Vakantiehuis Le Rossignol d'Apt voor 16 Personen

Apt, Vaucluse, Provence

Luxe vakantiehuis in de Vaucluse, Lubéron : Eén van de mooiste streken in la douce France!

Indien u in laagseizoen met minder personen komt, contacteer ons voor kortingen.

PROMOTIE:

-15% - van 24/02/2025 tot 31/12/2025
16
6
6
Beschrijving

Le Rossignol d'Apt is een luxueus vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en alle faciliteiten op een super locatie dichtbij het gezellige dorp Apt (Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Gelegen op een heuvel op de weg van Apt naar Lourmarin, perfect beschermd tegen de Mistral ligt dit ruim en zeer praktisch vakantiehuis uitnodigend te wachten voor uw volgende ontspannende vakantie.

De living geeft uitzicht en toegang tot het privé zwembad en ook een fraai panoramisch beeld op Provençaals landschap. Grenzend is er een afzonderlijke salonruimte met open haard en tv hoek en aan de andere zijde is er de open keuken voorzien van alle comfort, deze geeft tevens meteen uit op de prachtige terrassen en privé verwarmd zwembad.

In de hoofdwoning bevinden zich 2 ruime slaapkamers met privé badkamers op de eerste verdieping. De andere 4 slaapkamers bevinden aan het hoofdgebouw maar telkens met aparte ingang. Ideaal voor de nodige privacy. Elke slaapkamer biedt toegang tot mooie terrassen met panoramisch zicht op het zwembad. Alle slaapkamers hebben airco en zijn voorzien van kwaliteitsvolle springboxen en privé bad- of douchekamer. Alles wat nodig is om in topcomfort te genieten van de vakantie.

2 Kamers beschikken bovendien ook nog over een afzonderlijke mezzanine waar nog eens 2×2 kinderen kunnen slapen. Dus in totaal zijn er volwaardige plaatsen voor 12 volwassenen en 4 kinderen = 16 personen. Per gîte worden max 2 volwassenen toegelaten.

Geniet ten volle buiten van de zeer ruime terrassen (totaal 200m2) met volledig uitgeruste zomerkeuken met kookvuur en wasbak. Vanop de terrassen heb je een prachtig panoramisch uitzicht op het groen van de omliggende heuvels en het groot overloop privézwembad (5x10m, diepte van 1m20 – 1m80. Verwarming zwembad juni - september, paas verlof onder voorbehoud weersomstandigheden). De ingebouwde LED verlichting brengt s’avonds een feeërieke sfeer.

Op slechts 2,3km kom je bij het dorpje Apt in de Vaucluse, uitgeroepen tot 1 van “Les plus beaux villages de France”, waar je terecht kan voor 1 van de mooiste Provençaalse markten, gezellig winkelen en een ruime keuze aan zeer lekkere restaurantjes. Een ideale locatie voor een wandeling in deze prachtige Luberon-streek of waarom niet 1 van de talrijke fietsroutes uitproberen?

Dit luxe vakantiehuis in de Vaucluse biedt alle gewenste comfort, panoramisch uitzicht en groot verwarmd zwembad. Alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie in alle rust in de Vaucluse en toch dichtbij heel wat bezienswaardigheden in de buurt. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

In juli en augustus wordt alles in 1 geheel verhuurd, in het laag- en middenseizoen kan men ook de hoofdwoning en de zijdelingse verblijven afzonderlijk per kamer huren. Het is altijd aan één groep, dus nooit met onbekende huurders.

De kuiskost voor het huren van de hoofdwoning tijdens hoogseizoen is €350€ + 40€ per extra gite, in het laagseizoen varieert dit naargelang het aantal extra gehuurde kamers, contacteer ons voor meer info!

PRIJZEN - VERSCHILLENDE MOGELIJKHEDEN:

Hoogseizoen :

05/07 tot 23/08 : Enkel volledige woning te huur

Andere seizoenen :

Buiten hoogseizoen zijn er verschillende formules. Het is mogelijk enkel het hoofdhuis te huren of het hoofdhuis met extra gîtes.

Contacteer ons voor alle vragen of service die u mocht wensen.
Verbruik is ter plaatse te betalen aan 0,38€ per kwh

Promotie
Prijs vanaf
€ 1.450,00
per week
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Klantenreviews: 10.0
[a$regionMap]

Hoofdgebouw

gelijkvloers

  • living met flatscreen TV en openhaard
  • open keuken
  • eetplaats
  • WC met lavabo

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 180cm, dressing, badkamer, bad, douche, WC, lavabo (x2) en panoramisch uitzicht
  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast, douchekamer, WC, lavabo en panoramisch uitzicht

annex

  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast, 90cm bed op mezzanine, bed 90cm, douchekamer, lavabo en WC
  • slaapkamer met bed 160cm, Ingebouwde kast, 90cm bed op mezzanine, bed 90cm, douchekamer, lavabo en WC
  • slaapkamer met bed 160cm, douchekamer, lavabo en WC
  • slaapkamer met bed 160cm, douchekamer, lavabo en WC

