Vakantiehuis Coeur de Provence voor 10 Personen

Lorgues, Var, Provence

Ontdek dit fantastisch en modern vakantiehuis met privéverwarmd zwembad op toplocatie in Lorgues.

Jonge koppels of groep jongeren worden niet aanvaard. Dit vakantiehuis is ideaal voor gezinnen.

PROMOTIE:

-15% - van 28/06/2025 tot 05/07/2025
-20% - van 10/05/2025 tot 24/05/2025
-20% - van 31/05/2025 tot 07/06/2025
10
5
5
Beschrijving

Coeur de Provence is een vakantiehuis met verwarmd privézwembad voor 10 personen gelegen te Lorgues (Var, Provence-Alpes-Côte d'Azur). Het vakantiehuis voor 10 personen is rustig gelegen in een prachtige groene omgeving, twee kilometer van het pittoreske Lorgues met alle praktische voorzieningen en maar 25 minuten van de zee verwijderd.

Het vakantiehuis in Lorgues met zwembad werd gebouwd in de authentieke stijl van de regio met fraaie sfeervolle van natuursteen gemetselde gevel in combinatie met authentieke eiken balken als lateien boven de kozijnen. De houten luiken zijn voor montage dubbel geborsteld om zo het karakter van een oude bastide nog levendiger terug te laten komen.

Deze vakantiewoning in de Provence voor 10 personen ligt maar liefst 4000 m2 omheinde tuin, en beschikt zelfs over een eigen olijfgaard. Buiten vind je er twee grote terrassen. Enerzijds een lang, overdekt terras met diverse kwalitatief tuinmeubilair en tuinsalon. Vanaf dat terras heeft u een panoramisch uitzicht op de bergen. Een fantastische plek om met een glas wijn te kijken naar de ondergaande zon. Sterk aangeraden door de eigenaars en vorige huurders!

Het overdekte terras gaat naadloos over in een zonneterras met grote gasbarbecue en plancha aanwezig. De directe toegang van het terras tot de keuken is uitermate praktisch voor het samen bereiden en genieten van uw maaltijden op de terrassen. Te midden de tuin ligt het groot verwarmd zwembad (6,5mx15m). Het zwembad geniet extra rust en privacy door de begroeiing er omheen. Ook ’s avonds kunt u tot laat zwemmen; er is sfeervolle verlichting in het zwembad. Rondom het zwembad is een breed zonneterras en met ligbedden en parasols.

Ook kinderen vermaken zich uitstekend. Het zwembad heeft aan beide kanten een inloop trap  waar kinderen heerlijk kunnen spelen. Kinderen kunnen zich ook uitstekend vermaken op het gazon waar zij kunnen rennen en spelen. Verder kunnen zij genieten op de grote trampoline, schommels en een glijbaan. Daarnaast is er voor ieders plezier een jeu-de-boules baan een tafeltennis, activiteiten genoeg ter plaatse!

In de salon kunt u met uw gezelschap gezellig verblijven. Er is een LCD televisie met Apple TV die toegang geeft tot YouTube, Netflix en alle netten van alle landen. Ook vanuit deze ruimte heeft u een prachtig uitzicht op de bergen via openslaande deuren. De keuken werd ook modern uitgerust met in het midden een keukeneiland. Aangenaam detail: er zijn twee vaatwassers, twee koelkasten, een ijsblokjesmachine en een wasmachine. De slaapkamers zijn eveneens zeer aangenaam en comfortabel te noemen. Zij zijn alle vijf uitgerust met airconditioning en privébadkamer.

Dit vakantiehuis in Lorgues met panoramisch zicht is aangenaam privé, maar niet eenzaam gelegen. U rijdt 2,5 a 3 km door de prachtige natuur en u bent in het gezellige en levendige Lorgues met zijn alom bekende dinsdagmarkt, en haar vele gezellige terrasjes en restaurantjes. Mooie bezienswaardigheden in Draguignan, Frejus, St. Tropez en de geweldige Gorges du Verdon liggen op circa 25 tot 40 min rijden. Bezoek tijdens jullie verblijf enkele van de leukste dorpen van de Provence, maar vergeet ook zeker deze niet te missen bezienswaardigheden niet. Van de leukste markten tot fietsroutes, je leest het allemaal in onze blogs.

In dit vakantiehuis in Zuid-Frankrijk zijn er voorzieningen voor 10 personen en twee baby’s. Zoekt u een vakantiehuis voor meer personen? U kan deze villa ook huren met de naastgelegen Coeur de Provence en u heeft 10 slaapkamers met badkamers voor 20 volwassenen en 4 baby’s.

Promotie
Prijs vanaf
€ 1.460,00
per week
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Klantenreviews: 9.5
[a$regionMap]

Kamerindeling

gelijkvloers

  • living met openhaard en TV
  • open keuken
  • berging
  • eetplaats
  • slaapkamer met 180cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, douchekamer, terras, WC, lavabo en handdoekverwarmer

Eerste verdieping

  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, douchekamer, lavabo, WC en handdoekverwarmer
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, douchekamer, WC, lavabo en handdoekverwarmer
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, douchekamer, lavabo, handdoekverwarmer en WC
  • slaapkamer met 160cm splitsbaar bed, Ingebouwde kast, balkon, douchekamer, lavabo, WC en handdoekverwarmer

Buiten

  • pingpong
  • schommel
  • glijbaan
  • parking prive (x4)
  • tuinmeubilair
  • tuin
  • overdekt terras
  • open terras
  • buitendouche
  • plancha
  • trampoline
  • zwembad met afdekzeil op rol
  • prive verlicht zwembad
  • elektrische inrijpoort

Algemeen

  • ijskast met vriesvak (x2)
  • vaatwasser (x2)
  • microgolf
  • oven
  • wasmachine
  • koffiezet
  • Nespresso
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • strijkplank
  • TV
  • radio (x2)
  • dvd (x2)
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • kinderbad
  • donsdekens
  • haardroger

Faciliteiten

  • omheinde tuin
  • airco
  • panoramisch uitzicht
  • prive verwarmd zwembad
  • internet Wifi
  • Laadpaal bij huis

Ontdek dit fantastisch en modern vakantiehuis met privéverwarmd zwembad op toplocatie in Lorgues.

Jonge koppels of groep jongeren worden niet aanvaard. Dit vakantiehuis is ideaal voor gezinnen.

Prijzen:

19 apr. - 23 mei 2025
€ 2.360,00
24 mei - 27 jun. 2025
€ 2.725,00
28 jun. - 29 aug. 2025
€ 4.460,00
30 aug. - 19 sep. 2025
€ 2.565,00
20 sep. - 30 dec. 2025
€ 1.460,00
18 apr. - 22 mei 2026
€ 2.478,00
23 mei - 26 jun. 2026
€ 2.862,00
27 jun. - 28 aug. 2026
€ 4.683,00
29 aug. - 25 sep. 2026
€ 2.694,00

Betalen ter plaatse

  • Lakens (verplicht) (
    € 12,60
    per persoon per week)
  • Optioneel Handdoeken (
    € 13,65
    per persoon per week)
  • Schoonmaak verblijf 1 wk (
    € 395,00
    )
  • Optioneel Schoonmaak verblijf 2 wk (
    € 495,00
    )
  • Optioneel Huisdier (
    € 45,00
    per week)
  • Verbruik
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Tussentijdse schoonmaak
April 2025
MonTueWedThuFriSatSun
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Lorgues: 2 kmMeer: 45 kmMeer: 45 kmSalernes: 10 kmTourtour: 10 kmFlayosc: 8 kmSaint-Tropez : 45 min nullCannes: 60 min nullNice: 60 min nullAix-en-Provence: 60 min null
Shops: 2 kmRestaurants: 2 kmBakker: 2 kmMeer: 45 kmMeer: 45 km

Bezienswaardigheden in Lorgues en omgeving:

Het mooie Provençaalse plaatsje Lorgues telt bijna 9.000 inwoners en is het hele jaar door levendig. Vele pittoreske straatjes met mooie fonteinen, talrijke middeleeuwse huizen en een centrale straat met terrasjes.

U vindt hier alle voorzieningen zoals; bakkers en patisserie, slagers, de ‘Tabac’, banken met pinautomaten, postkantoor, dokter, apotheken, etc. Er zijn diverse supermarkten in en aan de rand van het centrum. De Intermarché is open van 8.45 tot 19.30 uur van maandag tot en met zaterdag en de Casino is geopend van 8 tot 20 uur, ook van maandag tot zaterdag en op zondagmorgen van 9 tot 12.30 uur.

Op dinsdagochtend vindt de wekelijkse Provençaalse markt plaats. Deze markt is zeer uitgebreid, gezellig en druk bezocht; een aanrader om te bezoeken.

Rondom Lorgues liggen prachtige bossen, heuvels en wijnvelden en leuke plaatsjes zoals Flayosc, Entrecasteaux (mooi kasteel). Een must is ook de Abdij du Thoronet bij le Thoronet.

De regio

Het enorme stuwmeer Lac de Sainte Croix en Grand Canyon du Verdon liggen op ongeveer 45 km afstand. Het is een schitterend natuurgebied waar vele sportieve activiteiten te doen zijn.

De authentieke dorpjes Salernes, Villecroze, Tourtour, Taradeau en Flayosc liggen op slechts enkele kilometers afstand. De stad Draguignan op ongeveer 10 kilometer.

Saint-Tropez (45-60 minuten rijden) heeft markt op dinsdag en zaterdag. Vooral de zaterdagmarkt is aan te bevelen. Eerst in alle vroegte naar de markt en daarna genieten van ‘un café’ bij “Clemenceau”.

Steden zoals Cannes, Nice, Aix-en-Provence en Marseille bevinden zich op ca. een uur reisafstand.

De kust

De Middellandse Zee ligt op een steenworp afstand. Sainte-Maxime en Fréjus liggen op circa 25 minuten rijden en zijn kenmerkend voor de Côte d’Azur; mooie stranden, veel restaurantjes en een leuke haven.

Saint Tropez is een aanrader om te bezoeken. Bezoek de haven met de kapitale jachten gelegen naast de verweerde vissersbootjes. Of drink een glas pastis onder de platanen terwijl u geniet van het pétanque-spel van de Fransen op Place des Lices.

De mooie stranden van Saint-Tropez (Plage des Salins, Plage de Tahiti, plage de Pampelonne) liggen richting Ramatuelle.

Gastronomie

Op culinair gebied kunt u hier volop genieten, want deze streek staat bekend om haar zeer goede restaurants. Die kruiden worden sinds jaar en dag gebruikt en er worden talrijke smakelijke gerechten in de Provençaalse keuken mee bereid.

De echte Provençaalse keuken met goede menu’s van rond de € 25,- zijn in de directe omgeving te vinden.

De culinaire hotspot van Lorgues is Bruno, zeer bekend vanwege o.a. het veelvuldige gebruik van truffels. Ook prima en goedkoper is Le Chrissandier.

Talrijke wijncoöperaties en Domaines treft u hier ook aan. Koop daar uw heerlijke wijn “en bouteilles” of “en vrac” (doos van 5 of 10 liter).

Natuurschoon

In de Provence vindt u de adembenemende Grand Canyon du Verdon, één van de grotere natuurwonderen van Frankrijk. Liefhebbers van vogels kunnen in de Camargue hun hart ophalen, met als wonderschoon schouwspel natuurlijk de grote groepen roze flamingo’s.

Een schrijver zei ooit over het Lubéron-gebergte: ‘Een mooiere natuur is er niet.’ Door het zachte klimaat en de heldere lucht zult u hier verbazingwekkende contrasten van de rijke en veelzijdige natuur kunnen waarnemen: stroken paarse lavendel wisselen af met verschillende nuances groen van de bossen, flamboyante okerkleurige kliffen en witte, robuuste kalkrotsformaties.

De geringe neerslag zorgt voor het mediterrane karakter van het landschap. Een ander voordeel: het is er niet zo toeristisch. Prachtig zijn de kleine stadjes en dorpjes – zoals het schitterende, hooggelegen Gordes – die een zeer aangename en pittoreske indruk zullen achterlaten.

Sportieve activiteiten

Wandelen, joggen en fietsen kan direct vanaf de villa. In de directe omgeving zijn er tal van mogelijkheden voor sportieve activiteiten zoals zwemmen, wandelen, joggen, klimmen, mountainbiken, raften, kanoën en kajakken.

In Lorgues bestaat een tennisclub met meerdere tennisbanen.

In de buurt van Lorgues zijn ook aantal golfcourses aanwezig waaronder:

  • Sainte Maxime 18 holes 6.155 m Par 71
  • Saint Raphaël 18 holes 6.051 m Par 68
  • La Motte 18 holes 6.219 m Par 72
  • Flassans – Brignoles 18 holes 6.367 m Par 72

Wintersport

In de winter kunt u skiën in o.a. Gréolières-les-Neiges, gelegen op 87 kilometer. Bij helder weer heeft u een fantastisch uitzicht over de Middellandse zee en kijkt u tot diep in Italië.

Andere nabij gelegen skigebieden zijn Auron en het grote en modaine Isola 2000.

Ideaal voor snowboardes is La Colmiane. Voor gezinnen met kinderen is Valberg een uitermate geschikt skigebied.

Michel J.België
9.5/10
Verblijfsdatum24/08/2024-31/08/2024
Zeer ruime en comfortabele villa. Een aanrader voor 10 personen !
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

La Vie au Mont Ventoux

Malaucène, Provence

10
4
3

La Maison du Luberon

Lauris, Provence

10
5
3

Les Cypres

Lorgues, Provence

10
5
5

Vendange Tardive

Flayosc, Provence

10
5
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis La maison de Laure

Saint-Remy-de-Provence, Provence

La maison de Laure is een gezellig en schattig vakantiehuis met privé zwembad gelegen amper 1,5 km van het alomgekende Saint Remy de Provence (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Het vakantiehuis in Frankrijk voor 4 personen beschikt over een mooi zout zwembad (6x3) met leuk en voldoende tuinmeubilair, heerlijk om er te relaxen met een goed boek, een lekker drankje of een heerlijke maaltijd. Dit vakantiehuisje werd met heel veel smaak en oog voor detail ingericht. Het geheel is volledig afgesloten.

Ideaal vakantiehuisje met zwembad om deze streek van de Provence te verkennen en te ontdekken, zowel in de toeristische zomermaanden maar ook vooral buiten het hoog seizoen. Buiten het hoogseizoen kan men ook vanaf minimum 4 nachten huren. Er is geen barbecue maar de plancha maakt alles goed.

E​r valt heel wat te beleven in Saint Remy de Provence, lees het in onze blog! Jullie zwembad even inruilen voor leuke zwemplekjes in de Provence-Alpes-Côte d'Azur of leuke bezienswaardigheden ontdekken in Bouches-du-Rhône ook dat kan je lezen in onze blogs!

B​enieuwd naar onze andere vakantiehuizen in de Provence? Ontdek ze hier.

4
2
1

Vakantiehuis Ousidou

Avignon, Provence

Villa L'Ousidou is een modern en strak vakantiehuis in de Provence, heel rustig gelegen in het typische dorpje Sauveterre op amper 12 km van Avignon (Provences/Alpes-Côte d'Azur). De omgeving is echt prachtig; aan de rand van het bos met uitzicht op de Mont Ventoux, les dentelles van Montmirail, het dorp en de wijngaarden van Châteauneuf du Pape.

In de tuin bevindt zich het zwembad (12x6m - diepte tot 2 m) omringd door een groot houten terras (130m2). Men vindt er heerlijke schaduwplekjes in het groen. Naast de barbecue is er ook nog een pingpong en een schommel.

Het interieur van het vakantiehuis met zwembad heeft een aparte stijl, het vele hout, de mooie raampartijen en af en toe gewaagde kleuren maken van dit vakantiehuis een leuk en gezellig verblijf.

Tijdens juli en augustus is het vakantiehuis voor max. 10 personen. De andere maanden voor max. 8 personen. De eigenaar woont ter plaatse in een ander huis. Uw privacy is gegarandeerd.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

8
4
2

Vakantiehuis Le mas du Moulin

Orgon, Provence

Le Mas du Moulin is een prachtig gerenoveerd luxueus vakantiehuis met privé zwembad voor 12 personen + 2 babies in Orgon dichtbij Saint-Remy-de- Provence. Deze oude typische mas werd door de eigenaars omgetoverd tot een waar paradijs met alle nodige luxe.

Het vakantiehuis Le Mas du Moulin ligt op een privédomein van meer dan 10,000 m2. De vakantievilla straalt rust en kalmte uit in een typisch mediterraans kader omgeven door een mooie natuur met pijnbomen, eeuwenoude olijfbomen, boomgaarden waar gedurende het gehele seizoen lekkere vruchten bloeien.

Dit vakantiehuis in de Provence met zwembad is zeer charmant ingericht waarbij zowel modern als authentiek meubilair werden gecombineerd. De keuken is ruim met een groot mooi kookeiland en teppaniaki, inductievuur en kookvuur aanwezig. De keukentoestellen zijn van superieure kwaliteit. De twee opendraaiende deuren in de keuken geven uit op een leuk terras. Nog enkele leuke voordelen zijn de aanwezigheid van 3 verschillende soorten koffiemachines, een biertab (bier wel zelf aan te kopen), en verschillende kruiden en basisbehoeftes zijn ter beschikking van de huurders. Vanuit de living heb je een leuk zicht op de infinity-pool. Er is een zeer grote televisie aanwezig met ingebouwde speakers. Er is ook en slaapkamer en suite van 100m2 met eveneens luxueuse inrichting.

Ook buiten zal je versteld staan van de grote zomerkeuken en de vele terrassen (totaal 500m2) rond het zwembad met zicht op de mooie tuin met grasplein. De troefkaart van deze vakantiewoning is zonder twijfel het fantastisch groot omheind verwarmd zwembad (14,5 x 7,5m totaal verwarmd vanaf 1 april tot 30 oktober) met al haar extra’s zoals de buitendouche, een poolhouse, pingpongtafel, een fontein, kleine waterval, hydromassage, jetstream en automatisch filtersysteem.

Het is ook een zeer kindvriendelijk vakantiehuis. Zo zijn er 2 babybedjes, 2 kinderstoelen, een babypotje, een babybad, een kinderwagen, een babypark en een afgesloten zwembad met verhoogd gebied voor de allerkleinsten. Het tuinmeubilair is luxueus en van hoogstaande kwaliteit. Er zijn 10 ligzetels haut de gamme, een mooi tuinsalon en 6 parasols.

Dit luxueus vakantiehuis met zwembad in Zuid-Frankrijk ligt dicht bij tal van bezienswaardigheden met steden zoals Avignon, Saint-Rémy-de-Provence, les-Baux-de-Provence. Ook de Luberon is dichtbij waar je Gordes, Bonnieux, L'isle-sur-la-Sorgue en Rousillon kan bezoeken. Ze worden beschouwd als de mooiste stadjes van de Provence. Wie graag in een grotere stad cultuur wil opsnuiven kan steeds een daguitstap naar Marseille, Aix-en-Provence of Montpellier ... inplannen. Een prachtige kindvriendelijke vakantiewoning met zwembad voor 12 personen voor een fantastische vakantie met het gezin en vrienden.
Enkel kleine honden toegestaan op aanvraag.

Eén keer per week komt er een poetshulp langs om de lakens/handdoeken te vervangen en de gemeenschappelijke ruimtes/badkamers te poetsen.
12 personen +2 babys zijn toegelaten.
Verbruik : 1 week = 100€ - 2 weken = 150€ (bij veel hoger verbruik kan er een supplement aangerekend worden)

12
5
3

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden