Vakantiehuis met zwembad Villa Miramont voor 8 personen

Miramont de Guyenne, Marmande, Lot-et-Garonne

Een prachtig vakantiehuis zeer rustig gelegen en toch op wandelafstand van de stad. Een TOPPER voor een heerlijke familievakantie!

8
Aantal personen
4
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
Beschrijving

Miramont-De-Guyenne, is een gezellig typisch Frans stadje met een grote markt op maandagochtend en een zeer leuke selectie van cafés, bars en bakkerijtjes. Het vakantiehuis Villa Miramont met privé zwembad in Lot-et-Garonne is op 2 minuten wandelafstand van het dorp, maar geniet toch van een rustig en private omgeving!

Het vakantiehuis in Miramont-de-Guyenne voor 8 personen is bijzonder verzorgd en biedt een moderne en ruime inrichting, met 4 dubbele slaapkamers en telkens een en-suite douchekamer. De keuken en eetkamer zijn groot en zorgen voor een gezellige huiselijk sfeer.

Dit fantastisch vakantiehuis met privé zwembad in Lot-et-Garonne heeft een grote mooie tuin met een heerlijk privezwembad en jacuzzi. Er zijn grasperken, bomen en en verschillende terrasjes en hoekjes om te ontspannen. Alles wat u nodig heeft voor een rustige, zonnige familievakantie. Het privé-zwembad is 8x5m met een diepte van 1 tot 2 meter. Het zwembad is verlicht en heeft romeinse treden.

In de natuurlijke omgeving van dit vakantiehuis in Zuid-West Frankrijk kan u met de fiets, of een paar minuten rijden, verschillende prachtige middeleeuwse dorpjes bezoeken. Zoals Lauzun en Allemans du Dropt. In Lauzun kan je prachtige tuinen terugvinden en een kasteel die zeker de moeite waard is. In Allemans du Dropt kan u een 10e eeuwse kerk bezoeken, en hier kan je ook kajaks huren voor een rustige en veilige tocht op de mooie rivier de Dropt.

Dichtbij dit vakantiehuis met privé zwembad zijn er nog tal van andere middeleeuwse stadjes die een bezoekje waard zijn, zoals Eymet, Duras en Issigeac. Hier kan je steeds toffe restaurantjes, avondmarkten, interessante architectuur en culturele evenementen terugvinden. Zoek je naar een toffe daguitstap? De grotere stad Bordeaux is op 90 minuten rijden, of ook een bezoekje naar de duinen van de Atlantische stranden of de beroemde wijngaarden van de Medoc, Saint-Emilion en de Sauternes zijn zeker de moeite waard.

Zwembad
Huisdieren niet toegelaten
Prijs vanaf
€ 1.500,00
per week
October 2022
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Hoofdgebouw

gelijkvloers

  • open keuken
  • living met openhaard
  • eetplaats
  • slaapkamer met bed 180cm, ingemaakte kast, badkamer, bad, douche en WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 180cm, ingemaakte kast, douchekamer en WC
  • slaapkamer met bed 90cm (x2), ingemaakte kast, douchekamer en WC

annex

buiten

  • ligzetel (x4)
  • jacuzzi
  • parking prive (x4)
  • barbecue op gas
  • overdekt terras
  • open terras
  • tuinmeubilair
  • parasol
  • tuinsalon
  • prive verlicht zwembad

Algemeen

  • ijskast met vriesvak
  • vaatwasser
  • microgolf
  • oven
  • wasmachine
  • droogkast
  • mixer
  • toaster
  • TV
  • Nespresso
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • haardroger

Faciliteiten

  • airco
  • airco slaapkamers
  • omheinde tuin
  • op wandelafstand naar stadje
  • prive zwembad
  • internet Wifi

Prijzen:

3 jul. - 3 sep. 2022
€ 3.000,00
4 sep. - 1 okt. 2022
€ 2.000,00
2 okt. - 29 okt. 2022
€ 1.500,00
1 mei - 28 mei 2023
€ 1.500,00
29 mei - 2 jul. 2023
€ 2.000,00
3 jul. - 3 sep. 2023
€ 3.000,00
4 sep. - 1 okt. 2023
€ 2.000,00
2 okt. - 29 okt. 2023
€ 1.500,00

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Eindschoonmaak
  • Verbruik
  • Verblijftaksen
September 2022
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
October 2022
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Bordeaux: 90 min per autoBergerac: 25 min per autoBergerac Airport: 25 min per autoBordeaux Airport: 90 min per auto
Rivier: 10 min per autoMeer: 10 min te voetPubliek zwembad: 5 min te voetVissen: 20 min per autoRestaurants: 5 min te voetGolf 9 holes: 15 min per autoGolf 18 holes: 25 min per autoSupermarkt: 5 min te voet

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BTW 0445 454 583

BIV / IPI 200611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more.