Frankrijk
Italië
Spanje
Portugal
Griekenland
België
Marokko
Zwitserland
Senegal
Ardeche
Bretagne
Centre-Val de Loire
Corsica
Côte d'azur
Hautes-Alpes
Île-de-France
Languedoc-Roussillon
Provence
Tarn
Comomeer
Lazio
Le Marche
Lombardije
Piemonte
Puglia
Salerno
Sicilië
Toscane
Umbrië
Costa Blanca
Costa Brava
Costa Calida
Costa de Almería
Costa De La Luz
Costa Del Sol
Costa Dorada
Ibiza
Algarve
Porto
Zilverkust
Paros
Namen
Oost-Vlaanderen
Essaouira
Marrakech
Wallis
Saly
Griekenland
Zwitserland
7 gasten
3 slaapkamers
2 badkamers
Huisdieren zijn niet toegelaten
Kindvriendelijk
Vakantiehuis
Clos Christol is een mooi vakantiehuisje voor 7 personen met privé zwembad gelegen in Graveson - Provence-Alpes-Côte d'Azur.
Dit vakantiehuisje is rustig gelegen te midden van een prachtige boomgaard met abrikozen, ideaal voor spelende kinderen en een pure pracht in de lente. Het is een landelijke, rustige ligging en toch is men op wandelafstand van het gezellige stadje met terrasjes en restaurants.
Het interieur is mooi, fris en praktisch met een aangenaam comfort. Airconditioning in de gang die de slaapkamers en de leefruimtes koelt. Vanuit de living en keuken heb je een opendraaiende deur die uitgeeft op het terras en de tuin. Hier geniet je ook van het omheinde privé zwembad met zicht op veel groen (8x4m - diepte 1,50m, open vanaf 1 mei - omheind met smeedijzeren afsluiting). Een leuk vakantiehuisje in het hartje van de Provence.
Er is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Privé omheind zwembad
Op wandelafstand naar stadje
Internet WiFi
Airco
Kindvriendelijke woningen
Minder validen
ijskast met vriesvak ,
koffiezet ,
microgolf ,
oven ,
radio ,
vaatwasser ,
wasmachine ,
verwarming ,
waterkoker ,
muggenramen ,
,
TV ,
ventilator
overdekt terras ,
tuinmeubilair ,
barbecue ,
parking prive
Lakens/handdoeken (€ 17,00 / persoon ) ,
Verwarming indien nodig (€ 0,00 ) ,
airco (€ 30,00 / week )
Wisseldag is met een minimum aantal van nachten
Lakens/handdoeken
€ 17,00 / persoon
Verwarming indien nodig
€ 0,00
airco
€ 30,00 / week
Aankomst is mogelijk vanaf 16.00 uur en vertrek tot 9.30 uur. In bepaalde gevallen kan een uitzondering worden gemaakt. Wij staan tot uw beschikking om u te helpen, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bij CAP zijn we allemaal dierenliefhebbers en hebben we een groot aanbod waar uw viervoeter welkom is. Bij elke accommodatie staat vermeld of een hond welkom is, maar we vragen altijd eerst toestemming aan de eigenaar. Geef bij uw reserveringsaanvraag het ras van uw hond door, dan krijgt u snel antwoord.
Onze annulatievoorwaarden vind je in de algemene voorwaarden. Niet de spannendste lectuur, maar wel handig om even te bekijken. Wil je graag extra gemoedsrust? Dan kan je bij ons ook een annulatieverzekering nemen. Die kost 4,5% van de huurprijs en dekt heel wat situaties, zodat je in veel gevallen kosteloos kunt annuleren. De details vind je bij onze annulatieverzekering.