Vakantiehuis Le Champ des Cigales voor 12 Personen

Noves, Bouches-du-Rhône, Provence

Familievakantiehuis voor 12 personen (max. 6 volwassenen)!

12
4
2
Beschrijving

Welkom bij Le Champ des Cigales, een prachtige vakantiewoning met privézwembad en poolhouse, geschikt voor maximaal 12 personen. Gelegen op slechts 1 km van het charmante dorpje Noves in de Provence. Dit vakantiehuis in de Provence bevindt zich midden in de landbouwvelden, omringd door appel- en perenbomen. Met een beetje geluk krijgt u zelfs de kans om te proeven van een versgeperst sapje, rechtstreeks van de ochtendoogst!

Interieur: Sober en elegant
De royale ruimtes en de mooie plafondhoogte zorgen voor een aangenaam gevoel van openheid en licht. Op het gelijkvloers vindt u een gezellige woonkamer met een prachtige, authentieke open haard, en een ruime open keuken die volledig is uitgerust en uitkomt op een grote eettafel. De slaapkamers beschikken over airconditioning voor optimaal comfort.

Exterieur: Een prachtig poolhouse
Een van de absolute troeven van deze woning is het ruime poolhouse, dat volledig is ingericht met een tweede, volledig uitgeruste keuken, een eethoek, een gezellige zithoek en zelfs een televisie. Alles is voorzien van airconditioning, zodat u er ook tijdens de warmste uren van de dag comfortabel van kunt genieten. Het poolhouse geeft direct uit op het grote privézwembad (10 x 5 m, diepte: 1,50 m), voorzien van een inloopstrand dat ideaal is voor jonge kinderen. Ook is er een petanquebaan aanwezig voor gezellige wedstrijden met familie of vrienden!

Omgeving: Rust en natuur tussen de velden
Deze vakantiewoning voor 12 personen in de Provence ligt in een rustige omgeving, op slechts 1 km van het dorp Noves, waar u alle nodige voorzieningen vindt. Het typische Provençaalse dorp Saint-Rémy-de-Provence ligt op slechts 10 km, en de charmante dorpen Fontaine-de-Vaucluse en L’Isle-sur-la-Sorgue op minder dan 20 km — stuk voor stuk echte aanraders! Liefhebbers van natuur zullen genieten van de vele wandelmogelijkheden door de velden, omringd door de geur van bloemen en fruitbomen.

Met vrienden of met familie, deze vakantiewoning met privézwembad in Noves biedt alle ingrediënten voor een onvergetelijk verblijf!

Nieuw
Prijs vanaf
€ 2.304,00
per week
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
[a$regionMap]

Hoofdgebouw

gelijkvloers

  • living met openhaard en TV
  • open keuken
  • eetplaats
  • douchekamer met lavabo en WC

Eerste verdieping

  • slaapkamer met bed 140cm, airco en rolluiken
  • slaapkamer met bed 160cm, airco en rolluiken
  • slaapkamer met bed 160cm, dressing, airco en rolluiken
  • slaapkamer met stapelbed 2P (x2), uitschuifbaar bed (x2), dressing, airco en rolluiken
  • douchekamer met lavabo (x2) en WC
  • WC

poolhouse

  • zomerkeuken
  • eetplaats
  • living met TV
  • WC

Buiten

  • prive verlicht zwembad
  • open terras
  • poolhouse
  • petanque
  • barbecue op gas
  • tuinsalon
  • strandstoel
  • parking prive (x4)
  • elektrische inrijpoort

Algemeen

  • ijskast met vriesvak
  • inductie kookplaat
  • oven
  • microgolf
  • broodrooster
  • waterkoker
  • mixer
  • koffiezet
  • Nespresso
  • keukenlinnen
  • vaatwasser
  • strijkijzer
  • stofzuiger
  • kinderbed
  • kinderstoel
  • wasmachine

Faciliteiten

  • internet Wifi
  • airco slaapkamers
  • op wandelafstand naar stadje
  • prive zwembad

Familievakantiehuis voor 12 personen (max. 6 volwassenen)!

Prijzen:

31 mei - 4 jul. 2025
€ 2.560,00
5 jul. - 29 aug. 2025
€ 3.328,00
30 aug. - 26 sep. 2025
€ 2.560,00
27 sep. - 19 dec. 2025
€ 2.304,00
20 dec. - 30 dec. 2025
€ 2.560,00

Betalen vóór aankomst

  • Eindschoonmaak (
    € 200,00
    )
  • Verblijftaksen/pers (>18 jaar)

Begrepen in de prijs

  • Lakens/handdoeken
  • Verbruik

Zelf mee te nemen:

  • Strandlakens
June 2025
MonTueWedThuFriSatSun
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
July 2025
MonTueWedThuFriSatSun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
  • Blocked
  • Available

Streek & ligging

Noves: 1 kmSaint-Remy-de-Provence: 10 kmFontaine-de-Vaucluse: 18 kmIsle-sur-la-Sorgue: 13 kmGordes: 25 kmAvignon: 15 km
Restaurants: 1 kmSupermarkt: 1 kmBakker: 1 kmMeer: 15 kmZee: 60 km
Blijf op de hoogte
Blijf op de hoogte en mis onze tips, promoties en nieuwe woningen niet:

Gelijkaardige vakantiehuizen

Toon meer

Villa des Sables

Sablet, Provence

12
5
4

Villa des Merveilles

Flayosc, Provence

12
5
4

Lou Recate

Saint-Remy-de-Provence, Provence

12
6
3

Villa Godindi

Saint-Remy-de-Provence, Provence

12
4
3

Vakantiehuizen Last Minutes

Bekijk alle

Vakantiehuis Villa La Lioda

Céreste-en-Luberon, Provence

Villa La Lioda is een vakantiewoning met privé zwembad op wandelafstand van het dorpje Céreste en Luberon (Provence-Alpes-Côte d'Azur) .  Er zijn tal van wandel- en fietsroutes, die je de typische fauna en flora laten ontdekken van deze wondermooie streek. Ook de vele dorpjes in de buurt mag je zeker niet links laten liggen. Ben je heel avontuurlijk, dan kan je paragliden in het dorpje Banon (op 20 km).

Het vakantiehuis beschikt over een mooi privé verwarmd zwembad (8x4m - verwarmd van april tot juni en van september tot eind oktober) omringd door zowel open als overdekte terrassen.  Hier geniet je van een een lekkere barbecue, een goed glaasje of een boek met een onvergetelijk zicht op de prachtig onderhouden en omheinde tuin (met planten dus niet hermetisch). Deze kindvriendelijke vakantiewoning in de Provence zal voor de kinderen een prachtvakantie worden, want in de tuin is er namelijk een schommel, glijbaan en een pingpong.

E​r is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog.

Deze vakantiewoning werd met uiterst veel smaak en zorg en zeer mooie materialen ingericht.  Alles is volledig in harmonie met de natuur en zeer rustgevend.  

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

K​waliteitsvolle strandlakens zijn ter plaatse en begrepen in de prijs.

6
3
3

Vakantiehuis Maison du Barret

Chateaurenard, Provence

In het typische dorpje Chateaurenard (Bouche-du-Rhône/Provence-Alpes-Côte d'Azur) ligt de charmante vakantiewoning met prive zwembad, Maison du Barret, gelegen op slechts 15 min. van het prachtige Saint Remy de Provence met zijn authentieke straatjes, boetiekjes, bars, gallerijen, ...

Deze vakantiewoning werd ingericht met aandacht voor de typische Provençaalse stijl en gecombineerd met een moderne toets. Maximaal comfort zoals airco en een volledig uitgeruste keuken zijn een grote troef. Hier kan men heerlijk ontspannen en uitrusten.

De omliggende tuin is goed onderhouden en vanop de terrassen geniet men in de schaduw van een zicht op de tuin en het centraal gelegen prive zwembad (8x4m - 1,5m diep).

Chateaurenard ligt in het hart van de Provence en in de zomermaanden zijn er vaak leuke zomerfestiviteiten en wekelijkse marktjes. Op slechts twee minuutjes sta je in het centrum van het dorpje. Ontdek Saint Remy de Provence tijdens jullie verblijf of ga op daguitstap in Avignon. Er valt heel wat te beleven in de Provence. Lees over de gezelligste dorpen in onze blogs.

Een leuk vakantiehuis voor een rustgevende vakantie.

6
3
2

Vakantiehuis Villa Mireillo

Noves, Provence

Villa Mireillo is een zeer gezellig vakantiehuis met privé zwembad op wandelafstand van Noves (Bouches-du-Rhône, Provence).

Het vakantiehuis voor 6 personen is helemaal gelijkvloers. De inrichting is zeer verzorgd, comfortabel en modern. De vakantiewoning in Frankrijk beschikt over een afkoelingsysteem via de vloer wat uitermate aangenaam is tijdens de hete zomermaanden. Maar ook buiten kan men lang vertoeven dankzij de bijzonder uitgeruste poolhouse met schuifdeuren die volledig open kunnen. Koken in de poolhouse doe je met plezier, je vind er een ruime gemetste barbecue, vaarwasser, microgolfoven, oven en ijskast alsook een grote tafel waar de hele familie samen kan zitten en genieten met zicht op het zwembad en terrassen.

Het groot privézwembad die 's avonds een zeer mooie verlichting heeft (5m x 10m - diepte 140cm) ligt de hele dag in de zon. Er zijn heerlijke open en overdekte terrassen met veel tuinmeubilair daarnaast is er nog een gazon en ruime oprit. De woning is volledig omheind.

Wandel in dit vakantiehuis in Noves (Bouches-du-Rhône, Provence) 's Morgens te voet naar het dorp om broodjes te halen en meteen te genieten van de Provençaalse sfeer. Noves is een prachtig en heel typisch provençaals dorpje.

V​erken Avignon en Saint Rémy de Provence tijdens jullie verblijf. Maar maak zeker ook een stop bij een van de wekelijkse markten. Benieuwd naar de leukste dorpen van de Provence? Je leest het allemaal in onze blogs.

's Avonds heerlijk aperitieven, een spelletje petanque en een lekkere barbecue aan het poolhouse,..... Top vakantiehuis met privé zwembad voor jouw gezin!

6
3
2

Vakantiehuis Villa les Buisses

Piolenc, Provence

Villa Les Buisses is een zeer leuk vakantiehuis met privé-zwembad voor 6 personen bij Piolenc (Vaucluse, Provence-Alpes-Côte d’Azur). 

Dit vakantiehuis in de Vaucluse met zwembad heeft een zeer mooie ligging op het platteland, zonder enige buren of inkijk (buur op 800m). Dit vakantiehuis met privé-zwembad (3,5x7m - 1,5m diepte) ligt in het hartje van de Vaucluse. De zonnekloppers genieten aan het zwembad, maar als je liever wat schaduw opzoekt kan je je volledig ontspannen in de schaduw onder de olijfbomen en heerlijk genieten van de zang van de krekels op de achtergrond.  La douce France.

Villa Les Buisses biedt een charmant interieur met alle comfort. De keuken heeft dubbele vensterdeuren die meteen uitgeven op het groot terras en een gezellige patio. Dankzij de airconditioning in de woonkamer en de vele schaduwrijke plekjes in de tuin is dit vakantiehuis in Zuid-Frankrijk een zalig verblijf tijdens de hete zomermaanden.  

Dit vakantiehuis voor 6 personen in Frankrijk en omheinde tuin geniet van een zeer mooi zicht op het omliggende landschap. De gemetste barbecue en de zwembadverlichting zorgen voor een gezellige avondsfeer

Het vakantiehuis ‘Villa Les Buisses’ in de Vaucluse heeft ook een pétanquebaan en tal van bezienswaardigheden en leuke to do’s in de buurt. Het gekende dorp, en wijnappelatie Châteauneuf-du-Pape, ligt op amper 10km van het vakantiehuis, en ook de Gorges d’Ardèche zijn de moeite waard en een echt must. 

Ook tijdens de wintermaanden zijn er heel wat activiteiten in de omgeving zoals le marché aux truffes, leuke kerstmarkt, een bezoek aan Le Moulin à huile. In het vakantiehuis maakt de houtkachel het bijzonder warm en gezellig.

E​r is heel wat te doen in de Provence. Bezoek de mooiste markten of geniet van de natuur vanop de fiets. Ontdek de bezienswaardigheden die je zeker niet mag missen in onze blog.

Ontdek ook onze andere vakantiewoningen met zwembad in de Provence.

6
3
2

Hulp nodig? Ons Cap-Team helpt jullie graag verder.

Valkenstraat 2

9850 Merendree

BE 0803 344 694 

BE91 9501 9961 1076

BIC-code CTBKBEBX

B​IV 200.611

Copyright ⓒ 1992 - 2019; alle rechten voorbehouden