de natuurlijke schaduw van de bomen genieten van een goed boek. Laat u ondertussen verrassen door de geur van de bloeiende lavendel en rozen verspreid over het domein. Leun achterover en geniet van de rust. 

Het multisportcomplex Stade Jean Turchi ligt op een paar minuten loopafstand van de Bastide.  Je vindt hier een rugby- en voetbalveld, een skatepark, een pumptrack, een bmx/bike park, speeltuintjes en een sportzaal met fitnessruimte en klimmuur. Lorgues ligt op wandelafstand met zijn alom bekende dinsdagmarkt, en haar vele gezellige terrasjes en restaurantjes. De interessante bezienswaardigheden zoals DraguignanFrejus, St. Tropez en de geweldige Gorges du Verdon liggen op circa 25 tot 40 min rijden. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

Op het landgoed staan ook nog 3 zelfstandige gîtes, deze kunnen bij gehuurd worden, waardoor het totaal aantal personen op 41 kan komen. Indien interesse kan u hiervoor contact met ons opnemen. Buiten het zomerseizoen en/of in geval van beschikbaarheid zijn maximaal 5 kamers afzonderlijk als “Chambres d’hôtes” te huur, incl. schoonmaak, handdoeken bedlinnen en eventueel ontbijt. Hiervoor dient u contact op te nemen met info@cap.be

E​en niet te missen vakantiehuis met panoramisch zicht, airco, op wandelafstand van het stadje Lorgues en verwarmd zwembad.

L​et op: de basisprijs voor schoonmaak indien u 1 week huurt is €400, per extra week is er een supplement van €190.

21
9
9

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden