Vakantiehuis La Bastide des Tourrettes voor 8 Personen

Tourettes-sur-Loup, Alpes-Maritimes, Côte d'azur

Juli/augustus: min. 7 dagen, wisseldag op zaterdag

Rest van het jaar: min. 5 dagen, vrije keuze aankomstdag

PROMOTIE:

-20% - van 30/08/2025 tot 30/09/2025
8
4
3
Beschrijving

Welkom in La Bastide des Tourrettes, een prachtig vakantiehuis met privézwembad voor maximaal 8 personen, gelegen op slechts 2 km van het dorpje Tourrettes-sur-Loup aan de schitterende Côte d’Azur. Deze authentieke en karaktervolle vakantiewoning ligt op slechts 15 km van de stranden en de zee!

Interieur: Authentiek en comfortabel
Dit vakantiehuis voor 8 personen aan de Côte d'Azur is gebouwd met een typische lokale natuursteen en straalt een warme, authentieke sfeer uit. Het beschikt over 4 slaapkamers, allemaal voorzien van airconditioning voor optimaal comfort tijdens de zomer. U vindt er een volledig uitgeruste keuken, een lichte woonkamer met eetgedeelte en zithoek, die uitkomt op meerdere mooie, deels overdekte terrassen met een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels.

Exterieur: Volledige privacy en ontspanning
Het ruime perceel biedt volledige privacy, rust en een adembenemend uitzicht op de omliggende natuur. Een van de grootste troeven van het huis is het grote privézwembad (11x5m, diepte: 1,20 tot 2,60m), uitgerust met een veiligheidsalarm en sfeerverlichting voor avondzwemmen onder de sterren. Naast het zwembad bevindt zich een poolhouse met een gasbarbecue en een pizzaoven – perfect voor gezellige diners in de buitenlucht. Tal van tuinmeubels staan tot uw beschikking voor volledige ontspanning. Voor extra vermaak zijn er een petanque baan, een tafelvoetbal en een pingpongtafel aanwezig.

Omgeving: Een ideale ligging
Het pittoreske dorpje Tourrettes-sur-Loup ligt op slechts 2 km afstand en biedt alle nodige voorzieningen: restaurants, supermarkt, bakker, apotheek, enz. De stranden en de Middellandse Zee liggen op slechts 15 km, ideaal om volop te genieten van al het moois dat de Côte d’Azur te bieden heeft. Zin in een leuke daguitstap? Nice, Grasse, Antibes, Saint-Paul de Vence en Cannes bevinden zich allemaal op minder dan 30 km afstand!

Waarom kiezen voor dit vakantiehuis?

  • Een authentiek huis, ideaal voor 8 personen

  • Een privézwembad met een prachtig uitzicht op de natuur

  • Verzorgde buitenruimtes (tuinmeubilair, poolhouse, jeu de boules, barbecue, tafelvoetbal, enz.)

  • Slechts 15 km van de stranden

  • Ideale uitvalsbasis voor het bezoeken van iconische steden en dorpen in de regio

Nieuw
Prijs vanaf
€ 3.200,00
per week
December 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
regio kaart

Kamerindeling

gelijkvloers

  • inkomhal met vestiaire
  • living met openhaard, TV en airco
  • eetplaats
  • keuken
  • berging
  • slaapkamer met bed 140cm, TV, muggenramen, terras en airco
  • slaapkamer met bed 90cm (x2), muggenramen en airco
  • badkamer met lavabo, handdoekverwarmer en WC
  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast, TV, muggenramen en airco
  • badkamer met lavabo
  • WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 140cm, TV, muggenramen en airco
  • badkamer met lavabo, bidet, handdoekverwarmer en WC

Buiten

  • petanque
  • badminton
  • schommel
  • barbecue op gas
  • pizzaoven
  • overdekt terras
  • open terras
  • tuinsalon
  • parasol
  • strandstoel
  • tuinverlichting
  • parking prive
  • carport voor 2 wagens
  • elektrische inrijpoort

Algemeen

  • kookvuur op gas
  • ijskast
  • diepvriezer
  • oven
  • microgolf
  • waterkoker
  • broodrooster
  • koffiezet
  • Nespresso
  • mixer
  • sinaasappelpers
  • vaatwasser
  • wasmachine
  • stofzuiger
  • strijkijzer
  • donsdekens
  • haardroger
  • ventilator
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • tafelvoetbal

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • omheinde tuin
  • airco
  • prive zwembad

Juli/augustus: min. 7 dagen, wisseldag op zaterdag

Rest van het jaar: min. 5 dagen, vrije keuze aankomstdag

Prijzen:

28 jun. - 29 aug. 2025
€ 3.840,00
30 aug. - 19 dec. 2025
€ 3.200,00
20 dec. 2025 - 2 jan. 2026
€ 3.500,00
3 jan. - 26 jun. 2026
€ 3.200,00
27 jun. - 28 aug. 2026
€ 3.840,00
29 aug. - 30 dec. 2026
€ 3.200,00

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 250,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Verbruik

Zelf mee te nemen:

  • Strandlakens
September 2025
MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
October 2025
MonTueWedThuFriSatSun
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Tourrettes-sur-Loup: 2 kmVence: 5 kmGorges du Loup: 15 kmAntibes: 20 kmNice: 22 kmGrasse: 25 kmCannes: 30 km
Restaurants: 2 kmBakker: 2 kmSupermarkt: 4 kmManège: 2 kmRivier: 10 kmZee: 14 kmStrand: 14 kmStation: 22 kmLuchthaven: 18 kmGolf 18 holes: 25 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Villa Joseph

Presqu'île de Giens, Côte d'azur

8
4
3

La Corniche des Pins

Rayol-Canadel-sur-Mer, Côte d'azur

8
4
3

Villa La Londe

Valcros, Côte d'azur

8
4
3

Villa Ajoucadou

Sainte Maxime, Côte d'azur

8
4
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Artcheda

La Colle sur Loup, Côte d'azur

Artcheda is een fantastisch vakantiehuis aan de Côte d'Azur, zeer comfortabel en luxueus met uiterst interessante ligging op amper 10 minuten van La Colle sur Loup aan de Côte d'Azur (Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Volledig gerenoveerd en met uitermate goede smaak ingericht. Het vakantiegevoel is er onmiddellijk ! Het grote terras (70m2) is voorzien van zeer leuke zithoek met buitensalon onder een prachtige boom (plataan) en een groot overdekt terras met barbecue. Hier is het uiterst gezellig vertoeven.

Dit vakantiehuis in Frankrijk heeft een mooi privé zwembad (12 x 5 m - max 1,8m diep) met overloop en ondiep gedeelte van 9m2 (20 cm diep : ideaal voor kleuters en ouderlingen) en terras 70 m2. Dit vakantiehuis met zwembad is voor 10 personen. Op aanvraag kan men tot 11 pers. + 1 baby logeren, mits een toeslag van 100 €/pers. Zeer mooie prestatie in het hartje van de Côte d'Azur.

Dit prachtige vakantiehuis voor 10 personen in Frankrijk heeft de ideale ligging ; heel rustig, dichtbij het dorpje en op minder dan 30 min. rijden van Monaco, Nice, Cannes, Grasse,... Een ware aanrader, ideaal in de zomer maar ook een heel warm vakantiehuis in de wintermaanden, velen komen hier dan ook terug om hun droomvakantie te herbeleven !

Kinderen zeer welkom : 3 kinderbedjes voorzien van lakens en dons, 2 parken , kinderstoel, kindertoiletje, luierkussen, muggennetjes voor de kinderbedjes.
Airco geplaatst sinds 2023

Benieuwd naar de to do's van Sainte Maxime of stadjes in de Var, je ontdekt al onze aanraders in onze blogs over de Côte d'Azur.

Ontdek ons hele aanbod aan vakantiehuizen met zwembad aan de Côte d'Azur.

10
5
4

Appartement Le Carré d'Or

Cap Antibes, Côte d'azur

Ontdek Le Carré d'Or, een prachtig appartement voor 2 tot 4 personen, gelegen in het centrum van Antibes aan de Côte d'Azur (tussen Cannes en Monaco) en op slechts 150m van het strand. Alles is te voet bereikbaar: restaurants, supermarkten, cafés en natuurlijk de zee en het strand!

Dit appartement op wandelafstand van het strand in Antibes, bevindt zich op de 3e verdieping van een beveiligd gebouw met een lift. Het gebouw is erg rustig.

Recent gerenoveerd, is dit appartement in het centrum van Antibes volledig uitgerust en voorzien van airconditioning om je tijdens je verblijf van alle comfort te voorzien. Met een tweepersoonsslaapkamer en een slaapbank in de woonkamer, biedt het plaats aan 2 tot 4 personen.

De locatie van dit appartement in Antibes is ideaal om je auto te vergeten tijdens je vakantie. Winkels, restaurants, markten, musea en het SNCF-station liggen op slechts 5 minuten loopafstand.

Als je zin hebt om de omgeving te verkennen, is een bezoek aan Cap d’Antibes (op 5 km van Antibes) een aanrader, met het prachtige kustpad van Tirepoil. Ontdek de levendige steden Cannes en Nice, op slechts 20 km afstand, of Monaco, op 40 km van Antibes. Voor de avontuurlijke reizigers ligt Italië op slechts 50 km afstand.

Boek nu dit appartement voor 2 tot 4 personen in het hart van Antibes aan de Côte d'Azur, met de zee vlakbij!

R​ef : 06004245920cm

4
1
1

Vakantiehuis Villa Azur

Les Issambres, Côte d'azur

Welkom bij Villa Azur, een prachtige villa met een Infinity privézwembad voor 8 personen, gelegen in Les Issambres aan de schitterende Côte d'Azur. Dit moderne en luxueuze vakantiehuis bevindt zich op wandelafstand van het strand en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee en de golfbaan.

Deze vakantiewoning is ontworpen om uw comfort en plezier te maximaliseren. De volledig uitgeruste open keuken is voorzien van topklasse apparatuur, terwijl de ruime leefruimtes zijn omgeven door glazen schuifdeuren die ook binnen een spectaculair uitzicht op zee bieden.

Voor een verblijf tot maximaal 8 personen zijn er 4 luxe slaapkamers met uitzicht op zee, elk met een eigen badkamer. De vakantievilla is volledig voorzien van airconditioning en uitgerust met een alarmsysteem en beveiligingscamera's voor totale gemoedsrust.

De buitenruimte van de vakantievilla is even indrukwekkend, met een prachtige Infinity privézwembad (8x3,5m), behandeld met zout en verwarmd indien nodig. Het zwembad is ook beveiligd met een veiligheidsnet en 's avonds verlicht voor late zwempartijen. Het zwembad is het hele jaar door geopend.

Geniet ook van een groot houten terras van 60m2, ook met indrukwekkende uitzichten op zee. Het terrein is volledig omheind en heeft een elektrische poort, evenals een privéparkeerplaats.

Ten slotte is het strand op slechts 700m loopafstand, evenals tal van restaurants en supermarkten. Bovendien bent u binnen enkele minuten rijden van populaire steden zoals Sainte-Maxime, Saint-Raphaël en Saint-Tropez, die een scala aan activiteiten en ontdekkingen bieden tijdens uw verblijf aan de Côte d'Azur.

Boek nu uw vakantiehuis met privézwembad voor 8 personen aan de Côte d'Azur.

8
4
4

Vakantiehuis Castel Carpe Diem

Mougins (Mouans Sartoux), Côte d'azur

Castel Carpe Diem is een luxe-villa voor 10 volwassenen en 6 tot 8 kinderen met privé zwembad, gelegen tussen Cannes en Grasse. Deze vakantiewoning heeft een prachtige ligging op een groot domein van 5000m2, zonder inkijk, in een bosrijk gebied. De woonwijk is gelegen dicht bij hoogstaande dorpen en steden zoals Mougins, Valbonne, Mouans-Sartoux... Een prachtige regio om te verkennen.

Castel Carpe Diem is een zeer ruime, beveiligde luxueuse vakantiewoning met een majestueus interieur en zeer veel natuurlijk licht. Een centraal-gelegen open patio, versierd met palmbomen en een fontein, zorgt dat er natuurlijk licht binnen valt in de hele villa. Al de suites hebben hun eigen badkamer en enkele slaapkamers hebben toegang tot een balkon met een adembenemend uitzicht. Deze vakantiewoning heeft een volledig uitgeruste keuken en een biljart. Er is een gezellige open haard in de living voor de frissere avonden buiten het hoog seizoen, maar uiteraard ook grote tuinsalons buiten voor in de zomer. 

Al de leefruimtes geven gemakkelijk toegang naar de vele terrassen via de grote schuiframen. 

Deze geklimatiseerde vakantiewoning heeft een grote privé-tuin beplant met bomen en een groot beveiligd privé-zwembad (11x5m) dat omgeven is door terrassen en een speeltuin. Een van de terrassen komt uit op een grote zomerkeuken met plancha en barbecue. 

Deze vakantiewoning, in het hartje van de Côte d'Azur, heeft een topligging voor tal van uitstappen. D​e Côte d'Azur heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Lees meer over de leukste marktjes, uitstappen in Sainte-Maxime en de Var in onze blogs.

Ook voor de sportievelingen biedt deze streek eindeloos veel mogelijkheden: Golf, canyoning, watersporten, tennis, mountainbike, paardrijden, … 

Een prachtige plek, niet alleen voor een fantastische vakantie met familie en vrienden.

- Dieren op aanvraag. 
- Toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit. 
- Gemakkelijke toegang voor senioren.
- Veel parkeerplaatsen en met een elektrische toegangspoort.
- Kookservice aan huis of kinderopvang mogelijk.

Ontdek ook onze andere accommodaties aan de Côte d'Azur.

18
6
5

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden