Charmant gerenoveerde mas in het hartje van de Gard
Mas Marie Line is een charmante gerenoveerde Mas voor 8 personen met privézwembad en panoramisch uitzicht in Roquemaure, Languedoc-Roussillon, Frankrijk. Deze prachtige vakantievilla is gelegen op 3000m2 grond waarvan 2000m2 wijngaarden en op wandelafstand van het gezellige dorpje Roquemaure.
Deze vakantiewoning met airco op de slaapkamers is duurzaam ingericht en beschikt over alle comfort. Op het gelijkvloers bevinden zich de ruime eetplaats die directe toegang geeft tot het terras, de berging, de living met open haard, een bureau met een sofa bed voor 1p en 3 slaapkamers waarvan 1 met douchekamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer.
Het prachtige privézwembad (8mx4m en 1.5m diepte - open van juni tot september) nodigt uit voor een verfrissende duik! Het elektrisch rolluik zorgt voor een extra veiligheid voor de allerkleinsten. Mas Marie Line is omgeven door ruime terrassen die elk een uniek uitzicht op de streek bieden en waar het genieten is van een Frans ontbijtje, een lekkere apero of relaxen met vrienden of familie.
Daag elkaar uit voor een wedstrijdje ping-pong of tafelvoetbal. Geniet van een goed boek in een romantisch hoekje in de tuin of langs het zwembad. Er zijn fietsen beschikbaar dus niets kan je tegenhouden om de streek te gaan verkennen.
Vakantievilla Mas Marie Line (Zuid-Frankrijk) ligt op wandelafstand van het gezellige dorpje Roquemaure op ongeveer 20km van Avignon. Het dorpje staat gekend om zijn productie van olijfolie en de premier cru LIRAC wijn. Deze kan je degusteren op de wekelijkse markt op dinsdagvoormiddag samen met tal van andere lokale specialiteiten.
Na een dagje genieten van je vakantievilla is het beslist de moeite om in de late namiddag een uitstap te plannen naar Orange of Avignon – de Pausenstad. Sportievelingen kunnen zich wagen aan de beklimming van de Mont Ventoux.
Mas Marie Line (Roquemaure, Languedoc-Roussillon, Frankrijk) biedt voor elk wat wils, van zalig genieten en niks doen tot uitstappen en activiteiten in de buurt. Wees er snel bij en boek vandaag nog uw droomvakantie!
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 20 | 21 | 22 | |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 29 | |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Charmant gerenoveerde mas in het hartje van de Gard
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 20 | 21 | 22 | |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 29 | |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Villa Micky is een unieke vakantiewoning voor 12 personen met privé zwembad in Villedaigne gelegen in het arrondissement Narbonne, Zuid-Frankrijk. Het is de perfecte uitvalsbasis om het land van de Catharen te ontdekken!
Villa Micky was een voormalige wijncave die met respect voor de authenticiteit is omgebouwd tot een luxueuze vakantiewoning. Een perfecte combinatie van nostalgie en design, brocante en stoere spanten, beton en hout. Een op en top sfeervolle inrichting zorgen voor een instant wow-gevoel!
In de vakantiewoning in Frankrijk voor 12 personen zijn alle faciliteiten gelegen op het gelijkvloers, wat het ook voor mensen met een mindere mobiliteit en kleine kinderen ideaal maakt. De functionele open keuken is een streling voor het oog van elke hobbykok. Laat je het kokerellen liever aan de anderen over? Dat kan terwijl je geniet van een heerlijke apero aan de bar of een spelletje biljart. Droom weg bij een goed boek in het comfortabel salon of bekijk je favoriete feuilleton in de gezellige TV hoek.
De 6 ruime slaapkamers van de vakantiewoning in Languedoc-Roussillon met zwembad zijn rustgevend ingericht en beschikken naast een smart TV ook over airco en een wastafel. Kom volledig tot rust in de infraroodsauna!
De grote volledig openslaande deuren waar vroeger de boeren met hun tractor de druiven binnenbrachten, brengen je naar het ruime terras waar het heerlijk vertoeven is. De lange eettafel zorgt voor onvergetelijke etentjes buiten.
Vakantiehuis Villa Micky beschikt over een privézwembad (8m x 4m) met zoutwater en is verwarm van eind april tot eind oktober. Het zwembad is beveiligd met een elektrisch afdekzeil. Er is eveneens een groot dakterras aan de zijkant van de woning met een prachtig zicht over de daken van Villedaigne.
Gezellig napraten kan in de super de luxe buitenloungehoek. De sfeervolle buitenverlichting zorgt voor een bijzondere sfeer.
Ontdek het land van de Catharen met zijn mooie kastelen, wijnvelden en olijfbomen. Een daguitstap naar het hippe Montpelier of het historische Carcassonne zijn een aanrader! Maak een tochtje op het romantische Canal de Midi. Geniet van de (h)eerlijke streekproducten en lokale wijntjes. Maak een fietstocht langs de talrijke prachtige fietspaden.
Villa Micky zorgt voor een unieke beleving in het land van de Catharen… En nog een extra'tje : Het is maar 30 minuutjes rijden naar het strand.
Ref: MBA0757_p04
La Bastide de Campagne is een prachtige vakantievilla voor 15 personen met 7 slaapkamers en 4 badkamers. Het vakantiehuis is op wandelafstand van het dorp Bize-Minervoisin de regio Aude (Languedoc-Roussilon, Zuid-Franrijk). Er is een gloednieuw verwarmd privé zwembad (9x4m).
De vakantiewoning voor 15 personen biedt een authentiek Provençaals karakter met een moderne toets en luxe faciliteiten zoals airco. De prachtige houten vloeren en balken werden bewaard, alsook statig glas in lood en andere charmante stijlelementen. De vakantiewoning van meer dan 400m2 bewoonbare oppervlakte, geniet van een riante keuken, een bibliotheek, grote eetruimte, groot salon en 7 ruime slaapkamers. De woning ligt op een prachtig terrein met Franse tuin. Er zijn verschillende open en overdekte terrassen en een ruim verwarmd privézwembad. Geniet van een lekkere barbecue met een prachtig zicht op de omliggende aangelegde tuin.
Het prachtige statige herenhuis, omgevormd tot een vakantiehuis met privézwembad in zuid-Frankrijk, ligt in het midden van het dorp: Bize- Minervois is het echte "la douce France" . Hier vind je typische franse marktjes, heerlijke franse keuken in verschillende restaurantjes, een brocantewinkel, een typische bar voor de ochtendkoffie en natuurlijk een verse bakker en een klein supermarktje. Op slechts 5 minuten wandelen ben je aan de rivier Cesse. Hier zijn er verschillende wateractiviteiten en is een idyllische plek voor een lekkere picknick! Verder zijn er nog tal van andere leuke dorpjes in de Languedoc-Roussilon die je moet ontdekken!
De vakantiewoning voor groepen is geschikt voor een actieve reis met vrienden of een deugddoende relaxte reis met de hele familie. Geniet van een rustige omgeving of ga op avontuur en ontdek de vele activiteiten in de buurt van de Languedoc-Roussilon.
La villa d'Agde is een sympathieke vakantiewoning in Frankrijk gelegen in een résidentiële buurt in het bruisende Cap d'Agde (Languedoc-Roussillon).
Deze kindvriendelijke vakantiewoning in Languedoc-Roussillon beschikt over een groot omheind zwembad (12,5 x 5 m - 1 tot 2 m diep). De keuken en living geven uit op een bijzonder ruim, overdekt terras met barbecue (open haard) en zicht op het zwembad. Hier is het werkelijk heerlijk om tot rust te komen.
Cap d’Agde is de vakantiebestemming voor oud en jong!
Voor elke leeftijd valt hier wat te beleven zoals o.a. sportactiviteiten, waterrecreatie, attractieparken, avonturenparcours, uitstapjes in de natuur, workshops, sportieve cursussen, boottochten, ... Je kan er flaneren op de boulevard en genieten van de vele terrasjes en restaurants. Een bruisend nachtleven ontbreekt natuurlijk ook niet.
De inrichting van het vakantiehuis met zwembad is eerder sober maar alles is wel aanwezig. Iedereen voelt zich hier meteen thuis.
Benieuwd naar onze andere family-proof vakantiehuizen? Ontdek ze in onze blog of op onze website!
La lavande is een ruim en gezellig vakantiehuis voor 9 personen in Frankrijk gelegen aan de rand van het dorpje Saint-Jean-de-Serres (Languedoc-Roussillon-Gard) met een panoramisch zicht op de omliggende natuur.
Het privé zwembad (10x5m - 1.20-1.80m diep) van het vakantiehuis met panoramisch zicht beschikt over een automatische zuiveringsinstallatie en is afgesloten met een elektrisch rolluik. Buiten is er een groot, gedeeltelijk overdekt, terras dat doorloopt rond het zwembad. Er zijn voldoende ligstoelen met comfortabele kussens voorzien.
Het vakantiehuis in Languedoc-Roussillon met zwembad biedt alle nodige comfort om van een rustige vakantie te genieten. Vanop het terras en aan het zwembad kan je genieten van het uitzicht op de wijngaarden en de Cévennes. La lavande is ideaal voor wie houdt van rust en natuur.
Een zeer aangename sfeer ! Ideaal gelegen om de Languedoc-Roussillon te verkennen.
Het vakantiehuis met zwembad in Frankrijk biedt een mooi en verzorgd interieur. Zowel de keuken als de living geven via vensterdeuren toegang tot het terras, de tuin en het zwembad. Dankzij het houtvuur in de living wordt een verblijf in de wintermaanden hier ook uiterst gezellig.
Beniewd naar onze andere vakantiehuizen in Languedoc-Roussillon? Ontdek ze hier.
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611