Vakantiehuis voor 8 personen op wandelafstand van Malaucène met verwarmd privézwembad, airco en alles wat je nodig hebt voor de perfecte vakantie!
Les Cerisiers du Mont ventoux is een mooi vakantiehuis in het centrum van Malaucène (Vaucluse, Provence). Dit vakantiehuis met verwarmd privé-zwembad ligt op slechts 1 km van de prachtige Mont Ventoux zijn met fantastische wandel en fietsroutes.
Het vakantiehuis met privézwembad en omheinde tuin heeft alles wat je nodig hebt voor een deugddoende vakantie in Malaucène. Het interieur is luxueus ingericht met Deens design. De mooie leefruimte met open keuken geeft meteen uit op het overdekte terras met de zomerkeuken en barbecue. Er is één slaapkamer met badkamer op het gelijkvloers die ook meteen toegang biedt tot het terras en privézwembad. De woning is dus toegankelijk voor mensen met verminderde mobiliteit. Er is een verkoelingssysteem die de temperatuur in de ruimtes tot 22°C kan verlagen in extreme hittes.
Vanuit dit vakantiehuis met verwarmd privé-zwembad (11m op 4 met treden in zwembad) en omheinde tuin heb je een prachtig panoramisch zicht op de omliggende natuur. De ruime buitenkeuken met barbecue nodigt uit tot gezellig samen dineren. Onder het overdekt terras zijn verschillende zitzakken en een zalige hangmat om helemaal tot rust te komen.
Voor zij die avontuur en activiteit opzoeken, zijn er enkele volwassenfietsen en kinderfietsen ter beschikking. Verken zo makkelijk de prachtige omliggende natuur en beklim de Mont Ventoux zoals de "echte franse coureurs". Naast vele fietsroutes biedt de Mont ventoux nog heel wat andere leuke activiteiten zoals wildlife, wandelingen, Fun Parcours of skiën op de berg Serein.
De ligging van dit vakantiehuis in Malaucène (Vaucluse, Provence) is ideaal. Je kan te voet naar het gezellige dorpje, waar je talrijke leuke terrasjes en restaurants kunt vinden. Er zijn ook tal van bezienswaardigheden in deze prachtige regio van Zuid-Frankrijk. In de onmiddellijke buurt is er een heerlijke SPA met binnenzwembaden sauna. Je kan je er heerlijk laten verwennen met allerhande massages en behandelingen.
Ook buiten het hoogseizoen zal u hier graag verblijven er zijn verschillende ski mogelijkheden in de buurt. Als je graag geniet van de natuur, een heerlijk klimaat en de Provençaalse rust, dan is dit vakantiehuis met verwarmd privé-zwembad echt iets voor jou!
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 6 | ||
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
Vakantiehuis voor 8 personen op wandelafstand van Malaucène met verwarmd privézwembad, airco en alles wat je nodig hebt voor de perfecte vakantie!
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 27 | 28 | 29 | |
1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 6 | ||
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
La maison du grand Chêne is een prachtig vakantiehuis met privé zwembad, rustig gelegen in het pittoreske dorpje Reillanne, in het hartje van de Provence (Provence-Alpes- Côte d'Azur) omgeven door een grote, rustgevende tuin met heel wat schaduwrijke plekjes.
In de tuin bevindt zich het privé zwembad (10x5 m - met romeinse treden, zwembad open 01/06 - 30/09). Er is voldoende kwaliteitsvol tuinmeubilair voorzien, wat je zeker een heerlijk vakantiegevoel zal geven. Ook de kinderen zullen hier een prachtige kindvriendelijke vakantie doorbrengen want voor hen is er buitenspeelgoed en een schommel met glijbaan voorzien.
Dit vakantiehuis in de Provence biedt een luxueus interieur met zeer ruime plaatsen en is van uitstekende kwaliteit. De inrichting is uiterst comfortabel en zeer volledig. In dit vakantiehuis met zwembad vind je de totale rust in een heel mooie groene omgeving. Het is een aanrader. Deze vakantiewoning bevalt iedereen !
Deze prachtige vakantiewoning voor 6 personen en de oneindig vele bezienswaardigheden in de Provence zullen u zeker doen terugkomen !
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Kwaliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.
La maison de Laure is een gezellig en schattig vakantiehuis met privé zwembad gelegen amper 1,5 km van het alomgekende Saint Remy de Provence (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Côte d'Azur).
Het vakantiehuis in Frankrijk voor 4 personen beschikt over een mooi zout zwembad (6x3) met leuk en voldoende tuinmeubilair, heerlijk om er te relaxen met een goed boek, een lekker drankje of een heerlijke maaltijd. Dit vakantiehuisje werd met heel veel smaak en oog voor detail ingericht. Het geheel is volledig afgesloten.
Ideaal vakantiehuisje met zwembad om deze streek van de Provence te verkennen en te ontdekken, zowel in de toeristische zomermaanden maar ook vooral buiten het hoog seizoen. Buiten het hoogseizoen kan men ook vanaf minimum 4 nachten huren. Er is geen barbecue maar de plancha maakt alles goed.
Er valt heel wat te beleven in Saint Remy de Provence, lees het in onze blog! Jullie zwembad even inruilen voor leuke zwemplekjes in de Provence-Alpes-Côte d'Azur of leuke bezienswaardigheden ontdekken in Bouches-du-Rhône ook dat kan je lezen in onze blogs!
Benieuwd naar onze andere vakantiehuizen in de Provence? Ontdek ze hier.
Le Mas de Séquier is een prachtige luxueuze vakantiewoning met verwarmdprivé-zwembad en uiterst kalm gelegen in een doodlopend straatje in Barbentane (Provence/Alpes Côtes d'Azur). Dit vakantiehuis in de Provence met zwembad is zeer smaakvol ingericht, met oog voor detail, heel uitnodigend en gezellig. Men voelt zich hier echt welkom!
In de tuin bevindt zich het zeer grote zwembad (14x5m, van 0,8m tot 1,90m diep - open van 01/05 tot 30/09) met electrisch rolluik, dat verwarmd kan worden buiten hoogseizoen. Verwarming kan steeds gevraagd worden tijdens de hete zomermaanden, maar het is eigenlijk niet nodig. Het zwembad geniet de ganse dag van de zon. Wordt het te warm, dan zijn er meer dan genoeg leuke schaduwrijke plekjes.
In de poolhouse is er een frigo, een douche en WC. Het zicht op het bos en de tuin is zeer natuurlijk en prachtig. Heel rustgevend, men hoort er enkel de vogeltjes en het geruis van de bomen.
Rond het zwembad zijn er voldoende en prachtige tuinmeubelen voorzien. Ook op het terras is het heerlijk genieten van een goed boek, een lekker glaasje en een smakelijke barbecue.
Mas du séquier heeft een luxueuze uitstraling, alles is tot in de puntjes verzorgd. Het is een uitzonderlijk verblijf met een ziel ! Een onvergetelijk vakantiehuis met privé zwembad in de Provence!
Vele mooie uitstappen in de buurt zoals Avignon, Saint-Remy-de-provence, Les Alpilles,... en zoveel meer. Ook zijn er dagelijks leuke marktjes in de omliggende dorpjes. Hier kom je zeker terug. Barbentane is ook zeker een bezoekje waard met zijn bekend kasteel en kleine wandelstraatjes.
Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.
Opmerking: Voor reizigers met elektrische voertuigen, is er een elektrische laadpaal in het dorp van Barbentane, gelegen op de route de Boulbon in de buurt van het dorpshuis.
Le Peintre is een uniek vakantiehuis met zwembad in Cadenet (Vaucluse, Provence). Dit vakantiehuis heeft een super comfortabele inrichting en een heel charmante sfeer. Doorheen dit gezellige vakantiehuis kan u overal subtiele artistieke toetsen terugvinden. Ook de topligging van dit vakantiehuis met zwembad is een groot voordeel. Le Peintre ligt op wandelafstand van het sfeervolle dorpje Cadenet (Vaucluse, Provence). Zo kan u elke ochtend te voet naar de bakker en slager.
Elke slaapkamer heeft een privé badkamer en de 2 grootste slaapkamers bieden toegang tot een ruim dakterras met tuinmeubilair. Hier geniet je van een prachtig zicht op zowel de Mont Saint Victoire, waar Picasso begraven is, als Les Alpilles. Dat is toch wel een zeer uitzonderlijke troef.
Dit vakantiehuis met zwembad heeft ook rondom het privé zwembad een aantal leuke overdekte en open terrassen. Het privé zwembad is 30m2 (6m x 3,5 meter) heeft een beveiligingssysteem met een alarm en armbandjes voor kinderen. De tuin is weelderig groen en omringd door veel amandelbomen, die prachtige bloesem hebben in het voorjaar. Vooraan de woning is er ook een petanquebaan waar u gebruik van kunt maken.
Verken de betoverende bezienswaardigheden en charmante dorpjes van de Provence tijdens jouw vakantie. Neem de tijd om te genieten van de gezellige markten en ontdek lokale specialiteiten en unieke souvenirs. Onze blogs bieden een schat aan informatie om jou te helpen de verborgen pareltjes van de streek te ontdekken.
Le Peintre is een ideaal vakantiehuis met zwembad voor een gezellige vakantie in Cadenet (Vaucluse, Provence-Alpes Côte d'Azur).
Ter info; deze woning is niet aangepast voor kleine kinderen.
Ref: LDT714HT
Valkenstraat 2
9850 Merendree
BE 0803 344 694
BE91 9501 9961 1076
BIC-code CTBKBEBX
BIV 200.611