Samen met je vrienden of familie zal je hier van een onvergetelijke vakantie genieten in het hartje van de Provence.
PROMOTIE:
La maison du grand Chêne is een prachtig vakantiehuis met privé zwembad, rustig gelegen in het pittoreske dorpje Reillanne, in het hartje van de Provence (Provence-Alpes- Côte d'Azur) omgeven door een grote, rustgevende tuin met heel wat schaduwrijke plekjes.
In de tuin bevindt zich het privé zwembad (10x5 m - met romeinse treden, zwembad open 01/06 - 30/09). Er is voldoende kwaliteitsvol tuinmeubilair voorzien, wat je zeker een heerlijk vakantiegevoel zal geven. Ook de kinderen zullen hier een prachtige kindvriendelijke vakantie doorbrengen want voor hen is er buitenspeelgoed en een schommel met glijbaan voorzien.
Dit vakantiehuis in de Provence biedt een luxueus interieur met zeer ruime plaatsen en is van uitstekende kwaliteit. De inrichting is uiterst comfortabel en zeer volledig. In dit vakantiehuis met zwembad vind je de totale rust in een heel mooie groene omgeving. Het is een aanrader. Deze vakantiewoning bevalt iedereen !
Deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen en de oneindig vele bezienswaardigheden in de Provence zullen u zeker doen terugkomen !
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Kwaliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Samen met je vrienden of familie zal je hier van een onvergetelijke vakantie genieten in het hartje van de Provence.
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Welkom in La Maison du Bonheur, een gezellige vakantiewoning voor 10 personen met privé zwembad gelegen in een het mooie dorpje Saint-Didier, Vaucluse en Provence.
Er is een mooi groot privézwembad (zout water, 10x5 m, uitgerust met een alarm). De glijbaan, schommel, reuzentrampoline en tafeltennistafel garanderen veel plezier voor jong en oud . De prachtige tuin, met zijn weelderig groene gazon en 200 m² heerlijke terrassen is heerlijk om te relaxen met ligstoelen en tuinmeubilair.
Dit prachtige familiehuis in de Provence is warm en gastvrij, zorgvuldig onderhouden met een stijlvol interieur. Op de begane grond vind je een woonkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, evenals vier slaapkamers, twee badkamers en twee toiletten. Boven biedt een vijfde slaapkamer met eigen kleine badkamer en toilet alle comfort die je je maar kunt wensen.
Dit vakantiehuis ligt in een rustige, vredige omgeving op slechts 20 minuten rijden van L'Isle-sur-la-Sorgue, 25 minuten van Avignon, 40 minuten van de Mont Ventoux en Saint-Rémy-de-Provence, 1 uur van Les Baux-des-Provence, 1 uur 10 van Marseille en 1 uur 30 van Montpellier. Je hebt gemakkelijk toegang tot cultuur, themaparken en prachtige wandelingen. Een uitstekende locatie om een uitzonderlijke regio te ontdekken.
Het dorpje Saint-Didier is op amper 2 km. Mis de markt van Saint-Didier niet, elke maandagochtend, waar je de lokale producten en dorpssfeer kunt proeven.
Le mas de Laurette is een grote, prachtige typisch provençaalse vakantiewoning met alle nodige faciliteiten voor de perfecte vakantiebeleving. Het vakantiehuis met privézwembad en jacuzzi is op wandelafstand gelegen van het gekende en idyllische dorp Saint-Rémy de Provence (Provence, Bouches-du-Rhônes).
Deze unieke vakantiewoning in de Provence met privé zwembad, gelegen op een perceel van 6000m2, beschikt over een prachtig aangelegde tuin met veel gazon, weelderige bloemperken en een diversiteit aan bomen en struiken. De ruime terrassen genieten dankzij de gigantische Plataan, van natuurlijke schaduw. Hier kan men volledig tot rust komen met een goed boek of samen met de hele familie genieten van een heerlijke barbecue. Rondom het ruime omheinde zwembad (7x14m, met loungegedeelte) liggen terrassen waarvan men de hele dag kan genieten van de zon. De ingerichte poolhouse met douche is ideaal voor een aperitiefje en in de jacuzzi kan je volledig ontspannen met zicht op het zwembad.
Deze typische vakantiewoning in Saint-Rémy-de-Provence (Bouches-du-Rhône) heeft nog haar echte authenticiteit en echtheid bewaard. De dikke muren van de oude mas, zorgen ervoor dat de koelte in de woning bewaard blijft. Er is ook airco in de meeste ruimtes. De kamers zijn ruim en aangenaam ingericht. De combinatie van moderne toetsen en behoud van charme en karakter werden goed in verhouding gebracht tijdens de renovaties.
Deze authentieke mas heeft ook veel te bieden voor sportievelingen. Er is een fitnessruimte, een pétanquebaan en enkele fietsen ter beschikking voor de huurders. Ook voor kinderen zijn er buitenspelen voorzien. Of beklimmen jullie liever de reus van de Provence? Ontdek de fietsroutes in de Provence of rond de Mont Ventoux in onze blog.
Er valt heel wat te beleven in St. Rémy en de Provence, ontdek het in onze blogs. Vergeet ook zeker geen bezoekje aan een lokaal markt te brengen. De mooiste hebben we benoemd in deze blog.
Ontdek ook onze andere vakantiehuizen in de Provence met zwembad.
Mas des Cigales is een prachtige vakantiewoning met privé zwembad in Pernes les Fontaines. Het is een prachtige authentieke mas volledig gerestaureerd met mooie materialen. De vakantiewoning is heel rustig gelegen (doodlopend straatje) in volle natuur op 2 km van het centrum van Pernes les Fontaines (Carpentras, Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).
Dit vakantiehuis met privé zwembad heeft leuke ligzetels rond het zwembad, een prachtige tuin (2800m2) met verschillende aangename schaduwplekjes en zeer ruime en gezellige terrassen, voorzien van kwalitatief tuinmeubilair. De inrichting en de decoratie is met heel veel zorg en smaak gebeurd. Het prachtige, omheinde privé zwembad (14x4,5m-romeinse treden-omheind) met ligzetels is heel goed gesitueerd in de tuin. Je begeeft je met deze vakantiewoning tussen de wijngaarden, olijfbomen en lavendelvelden, ervaar hier het echte provencaalse gevoel.
Het vakantiehuis voor 10 personen in Zuid-Frankrijk is zeer kindvriendelijk en heeft een typische Provençaalse sfeer. Hier verblijf je met veel charme in de Vaucluse genietend van een zeer mooi kader. Dankzij de dikke muren van de oude mas blijft het altijd fris in het vakantiehuis.
De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.
2 fietsen en 1 kinderfiets ter beschikking. Er is ook nog een extra bed beschikbaar voor 1 persoon.
Mas Antolia, gebouwd in 2007, is een typisch Provencaalse hedendaagse mas, voorzien van alle luxe en comfort. Deze vakantiewoning voor 12 personen is gelegen in de nabije buurt van het charmante en alomgekende Eygalières. Mas Antolia biedt een prachtig kader met uitzonderlijke aangelegde tuin, groot privé zwembad en ruime terrassen.
Het interieur is zeer smaakvol en verfijnd ingericht. Deze vakantiewoning in Zuid-Frankrijk is zeer gezellig en aangenaam. Elke slaapkamer werd volgens een ander thema ingericht. Tevens heeft ook elke slaapkamer zijn eigen luxueuze ruime bad- en/of douchekamer met toilet. Vanuit verschillende kamers is er een mooie zicht op de Alpilles.
De open keuken geeft onmiddelijk toegang tot het supergezellige overdekte terras met buitenkeuken (barbecue, frigo, kookvuur). Hier is het heerlijk vertoeven met een lekker glaasje wijn, een goed boek of een zalige siëste.
In de prachtige, afgesloten tuin met veel bloeiende platanen en olijfbomen bevindt zich het privé zwembad (11,5x5m-verwarmd) dat omringd is met een terras. Er zijn meer dan voldoende tuinmeubelen (tuinsalon, ligbanken, ...) voorzien en leuke ontspanningsmogelijkheden met de ping-pong en petanque.
Houdt u van rust, van een luxueus interieur, van een heerlijke barbecue, van culturele uitstappen, van gezellige marktjes, van lekker eten, van leuke terrasjes, van ... dan zal Mas Antolia u zeker bevallen. U komt zeker terug !
De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.
In de mas is er internet en airco.
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611