Buiten

  • kookvuur elektrisch
  • open terras
  • overdekt terras
  • gemetste barbecue
  • petanque
  • zomerkeuken
  • lavabo
  • tuinmeubilair
  • tuinverlichting
  • zwembad met alarm
  • prive verlicht zwembad
  • zwembad met electrisch rolluik
  • Laadpaal bij huis
  • parking prive (x6)
  • garage

Algemeen

  • vaatwasser
  • ijskast met vriesvak
  • diepvriezer
  • microgolf
  • oven
  • broodrooster
  • mixer
  • koffiezet
  • flatscreen TV
  • radio
  • dvd
  • satelliet TV
  • kinderbed (x2)
  • kinderstoel (x2)
  • wasmachine

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • panoramisch uitzicht
  • airco
  • prive verwarmd zwembad
  • Laadpaal bij huis

Luxe vakantiehuis in de Vaucluse, Lubéron : Eén van de mooiste streken in la douce France!

Indien u in laagseizoen met minder personen komt, contacteer ons voor kortingen.

Prijzen:

12 apr. - 16 mei 2025
€ 1.750,00
17 mei - 13 jun. 2025
€ 2.990,00
14 jun. - 27 jun. 2025
€ 4.470,00
28 jun. - 4 jul. 2025
€ 4.490,00
5 jul. - 11 jul. 2025
€ 5.500,00
12 jul. - 15 aug. 2025
€ 6.500,00
16 aug. - 22 aug. 2025
€ 5.990,00
23 aug. - 29 aug. 2025
€ 4.900,00
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 1.900,00
27 sep. - 24 okt. 2025
€ 1.450,00
25 okt. - 7 nov. 2025
€ 1.500,00

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 510,00
    )
  • Lakens & handdoeken (verplicht) (
    € 25,00
    per persoon per week)
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Betalen ter plaatse

  • Verbruik
  • Optioneel Elektrische wagen opladen

Zelf mee te nemen:

  • Strandlakens
May 2025
MonTueWedThuFriSatSun
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Apt: 2 kmRoussilon: 9 kmGordes: 18.5 kmBonnieux: 11.9 kmLacoste : 16 kmLoumarin: 17 kmL'Ilse-sur-la-sorgue: 29 kmAvignon: 50 kmOrange: 53 kmAix-en-Provence: 54 kmMarseille: 79 kmMont Ventoux: 56 km
Van Quekelberghe StijnBelgië
10/10
Verblijfsdatum16/07/2022-23/07/2022
Fijn vakantiehuis in een mooie en vrij rustige omgeving.
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Villa Ambre

les Mées, Provence

Villa Ambre (Les Mées, Provence, Frankrijk) is een prachtige vakantievilla met privézwembad. De vakantievilla is gelegen op wandelafstand van het Provençaalse dorpje les Mées. Villa Ambre is luxueus ingericht en voorzien van alle comfort.

Op het gelijkvloers bevinden zich de keuken, de berging, een ruime living met eetplaats en 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer en toilet. De masterbedroom geeft direct uit op het terras en de tuin. Op de eerste verdieping is de 3de slaapkamer met lavabo en apart toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van een dubbel bed, ingemaakte kasten, muggenramen en een ventilator. In de slaapkamer onder het dak is er airco.

Dit vakantiehuis in Les Mées (Provence) is omgeven door ruime terrassen en een prachtig aangelegde tuin. Het privézwembad (11m x 5,8m en 1.8m diepte met romeinse treden) van deze villa in Frankrijk nodigt je uit voor een verfrissende duik. De ligzone rondom het zwembad is voorzien van ligzetels en parasols waar het zalig genieten is van een Siesta. Onder het overdekte terras kan je genieten van een heerlijke apero in het tuinsalon.

Villa Ambre ligt op wandelafstand van het dorpje Les Mées dat bekend staat om zijn typische marktjes met lokale producten zoals olijven, saffraan, keramiek en lavendel. Vanuit Les Mées vertrekken talrijke wandel- en fietsroutes. Vanop de rotsen van Les Mées (de Penitenten) heb je een subliem uitzicht over de streek. Wil je het nog spectaculairder? Boek dan een luchtballonvaart en zweef over het park van Verdon. Kuier ’s avonds door de middeleeuwse straatjes en geniet van de zonsondergang. Trek je er graag met de auto even op uit? Dan zijn Aix-en-Provence en Avignon beslist een bezoek waard!

Villa Ambre is een unieke vakantiewoning met privézwembad in Zuid-Frankrijk (Les Mées, Provence) en staat garant voor een onvergetelijk verblijf in deze prachtige streek. K​waliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.

6
3
3

Vakantiehuis Lou Recate

Saint-Remy-de-Provence, Provence

Lou Recate is een fantastisch vakantiehuis voor 12 personen, heel rustig gelegen in een doodlopend straatje maar toch op wandelafstand van het alomgekende Saint-Remy-de-Provence (Bouches- du-Rhône regio Provence-Alpes-Côte d'Azur).

De renovatie van dit vakantiehuis in Frankrijk met zwembad werd met zeer veel zorg uitgevoerd. Door zijn warm interieur is deze mas bijzonder charmant en gezellig. Onder de reuze grote platanen is het heerlijk genieten van een barbecue, of heerlijk relaxen met een goed boek in het hartje van de Provence. Een mooie vakantie is verzekerd !

Er is een prachtig rond, verwarmd zwembad (8 diameter - 1,80 m diep - open van 01/04 tot 30/09) omringd door een heel mooi, ruim terras voorzien van meer dan voldoende luxueuze tuinmeubelen. In de afgesloten tuin is er sfeerverlichting.

Lou Recate is werkelijk een fantastische aanrader voor wie wil genieten van een ontspannende vakantie met vele uitstapmogelijkheden. Saint Remy de Provence is zeer gekend en een prachtig, typisch Provençaals stadje met tal van culturele activiteiten, restaurants, winkeltjes, terrasjes,... Ook een dagje naar de markt of weg met de fiets is mogelijk in St. Rémy, lees meer in onze blogs.

O​ntdek andere kindvriendelijke vakantiewoningen in onze blog of op onze website.

12
6
3

Vakantiehuis Délice de la Lavande

Lorgues, Provence

Délice de la Lavande is een fantastisch en uitzonderlijk vakantiehuis met verwarmd privézwembad voor 21 personen gelegen te Lorgues (Var, Provence-Alpes-Côte d'Azur). Het prachtig gerenoveerde vakantiehuis in Frankrijk is rustig gelegen op een heuvel in een weelderige groene omgeving van 26.000 m² privé landgoed en op slechts 400m wandelen van het centrum van het idyllische dorp Lorgues.

D​it prachtig authentiek vakantiedomein met zwembad voor 21 personen werd verbouwd met traditionele en moderne materialen om de ideale combinatie van authenticiteit en comfort te waarborgen. De zeer ruime keuken met 2 vaatwassers heeft voldoende werkplekken. Daarnaast is er een grote berging met extra koelkast aanwezig. De eetruimte is voldoende ruim om met alle vakantiegangers samen te genieten van een etentje. Daarnaast is er nog een biljartkamer en bibliotheek ter entertainment. De kamers zijn zeer ruim genieten bijna allemaal van een privé badkamer en prachtig uitzicht over het omliggend landgoed. De kamers op de eerste verdieping kijken uit op het terras. De masterbedroom op de tweede verdieping heeft een adembenemend panoramisch uitzicht over de het Massif des Maures en de heuvels van Le Thoronet. Dankzij strategische plaatsingen van airco in de gangen kunnen alle kamers voldoende verkoeld worden tijdens de zomer.

Vanuit de ruime living en eetruimte komt men op een groot natuurlijk overdekt terras met enorme tafel voor 22 personen. Iets lager gelegen bevindt zich het gigantisch omheind en verwarmd privézwembad (7x15m). Deze locatie beschermt zwemmers tegen inkijk, terwijl de rust behouden blijft voor degenen die liever zonnebaden. Door de zwembadverwarming is het zwembad zelfs in februari te gebruiken.

E​r zijn verschillende leuke plekjes op het domein om zich af te zonderen. U kan onder de natuurlijke schaduw van de bomen genieten van een goed boek. Laat u ondertussen verrassen door de geur van de bloeiende lavendel en rozen verspreid over het domein. Leun achterover en geniet van de rust. 

Het multisportcomplex Stade Jean Turchi ligt op een paar minuten loopafstand van de Bastide.  Je vindt hier een rugby- en voetbalveld, een skatepark, een pumptrack, een bmx/bike park, speeltuintjes en een sportzaal met fitnessruimte en klimmuur. Lorgues ligt op wandelafstand met zijn alom bekende dinsdagmarkt, en haar vele gezellige terrasjes en restaurantjes. De interessante bezienswaardigheden zoals DraguignanFrejus, St. Tropez en de geweldige Gorges du Verdon liggen op circa 25 tot 40 min rijden. De Provence heeft heel wat bezienswaardigheden te bieden. Ontdek de leukste dorpjes en fietstochten in onze blogs. Maar ontdek ook zeker deze zwemplekjes in volle natuur.

Op het landgoed staan ook nog 3 zelfstandige gîtes, deze kunnen bij gehuurd worden, waardoor het totaal aantal personen op 41 kan komen. Indien interesse kan u hiervoor contact met ons opnemen. Buiten het zomerseizoen en/of in geval van beschikbaarheid zijn maximaal 5 kamers afzonderlijk als “Chambres d’hôtes” te huur, incl. schoonmaak, handdoeken bedlinnen en eventueel ontbijt. Hiervoor dient u contact op te nemen met info@cap.be

E​en niet te missen vakantiehuis met panoramisch zicht, airco, op wandelafstand van het stadje Lorgues en verwarmd zwembad.

L​et op: de basisprijs voor schoonmaak indien u 1 week huurt is €400, per extra week is er een supplement van €190.

21
9
9

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden